Anavar

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

Sala83

Anavar

Post autor: Sala83 » wt sie 24, 2021 10:35 pm

Witam,potrzebuje info o cyklu na redukcje tkanki tłuszczowej w oparciu o Anavar dla kobiety.Jakie treningi najlepiej wrzucić żonce,czy same kardio czy tez trochę ogólnorozwojowy,jaka intensywność treningów oraz dawkowanie,dieta.Z góry dziękuje za pomoc

Pozdro

Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21

Re: Anavar

Post autor: Euro-Pharmacies-Trener21 » wt sie 24, 2021 11:43 pm

Sala83 pisze:
wt sie 24, 2021 10:35 pm
Witam,potrzebuje info o cyklu na redukcje tkanki tłuszczowej w oparciu o Anavar dla kobiety.Jakie treningi najlepiej wrzucić żonce,czy same kardio czy tez trochę ogólnorozwojowy,jaka intensywność treningów oraz dawkowanie,dieta.Z góry dziękuje za pomoc

Pozdro
Hej kolego,

Nie da się w ten sposób rozpisać diety czy treningów dla osoby, o której nic nie wiem a żebym poznał danego zawodnika/zawodniczkę na tyle, bym mógł rozpisać i korygować dietę i trening to musiałbym z takowym mieszkać, trenować i obserwować jak reaguje na daną dietę, bodźce treningowe, ile śpi, jaką ma aktywność na codzień itp itd.
Ogólna zasada odchudzania jest taka, że TRZEBA JEŚĆ MNIEJ NIŻ POTRZEBUJESZ. Inaczej nie schudniesz choćbyś zajadał czy wbijał w siebie końskie dawki "spalaczy".

Anavar również za wiele nie wniesie odnośnie spalania tkanki tłuszczowej. Może sobie spróbować 10mg dziennie - jeżeli nic nie poczuje to zwiększyć do 20mg i już lepiej nie przekraczać tej dawki. Z kobietami trzeba bardzo uważać, one są znacznie bardziej skomplikowane niż my, faceci, dlatego "nie dotykam" kobiet bo można im zrobić krzywdę. Nadmienię też, że Anavar (Oxandrolone) jest drogim środkiem i BARDZO CZĘSTO "fejkowanym". Zamiast Oxandrolonu często znajdujemy w tabletce małą dawkę Methandienonu (Metanabol) lub Oxymetholonu (Anadrol) co mogłoby spowodować niezły rozpierdul w hormonach u kobiety także uważaj co jej podajesz.

Twoja żona nie potrzebuje ŻADNYCH środków by schudnać. Wystarczy jeść mniej lub dodać treningi cardio + ewentualnie siłowe by nieco bardziej rozwijać muskulaturę co da bardziej sprężystą i jędrną sylwetkę.
Wiadomo, że dieta nie powinna składać się ze słodyczy a bardziej z chudych mięs, ryb, odrobiny węglowodanów złożonych takich jak ryż, kasza, ziemniaki, trochę warzyw oraz zdrowych tłuszczy typu awokado, oleje zimnotłoczone, orzechy, jaja gotowane.
Moja pani odchudzając się z 62kg na 51kg utrzymywała dietę na poziomie 1000-1200kcal oraz robiła 4-5 treningów cardio po około 30-40min w tygodniu. Zejście 11kg w dół zajęło jej niecałe 5 miesięcy. Nie stosowała absolutnie żadnych środków czy suplementów. Dodam, że ma ogromną tendencję do tycia (po mamusi) i wilczy apetyt także było to dla niej spore wyzwanie, ale dała radę, więc i Twoja pani da radę.

Jako motywacyjne placebo możesz jej podawać suplementy typu: L-karnityna, kofeina, kreatyna, arginina, tauryna - zmobilizuje ją to do treningów.

W ostatecznej ostateczności możesz zainteresować się hormonem tarczycy T3 - to przyspieszy utratę wagi jednak przy deficycie kalorycznym spowoduje również utratę tkanki mieśniowej, a tego chcielibyśmy uniknąć.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

CHCESZ 10% RABATU? ----> ZAMAWIAJ U MNIE NA PRIV!

