Substancje pobudzające libido u kobiet.

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21, Forin

Awatar użytkownika
Forin

Re: Substancje pobudzające libido u kobiet.

Post autor: Forin » śr paź 06, 2021 9:03 am

Również jestem zdziwiony, że administracja poza zbanowaniem typa nie robi porzadku z samym wątkiem wypowiedzi. Wątek usiłował storpedować, równocześnie robiąc z siebie gołąbka pokoju w oczach naiwnych.

Przecież część populacji w ogóle nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Częsc nie rozumie, że do wymienionionych substancji potrzebna jest wola stałej wielotygodniowej suplementacji i de facto użyteczne są jedynie dla par chcących poprawić swoje życie seksualne. Cześć bardzo chce wierzyć, że ludzie siągający po zaawansowany doping sportowy to ludzie marginesu (bardziej dysonans poznawczy niż intelektualna niemoc). Tacy nie pojmą, że jedyna rzeczowa informacja w wypocinach tego typa to informacja że ma ich za naiwnych idiotów.
Maciejj pisze:
śr paź 06, 2021 5:41 am
Kolega Forin mi odpowiedział i chodziło mi o PT-141. Gdzieś o tym przeczytałem i chciałem doczytać jaki jest mechanizm działania. Jak to sobie wyobrażasz. Że wbjam komuś na nieświadomce peptyd i nikt się nie orientuje? xD I jaki efekt miało by to dać? xD Ashwaganda czy Maca to dla Ciebie też narzędzie gwałcicieli? xD
P.S. nie mam żadnego wyroku, co bardzo łatwo bym udowodnił zaświadczeniem o niekaralności, ale przecież nie muszę tego robić. :D Człowieku, ja nawet od kilku lat mandatu nie dostałem. xD W Twoim patoświecie pewnie za swoją grzeczność byłbym nazywany "pizdą". xD

[...]

Bardzo proszę Admina/Moderatora o zamknięcie i całkowite USUNIĘCIE wątku. Post nie miał na celu szerzenia wiedzy potrzebnej gwałcicielom, mimo iż żadna substancja z w/w się do tego nie nadaje. xD Jestem pewien, że Ci chorzy ludzie o których pisze DontLie (a może on sam tym kimś jest i dlatego tak reaguje?) mają swoje miejsca w darknecie, a nie na forum euro-sterydy. xD

Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21

Post autor: Euro-Pharmacies-Trener21 » śr paź 06, 2021 10:51 am

Kolunio1 pisze:
śr paź 06, 2021 6:48 am
Pożegnał się do czasu aż zmieni nazwę użytkownika i rozpocznie swoją zabawę od początku. Wydaje mi się że gość jest uzależniony od tego typu zabaw.
Pewnie tak uczyni. Proponuję kompletnie nie reagować na jego wpisy (co będzie bardzo ciężkie dla niektórych niestety) to mu się znudzi.

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem..."

- Mark Twain
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

CHCESZ 10% RABATU? ----> ZAMAWIAJ U MNIE NA PRIV!

Kolunio1

Post autor: Kolunio1 » śr paź 06, 2021 1:27 pm

Euro-Pharmacies-Trener21 pisze:
śr paź 06, 2021 10:51 am
Kolunio1 pisze:
Pożegnał się do czasu aż zmieni nazwę użytkownika i rozpocznie swoją zabawę od początku. Wydaje mi się że gość jest uzależniony od tego typu zabaw.
Pewnie tak uczyni. Proponuję kompletnie nie reagować na jego wpisy (co będzie bardzo ciężkie dla niektórych niestety) to mu się znudzi.

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem..."

- Mark Twain
Dokładnie ;)
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Pozdrawiam serdecznie.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw paź 07, 2021 9:12 am

Kolunio1 pisze:
Ale -wiesz to trzeba mieć samozaparcie i czas : ) bo i tak wie jak bedzie - tego trzeba mu pogratulować : )

Kolunio1

Post autor: Kolunio1 » czw paź 07, 2021 10:26 am

Steroidologia pisze:
czw paź 07, 2021 9:12 am
Kolunio1 pisze:
Ale -wiesz to trzeba mieć samozaparcie i czas : ) bo i tak wie jak bedzie - tego trzeba mu pogratulować : )
Gdyby tak samo podchodził do kulturystyki, to MR Olimpia na bank :lol:
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Pozdrawiam serdecznie.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw paź 07, 2021 3:17 pm

Kolunio1 pisze:
czw paź 07, 2021 10:26 am
Steroidologia pisze:
czw paź 07, 2021 9:12 am
Kolunio1 pisze:
Gdyby tak samo podchodził do kulturystyki, to MR Olimpia na bank :lol:

i to z Polski :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