Prośba o pomoc - Oxadrolon

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21, Forin

Wredna30

Prośba o pomoc - Oxadrolon

Post autor: Wredna30 » sob wrz 18, 2021 10:58 am

Hej :-) zastanawiam się nad zastosowaniem Oxadrolone, ale nie wiem czy będzie dla mnie odpowiedni. Zależy mi na redukcji tkanki tłuszczowej ale najbardziej na wzroście siły -wspinam się i mimo treningow siłowych górne partie ciała nie są tak silne jakbym chciała, co powoli zaczyna przekładać się na motywację do treningow a właściwie jej brak... Jestem zdrowa, ostatnie badania krwi sprzed tygodnia w normie, mam 31 lat. Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna :-)

Awatar użytkownika
Forin

Re: Prośba o pomoc - Oxadrolon

Post autor: Forin » sob wrz 18, 2021 11:12 am

Wredna30 pisze:
sob wrz 18, 2021 10:58 am
Hej :-) zastanawiam się nad zastosowaniem Oxadrolone, ale nie wiem czy będzie dla mnie odpowiedni. Zależy mi na redukcji tkanki tłuszczowej ale najbardziej na wzroście siły -wspinam się i mimo treningow siłowych górne partie ciała nie są tak silne jakbym chciała, co powoli zaczyna przekładać się na motywację do treningow a właściwie jej brak... Jestem zdrowa, ostatnie badania krwi sprzed tygodnia w normie, mam 31 lat. Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna :-)
hej,

jakie to były badania? wstaw prosze wyniki,

Generalnie tak - oxandrolon (anavar) w dawkach 2.5mg-5mg/dziennie powinnien być OK na dodatkową siłe. Jeśli chodzi o redukcję to pomoże, ale bez deficytu kalorycznego się nie obejdzie.

Wredna30

Post autor: Wredna30 » sob wrz 18, 2021 11:23 am

Robiłam morfologię i ob, standardowo staram się robić ja co 2-3 miesiące bo swego czasu miałam nieco za nisko hemoglobinę ale od niemal roku wszystko już ok. Jestem na deficycie obecnie 1800 kcal i waga spada średnio kg tygodniowo ale to początek po powrocie na redukcję więc pewnie niebawem wyhamuje. W załączniku wyniki. Dziękuję za szybka odpowiedź :-)
Załączniki
1631964238003..jpg
Wyniki
(1.72 MiB) Nie pobierany

Awatar użytkownika
Forin

Post autor: Forin » sob wrz 18, 2021 11:53 am

Wredna30 pisze:
sob wrz 18, 2021 11:23 am
waga spada średnio kg tygodniowo
to bardzo szybka redukcja, powinna być raczej 0.5%-1% masy ciała w tygodniu max,

tak duży deficyt ma naturalnie wpływ na siłę, samopoczucie

oxandrolon nadal OK tutaj - super działanie antykataboliczne oraz u mnie hamował apetyt,

badania dość skromne, poczekaj na wypowiedz admina @Steroidologia, on zna się na prowadzeniu dziewczyn i pewnie coś zaleci

Wredna30

Post autor: Wredna30 » sob wrz 18, 2021 12:02 pm

Pewnie dlatego ze to pierwsze tygodnie, no i mam z czego redukować 72 kg przy 175 cm, poprzednia redukcja mnie zajechała i niestety nadgonilam 4 kg, czego chciałabym uniknąć w tym przypadku i nie stracić siły i chęci do treningow jak to miało miejsce. Jeszcze raz dzięki wielkie za odpowiedz i oczywiście cierpliwie poczekam na admina ☺ pozdrawiam

Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21

Post autor: Euro-Pharmacies-Trener21 » sob wrz 18, 2021 5:34 pm

Wredna30 pisze:
Hej.

Nie prowadzę kobiet bo to ciężki temat i nie radzę słuchać podpowiedzi na forach lecz udać się na konsultację do doświadczonego trenera, który zajmuje się głównie kobietami.

Z tego co się orientuję to Oxa nie zaszkodzi Tobie. Od 10mg do 20mg dziennie na początek. Jednak nie spodziewaj się dużych efektów. Kobiety startujące ładują podobne środki do facetów tylko w innych proporcjach. Zdecydowanie mniej testosteronu, mniej środków opartych na DHT a więcej na nandrolonach i nisko-androgennych lekach takich jak Boldenon. Wszystko po to by uniknąć skutków ubocznych w postaci drugorzędowych, męskich cech płciowych, takich jak: nadmierne owłosienie ciała oraz twarzy, obniżenie tonu głosu, deformacja sromu bądź macicy.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

CHCESZ 10% RABATU? ----> ZAMAWIAJ U MNIE NA PRIV!

Wredna30

Post autor: Wredna30 » sob wrz 18, 2021 5:41 pm

Rozumiem i bardzo dziękuję za cenne informacje, postaram się znaleźć kogoś kto się na tym zna choć nie wiem czy w moim niezbyt dużym mieście to realne :)

Awatar użytkownika
Forin

Post autor: Forin » sob wrz 18, 2021 8:15 pm

Anavar 5mg dziennie na pocżątek. Jeśli tabletka ma 10mg to pół tabletki dziennie - ćwierć rano, ćwierć wieczorem. Później możesz zwiększyć do 10mg/dziennie. 8 tygodni. W przypadku takich dawek anavaru, jeśli zobaczysz coś negatywnego to będzie ewentualnie trądzik.
Możesz też brać 2,5mg/dziennie anavaru cały rok.

Rozważając zupełnie teoretycznie.. dziewczyny biorą:
-primo 40mg/week
-npp 20mg/week
-anadrol 12,5mg
-t prop 20mg/week

PCT w przypadku zablokowania produkcji testosteronu u kobiety to DHEA 50mg/dziennie.

Androgenne objawy, które wystepują pierwsze to zmiana tonu głosu oraz powiększenie łechtaczki i zwykle ustępują po odstawieniu preparatu.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 19, 2021 8:36 am przez Forin, łącznie zmieniany 5 razy.

Wredna30

Post autor: Wredna30 » ndz wrz 19, 2021 5:40 am

Dzięki za pomoc :)

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » śr wrz 22, 2021 3:31 pm

Wredna30 pisze:
Wiesz co - jeśli chodzi o kobiety - to ważny jest stan gospodarki hormonalnej żeby dobrać leki - Forin ma dobre pomysły z tym tylko ja bym dodał badania krwi na hormony i zobaczył co można użyć - lecz fakty oxandrolon jest lekkim sterydem ale tak samo dobrze może zadziałąć na tkankę HCG albo proviron : )
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

ODPOWIEDZ