Ból stawów po dece.

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21, Forin

lemian

Ból stawów po dece.

Post autor: lemian » pt sie 20, 2021 1:10 pm

Pozdrawiam czytających,
od roku jestem na enentacie 250mg/5dni, od lutego przez 12tyg bylem dodatkowo na dece. Zauważyłem, że po 9tyg bardzo bolaly mnie stawy łokciowe, kolanowe i barki. Po skonczonym cyklu deki ból sie wyciszyl, do przemijającego zwlaszcza w łokciach. Ostatnio zmienilem dostawce enantatu i po mniej wiecej 2tyg od startu pierwszej butelki ból łokci zaczął wracać.
Pytanko.
Czy deka powoduje puchnięcie kaletki w stawach, tzn czy ten ból można wiązac z deką?
Czy ktos ma zastrzeżenia do enantatu z Gorillaz Pharmacy Test E 250mg? Po tym specyfiku ból stawów wraca.

Awatar użytkownika
Forin

Re: Ból stawów po dece.

Post autor: Forin » pt sie 20, 2021 1:22 pm

lemian pisze:
pt sie 20, 2021 1:10 pm
czy ten ból można wiązac z deką?
raczej z niskim estradiolem lub czymś co trudno ocenić bez badań, bo to dawki 350mg/tydzień od roku..

Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21

Post autor: Euro-Pharmacies-Trener21 » pt sie 20, 2021 4:39 pm

lemian pisze:
pt sie 20, 2021 1:10 pm
Pozdrawiam czytających,
od roku jestem na enentacie 250mg/5dni, od lutego przez 12tyg bylem dodatkowo na dece. Zauważyłem, że po 9tyg bardzo bolaly mnie stawy łokciowe, kolanowe i barki. Po skonczonym cyklu deki ból sie wyciszyl, do przemijającego zwlaszcza w łokciach. Ostatnio zmienilem dostawce enantatu i po mniej wiecej 2tyg od startu pierwszej butelki ból łokci zaczął wracać.
Pytanko.
Czy deka powoduje puchnięcie kaletki w stawach, tzn czy ten ból można wiązac z deką?
Czy ktos ma zastrzeżenia do enantatu z Gorillaz Pharmacy Test E 250mg? Po tym specyfiku ból stawów wraca.
Hej lemian,

Pierwszy raz spotykam się z takim przypadkiem, żeby po Nandrolonie stawy mocniej bolały. Dotychczas w 100% przypadków ból stawów malał/znikał całkowicie po wdrożeniu Nandrolonu u każdej osoby.

Faktycznie stawy mogą boleć, gdy Twój estradiol jest bardzo nisko - zapewne nie masz wyników badań krwi na estradiol.

Powiedz mi jakie środki / suplementy / inne dziwactwa jak sarmy, peptydy, prohormony stosowałeś/stosujesz?

Czy ktos ma zastrzeżenia do enantatu z Gorillaz Pharmacy Test E 250mg - nie znam, nie mam badań ani danych na temat tego undera.

Jeżeli chcesz sprawdzone środki to możesz zamawiać u mnie na PRIV z RABATEM 10%.
Tutaj masz cennik: https://euro-sterydy.pl/cennik-sterydow/
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

CHCESZ 10% RABATU? ----> ZAMAWIAJ U MNIE NA PRIV!

lemian

Post autor: lemian » sob sie 21, 2021 11:43 am

Dzieki chlopaki za odp. Mam robione badania na estadiol. Zamierzam powtorzyc znowu w przyszlym tyg. Odezwe sie z wynikami. THX

lemian

Post autor: lemian » sob wrz 04, 2021 5:22 pm

Stosowałem:
kreatyne 3lata wstecz do początku cyklu, tzn od roku nie tykam kreatyny.
Sporadycznie beta alanina, raz na 2-3 tyg.
MK677 na testy zjadlem 3 butelki 2 lata temu.
Od roku na enantacie (dawke podałem wczesniej) z zamiarem stosowania 4ever. Dzieci juz mam, wiecej nie planuje. Testa traktuje jako TRT czyli cudowny środek na wszystko i sie sprawdza znakomicie, póki co.
Wiek 43lata, waga 90kg, wzrost 183cm

Po cyklu z deką:
estradiol 124pg/ml
prolaktyna 360mlU/l
kortyzol 19ug/dl

teraz:
estradiol 83pg/ml
prolaktyna 240mlU/I
kortyzol 13ug/dl

Nic nie zbijalem bo typek od sterydow mowil zeby nie panikowac, dopóki suty nie swędzą to luzik

