hormon wzrostu + testosteron

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

saxo

hormon wzrostu + testosteron

Post autor: saxo » pn wrz 13, 2021 10:07 am

Cześć, czy to będzie dobre połączenie terapia hormonem wzrostu i testosteronem jednocześnie? Staż treningowy 6 lat, bez efektów specjalnych poza schudnięciem i trzymaniem wagi. Wiek po 50 tce, jest niski test. Brak progresowania ciężarami kompletnie, zwyczajnie brak siły. Jest dieta. Na pewno test enan, ale przyszło mi do głowy, że hormon wzrostu może również pomóc ; czy tak i czy w sposób spektakularny? Nie chodzi mi o zbudowanie sylwetki do zawodów, bo żadnym zawodnikiem nie będę, ale zwyczajnie o fajny choć trochę wygląd. Szczególnie proszę o odp osoby, które siedzą w temacie praktycznie, co, jaki zestaw może być dla mnie najlepsze. Jakie dawki test enan i jakie dawki hormonu - myślałam o zastrzykach pfizera.

Z góry dziękuję.

Steroidologia

Re: hormon wzrostu + testosteron

Post autor: Steroidologia » wt wrz 14, 2021 5:20 pm

saxo pisze:
pn wrz 13, 2021 10:07 am
Cześć, czy to będzie dobre połączenie terapia hormonem wzrostu i testosteronem jednocześnie? Staż treningowy 6 lat, bez efektów specjalnych poza schudnięciem i trzymaniem wagi. Wiek po 50 tce, jest niski test. Brak progresowania ciężarami kompletnie, zwyczajnie brak siły. Jest dieta. Na pewno test enan, ale przyszło mi do głowy, że hormon wzrostu może również pomóc ; czy tak i czy w sposób spektakularny? Nie chodzi mi o zbudowanie sylwetki do zawodów, bo żadnym zawodnikiem nie będę, ale zwyczajnie o fajny choć trochę wygląd. Szczególnie proszę o odp osoby, które siedzą w temacie praktycznie, co, jaki zestaw może być dla mnie najlepsze. Jakie dawki test enan i jakie dawki hormonu - myślałam o zastrzykach pfizera.

Z góry dziękuję.
Wiesz co , jasne że tak - tylko tu wszystko zależy od wyników krwi jak będzie ok -to nie widzę przeszkód więc jak masz ochote na TRT i HRT to poproszę wyniki krwi na :

Testosteron
estrogen
SHGB
Prolaktyna
morfologia
panel cholesterolowy
panel tarczycowy
glukoza na czczo

No i czy nie chorujesz na nic i czy nie przyjmujesz leków :) to też ważne , więc daj znać jak chcesz to zrobić profesjonalnie
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

ODPOWIEDZ