tamox vs inhibitor

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

Awatar użytkownika
TrainingAddict

Re: tamox vs inhibitor

Post autor: TrainingAddict » czw cze 10, 2021 11:41 am

U mnie żadnego problemu z badaniami robię regularnie najniżej schodziłem do 100 mg tygodniowo test solo i dalej był problem z Gino dlatego zbieram się do wycinki ale w międzyczasie myślę nad zamiana inhibitora na tamoxa permanentnie.
Sprawdzałeś empirycznie jak to jest z tym igf1 na tamox vs inhibitor?
Na codzień exe używam pół tabletki 3x w tygodniu 12mg trzyma mi E2 w górnej normie przy 250 mg teścia solo
Więc widzisz że agresywnie muszę jechać żeby smyrać zamiast poważnie cykl robić
Ostatnio zmieniony czw cze 10, 2021 11:45 am przez TrainingAddict, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw cze 10, 2021 11:45 am

TrainingAddict pisze:
czw cze 10, 2021 11:41 am
U mnie żadnego problemu z badaniami robię regularnie najniżej schodziłem do 100 mg tygodniowo test solo i dalej był problem z Gino dlatego zbieram się do wycinki ale w międzyczasie myślę nad zamiana inhibitora na tamoxa permanentnie
Wiesz co jak schodzi sie do tescia 100 -150 mg tyg to czesto trzeba zaczeka bo organizm sam to wyreguluje -moze to potrwac , ja mam tak czesto ze jak schodze z dawek daje sobie czas na 2-3 miechy bez zadnych blokerow i esrogen sie reguluje -ale ja tez wtedy dzialam z DHEA mi duzo pomaga ale tez wiem ze to rzecz indywidualna

jak wrzucisz tamoxa na dlugi okres czasu to zajedzisz sobie cholesterol, stawy , jelita nie polecam
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

Awatar użytkownika
TrainingAddict

Post autor: TrainingAddict » czw cze 10, 2021 11:47 am

Dzięki za odpowiedź dopisałem trochę info ale widzę że ogulnie zła opcja jestem w dupie dopuki tego nie wytnę xd

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw cze 10, 2021 11:52 am

TrainingAddict pisze:
czw cze 10, 2021 11:47 am
Dzięki za odpowiedź dopisałem trochę info ale widzę że ogulnie zła opcja jestem w dupie dopuki tego nie wytnę xd
ale czemu ty sie tym przejmujesz , tak mocno ci doskwiera , ból , dyskomfort ??? bo jak nie ma tych czynnikow, na zdjeciu tego nie widac zeby to bylo mocne

Awatar użytkownika
TrainingAddict

Post autor: TrainingAddict » czw cze 10, 2021 11:58 am

Dlatego jak dziadolo napisał żebym pokazał to opisałem że nie widać ale czuć a nie widać tylko dlatego że nie wariuje i siedzę na TRT i trzymam estro za mordę.
Teraz przybiłem dece dodatkowo do waszego TRT gold i już kurestwo się powiększa więc zapytałem o opcje .
Na tym etapie widzę jedyne rozwiązanie w postaci tamoxa z uwagi na tą selektywność do czasu aż sobie tego nie zoperuje bo to nie jest normalne że na 100 mg czy 500 z estro w górnej normie gruczoł rośnie

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw cze 10, 2021 6:25 pm

TrainingAddict pisze:
czw cze 10, 2021 11:58 am
Dlatego jak dziadolo napisał żebym pokazał to opisałem że nie widać ale czuć a nie widać tylko dlatego że nie wariuje i siedzę na TRT i trzymam estro za mordę.
Teraz przybiłem dece dodatkowo do waszego TRT gold i już kurestwo się powiększa więc zapytałem o opcje .
Na tym etapie widzę jedyne rozwiązanie w postaci tamoxa z uwagi na tą selektywność do czasu aż sobie tego nie zoperuje bo to nie jest normalne że na 100 mg czy 500 z estro w górnej normie gruczoł rośnie
A badałeś sobie prolaktyne ? bo deka podnosi porolaktyne mocno a objawy sa podobne ??

Oj ja mam przy 100mg tescia po 120 estro : ) - ale to tylko liczby jak sie dobrze czujesz to to jest najwazniejsze

Awatar użytkownika
TrainingAddict

Post autor: TrainingAddict » czw cze 10, 2021 6:53 pm

Steroidologia pisze:
czw cze 10, 2021 6:25 pm
TrainingAddict pisze:
A badałeś sobie prolaktyne ? bo deka podnosi porolaktyne mocno a objawy sa podobne ??

Oj ja mam przy 100mg tescia po 120 estro : ) - ale to tylko liczby jak sie dobrze czujesz to to jest najwazniejsze
Tak, trzymam górna norma 13,9 na 14,2 pół caba co dwa tygodnie schodzę z DECA niedługo ,po prostu myślę co później .
Luzik ogarnę, z ciekawości założyłem temat myślałem że coś nowego rozkminimy wspólnie bo nie ukrywam że nie śledzę nowinek na bieżąco bo nie robię jakiś mega skomplikowanych cykli .
Dzięki za poświęcony czas ! :)

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » pt cze 11, 2021 8:21 am

TrainingAddict pisze:
czw cze 10, 2021 6:53 pm
Steroidologia pisze:
czw cze 10, 2021 6:25 pm
TrainingAddict pisze:

Tak, trzymam górna norma 13,9 na 14,2 pół caba co dwa tygodnie schodzę z DECA niedługo ,po prostu myślę co później .
Luzik ogarnę, z ciekawości założyłem temat myślałem że coś nowego rozkminimy wspólnie bo nie ukrywam że nie śledzę nowinek na bieżąco bo nie robię jakiś mega skomplikowanych cykli .
Dzięki za poświęcony czas ! :)
Pisze o prolce bo ona ma bardzo podobne objawy - robia se zrgubienia w okolica sutkow i dyskomfort - mysle ze jak zejdzesz z deki to to sie uspokoji - ale caber bierze jeszcze z jakies 4 tyg po dece

Wiesz tu jest ciezki temat sam mam z tym problem duzy bo bardzo silnie aromatyzuje :(:( wiec wiem co czujesz

ODPOWIEDZ