Może zbic estro i obserwować zmiany?
Jak te wyniki badań widzicie?
Czuje sie super, pompa jest, nie zalewam sie tłuszczem, libido ok.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » pt wrz 10, 2021 12:14 pm

lemian pisze:
sob wrz 04, 2021 5:22 pm
Stosowałem:
kreatyne 3lata wstecz do początku cyklu, tzn od roku nie tykam kreatyny.
Sporadycznie beta alanina, raz na 2-3 tyg.
MK677 na testy zjadlem 3 butelki 2 lata temu.
Od roku na enantacie (dawke podałem wczesniej) z zamiarem stosowania 4ever. Dzieci juz mam, wiecej nie planuje. Testa traktuje jako TRT czyli cudowny środek na wszystko i sie sprawdza znakomicie, póki co.
Wiek 43lata, waga 90kg, wzrost 183cm

Po cyklu z deką:
estradiol 124pg/ml
prolaktyna 360mlU/l
kortyzol 19ug/dl

teraz:
estradiol 83pg/ml
prolaktyna 240mlU/I
kortyzol 13ug/dl

Nic nie zbijalem bo typek od sterydow mowil zeby nie panikowac, dopóki suty nie swędzą to luzik

Może zbic estro i obserwować zmiany?
Jak te wyniki badań widzicie?
Czuje sie super, pompa jest, nie zalewam sie tłuszczem, libido ok.

Kiedyś słyszałem o przypadku silniej retencji wody przez nadrolon co powodowal ucisk na kaletki maziowe co powodowało ból .

Prolaktyne podnosi deka to normalne wiec na luzie - spadnie jak odstawisz : )
Estrogen - jak robisz typową masę a dobrze sie czujesz to nic z nim nie rób : )

lemian

Post autor: lemian » pn lis 08, 2021 10:36 pm

Dziękuje za odpowiedź kolego.

BTW Deca to złoto przy Enantatacie. Cieszę się jak dziecko bo wygląd, siła, pompa i libido rosło z dnia na dzień. Praca, siłownia, firma, dzieci, bieganie, praca, firma, żona, dzieci itd i tak mogę codziennie bez odrobiny zmęczenia a w lustrze młody boog. Zamierzam wrócić jeszcze raz na ten cykl łączony cykl enatat+deca (mam jeszcze 2 butelki).
Obawiam się tych wyprysków, to jakaś tragedia. Higienę utrzymuje ale wychodzi na to, że albo zbyt słabo się szoruje po plecach albo mam jakąś podatność.
Dermatolog maści mi przepisał, Benzacne potem Duac i nie działają. Czy sauna raz w tygodniu mogłaby pomóc na wypryski podczas cyklu z deką? Albo cos innego...

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw lis 11, 2021 8:58 am

lemian pisze:
pn lis 08, 2021 10:36 pm
Dziękuje za odpowiedź kolego.

BTW Deca to złoto przy Enantatacie. Cieszę się jak dziecko bo wygląd, siła, pompa i libido rosło z dnia na dzień. Praca, siłownia, firma, dzieci, bieganie, praca, firma, żona, dzieci itd i tak mogę codziennie bez odrobiny zmęczenia a w lustrze młody boog. Zamierzam wrócić jeszcze raz na ten cykl łączony cykl enatat+deca (mam jeszcze 2 butelki).
Obawiam się tych wyprysków, to jakaś tragedia. Higienę utrzymuje ale wychodzi na to, że albo zbyt słabo się szoruje po plecach albo mam jakąś podatność.
Dermatolog maści mi przepisał, Benzacne potem Duac i nie działają. Czy sauna raz w tygodniu mogłaby pomóc na wypryski podczas cyklu z deką? Albo cos innego...
Jak to jest typowy androgenny trądzik to za dużo nie poradzisz choć maść Benzacne jest ok , zobacz jak będzie po niej - i daj znać - sauna jak najbardziej wskazana - wywal toksyny ale tak jak mówi jak to androgenna sprawa to tylko działanie od środka - jak to nie pomoże to tylko izotek ale to silny lek - dawany na recepte ale po tym będzie ok, choć terapia trwa dosyć długo

lemian

Post autor: lemian » śr lis 24, 2021 1:08 pm

thx. Jesli ktos ma podobne problemy ze stawami to zalecam USG. Mi wyszła entezopatia. Kolejny dowod aby nie lekceważyć przerw na regeneracje.
Pozdr.

Awatar użytkownika
Forin

Post autor: Forin » czw lis 25, 2021 11:43 am

lemian pisze:
śr lis 24, 2021 1:08 pm
thx. Jesli ktos ma podobne problemy ze stawami to zalecam USG. Mi wyszła entezopatia. Kolejny dowod aby nie lekceważyć przerw na regeneracje.
Pozdr.
co Ci zalecono na to? wyłącznie regeneracje czy jakąś rehabilitacje/fizjoterapie?

ODPOWIEDZ