Powitanie

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

MarioLbn

Powitanie

Post autor: MarioLbn » śr wrz 15, 2021 12:05 pm

Witam wszystkich serdecznie. Długo czytałem forum i szukałem czegoś pod siebie, ale ze nie udało mi się znaleźć dlatego piszę z prośbą o pomoc.
Ogólnie to jestem siatkarzem w 3 lidze. Potrzebowałbym czegoś co pomoże mi uzyskać siłę no i trochę się zredukować. Wiem że najlepszy byłby testosteron ale jeden cykl mam za sobą 3 lata temu i był on koszmarny, dlatego szukam innych rozwiązań (najlepiej w formie tabletek/kapsułek).

dzialdo83

Re: Powitanie

Post autor: dzialdo83 » śr wrz 15, 2021 8:26 pm

Dlaczego koszmarny? Rozwiń myśl to pewnie łatwiej chłopakom będzie Ci coś doradzić.

Awatar użytkownika
Forin

Post autor: Forin » śr wrz 15, 2021 8:58 pm

MarioLbn pisze:
śr wrz 15, 2021 12:05 pm
Witam wszystkich serdecznie. Długo czytałem forum i szukałem czegoś pod siebie, ale ze nie udało mi się znaleźć dlatego piszę z prośbą o pomoc.
Ogólnie to jestem siatkarzem w 3 lidze. Potrzebowałbym czegoś co pomoże mi uzyskać siłę no i trochę się zredukować. Wiem że najlepszy byłby testosteron ale jeden cykl mam za sobą 3 lata temu i był on koszmarny, dlatego szukam innych rozwiązań (najlepiej w formie tabletek/kapsułek).

Testosteron to bioidentyczny hormon, jest przepisywany na recepte.

Opisz proszę dokładnie co tam się stało to pozwoli lepiej wszystko zrozumieć.

MarioLbn

Post autor: MarioLbn » czw wrz 16, 2021 6:21 am

Głównie chodziło o to że wywalilo mi pryszcze na całym ciele. Dodatkowo były one z krwią. Koszulki zakrwawione były i było to nieprzyjemne. Koleś który mnie prowadził dostarczał mi różny testosteron, różnych producentów i za każdym razem było to samo.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » pt wrz 17, 2021 9:14 am

MarioLbn pisze:
czw wrz 16, 2021 6:21 am
Głównie chodziło o to że wywalilo mi pryszcze na całym ciele. Dodatkowo były one z krwią. Koszulki zakrwawione były i było to nieprzyjemne. Koleś który mnie prowadził dostarczał mi różny testosteron, różnych producentów i za każdym razem było to samo.
Typowe dla hormonów - niektórzy ludzie tak reagują i ciężko coś z tym zrobić ,ale żeby coś pwiedzieć badnka na wstęp

- testosteron
-estrogen
-Prolaktyna
- SHGB
-morfologia
- cholesterol cały panel
-glukoza

wszystko na czczo : )
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

MarioLbn

Post autor: MarioLbn » pt wrz 17, 2021 10:16 am

Dzięki za odpowiedź. Jak ogarnę badania to się odezwę.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » pt wrz 17, 2021 11:36 am

MarioLbn pisze:
pt wrz 17, 2021 10:16 am
Dzięki za odpowiedź. Jak ogarnę badania to się odezwę.
zapraszam

Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21

Post autor: Euro-Pharmacies-Trener21 » pt wrz 17, 2021 9:23 pm

MarioLbn pisze:
czw wrz 16, 2021 6:21 am
Przeważnie są 2 przyczyny tak mocnego trądziku po zastosowaniu testosteronu:
1) TTTM czyli "Ten Typ Tak Ma" - i nic prócz kuracji Izotekiem z tym nie zrobisz
2) Wywaliło Tobie poziom estrogenów w kosmos i niczym ich nie kontrolowałeś - dlatego prowadząc chłopaków ZAWSZE zalecam badania kontrolne, różnego rodzaju w zależności od środków, które stosują oraz indywidualnego stanu zdrowia, chorób wrodzonych itp. itd.

Załóż swój temat w dziale o sterydach viewforum.php?f=3, opisz swoją sytuację, co chcesz osiągnać, ile masz lat itp. i daj mi znać to doradzę Tobie najlepiej jak potrafię dostosowując kurację indywidualnie pod Twoją osobę.

CHCESZ 10% RABATU? ----> ZAMAWIAJ U MNIE NA PRIV!

ODPOWIEDZ