Sala83

Post autor: Sala83 » śr sie 25, 2021 12:32 am

Dzięki za trafione porady tylko najgorsze jest to,że ja to wszystko wiem,trenuje ponad 20lat i doskonale rozumiem Twoje uwagi.Tylko moja żonka to ciężki przypadek to tak w skrócie ma 33lata i urodziła trójkę wspaniałych dzieciaków(ostatnie 1,5roku temu) i od tamtej pory ciężko jej wrócić do formy choćby z przed drugiego porodu(7lat różnicy)nie przespane noce,psychiczne zmęczenie,brak motywacji i co najgorsze szybka rezygnacja jeżeli nie ma natychmiastowych efektów ale jak się zaprze to potrafi.Mamy całkiem niezła siłownie w domu,do cardio bieżnia,rower,sauna infra i oczywiście do siłówki suwnica,wyciągi itp.Myślisz że się jej chce?No raczej ciężko,uważam też że powinna ogarnąć hormony i zrobić badania.I tak w akcie desperacji pomyślałem o anavarze z Europharmacy bo oni mnie nie zawodzą nigdy ale nie dam jej przecież Boldka z Trenem i masteronem na koniec hehehe.Diety pudełkowe tez przerabialiśmy i nie było źle ale później święta,przeprowadzka i poszło w pizdu ja od zapierdzielania dom-firma w dół 10kg(już wróciłem naszczescie ) a ona nic dlatego myśle ze hormony rozwalone

Awatar użytkownika
Forin

Post autor: Forin » śr sie 25, 2021 7:01 am

Sala83 pisze:
śr sie 25, 2021 12:32 am
Dzięki za trafione porady tylko najgorsze jest to,że ja to wszystko wiem,trenuje ponad 20lat i doskonale rozumiem Twoje uwagi.Tylko moja żonka to ciężki przypadek to tak w skrócie ma 33lata i urodziła trójkę wspaniałych dzieciaków(ostatnie 1,5roku temu) i od tamtej pory ciężko jej wrócić do formy choćby z przed drugiego porodu(7lat różnicy)nie przespane noce,psychiczne zmęczenie,brak motywacji i co najgorsze szybka rezygnacja jeżeli nie ma natychmiastowych efektów ale jak się zaprze to potrafi.Mamy całkiem niezła siłownie w domu,do cardio bieżnia,rower,sauna infra i oczywiście do siłówki suwnica,wyciągi itp.Myślisz że się jej chce?No raczej ciężko,uważam też że powinna ogarnąć hormony i zrobić badania.I tak w akcie desperacji pomyślałem o anavarze z Europharmacy bo oni mnie nie zawodzą nigdy ale nie dam jej przecież Boldka z Trenem i masteronem na koniec hehehe.Diety pudełkowe tez przerabialiśmy i nie było źle ale później święta,przeprowadzka i poszło w pizdu ja od zapierdzielania dom-firma w dół 10kg(już wróciłem naszczescie ) a ona nic dlatego myśle ze hormony rozwalone
badania jak najbardziej wskazane

-deficyt kaloryczny,
-ważenie codziennie rano naczczo,
-cardio eliptyczne (rower, orbitrek)(po bieganiu się nie zregeneruje, nawet jeśli to bieżnia)
-ćwiczenia siłowe to przysiady oraz martwe ciągi (najłatwiejszy sposób na zbudowanie masy mięśniowej, a masa mięśniowa to więcej spalanych kalorii w czasie)
-treningi max 2-4 razy w tygodniu, aby się nie zniechęciła.

jeśli zacznie sobie trenować systematycznie i będzie utrzymywać deficyt kaloryczny to możesz wtedy to podkręcić jakimiś środkami (mikrodawki anavar, może clen). Jak zrobi wagę i będzie chciała dalej ćwiczyć to wtedy jeszcze inne środki..

Naturalnie jeśli chodzi o utrate wagi to liczy sie tylko deficyt kaloryczny, a treningi sa dodatkiem.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » śr sie 25, 2021 8:46 am

Sala83 pisze:
śr sie 25, 2021 12:32 am
Wiesz co to jest typowy przykład problemów hormonalnych - tu trzeba zacząć od badań hormonów bo działanie po omacku może pogorszyć problem, typowe ścisłe diety też tym bardziej silny deficyt - jak nie ogarnie sie hormonów nie ma co robić :( jak chcesz to powiem co i jak

Sala83

Post autor: Sala83 » śr sie 25, 2021 9:03 pm

Pewnie,jeżeli znasz się na temacie z chęcią skorzystamy z porad,badania napewno zrobi
P

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw sie 26, 2021 2:35 pm

Sala83 pisze:
śr sie 25, 2021 9:03 pm
Pewnie,jeżeli znasz się na temacie z chęcią skorzystamy z porad,badania napewno zrobi
P
ok wiec

Morfologia
caly panel tarczycowy
Zelazo
Ferratyna
wit d3
panel cholesterolowy

SHGB
Prolaktyna
Estrogen
DHEA-so4
HCG
progesteron

Sala83

Post autor: Sala83 » pt sie 27, 2021 4:43 pm

Dzięki,po niedzieli to ogarniemy.Jak będą wyniki to podeśle.Miłego weekendu,pozdro

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » pn sie 30, 2021 7:25 am

Sala83 pisze:
pt sie 27, 2021 4:43 pm
Dzięki,po niedzieli to ogarniemy.Jak będą wyniki to podeśle.Miłego weekendu,pozdro
jasne pisz smialo

ODPOWIEDZ