Kolejny cykl...

Moderator: Sterydy

Wiadomość
Autor
Paluszek1987

Kolejny cykl...

#1 Post autor: Paluszek1987 » pt lis 22, 2019 2:31 pm

Witam serdecznie mam pytanie a mianowicie jestem po cyklu A dokładnie na odbl chciałbym zasięgnąć rady ponieważ szykuje się do kolejnego cykl który ma wystartować na początku roku A chciałbym zrobić już zaopatrzenie...Byłem na cyklu około roku propionat eow później weszlem na enantan A na koniec jechałem t400 ale mi nie służy prawdopodobnie któryś z estrow nie tak jest dla mnie ale do rzeczy... Chciałbym zakupić cykl chodzi głownie o mase co byście polecieli budżet to 1000zl z góry dziękuję i pozdrawiam aha orale odpadają... 196cm 100kg diietka trzymana w 80% Proszę o sensowne odpowiedzi pozdrawiam

Sterydy

Re: Kolejny cykl...

#2 Post autor: Sterydy » pt lis 22, 2019 8:24 pm

Paluszek1987 pisze:
pt lis 22, 2019 2:31 pm
Witam serdecznie mam pytanie a mianowicie jestem po cyklu A dokładnie na odbl chciałbym zasięgnąć rady ponieważ szykuje się do kolejnego cykl który ma wystartować na początku roku A chciałbym zrobić już zaopatrzenie...Byłem na cyklu około roku propionat eow później weszlem na enantan A na koniec jechałem t400 ale mi nie służy prawdopodobnie któryś z estrow nie tak jest dla mnie ale do rzeczy... Chciałbym zakupić cykl chodzi głownie o mase co byście polecieli budżet to 1000zl z góry dziękuję i pozdrawiam aha orale odpadają... 196cm 100kg diietka trzymana w 80% Proszę o sensowne odpowiedzi pozdrawiam
Witam

Tak na pocztek na prszyszlosc dla cibie test prop to krotki estr i uzywanie go raz w tyg wogole nei ma sensu bo on dzial w organizmie tylko 3-4 dni wiec zeby stan byl stabilny zastrzyki robi sie codzinnie albo co drugi dzien ok

co do t400 pewnie miales bol po zastrzyku ? to reakcja twojego organizmu na wysokie stezenie hormonu w malje dawce olju - niektorzy tak maja - to jets slabsza tolerancja na hormon

Hmm mamy nardzo duzo cykli na mase brdzo fajnych i fanie opisanych odwiedz nasz galerie porad i zobacz mzoe cos wybierzesz jak nie to pisz pomge :)

https://euro-sterydy.pl/content/category/3-porady

pozdro

Paluszek1987

#3 Post autor: Paluszek1987 » sob lis 23, 2019 9:07 am

Witam tam wdala się pomylka brałem propionat co 2 dni A co byś mi polecil oglądałem galerię ale chciałbym coś indywidualnego pod siebie pozdrawiam myślałem o... propionacie,enantanie i może boldenon dorzucić co o tym myślicie... jakie dawki itd ?oczywiście hcg i clomid pozdrawiam

Sterydy

#4 Post autor: Sterydy » czw lis 28, 2019 8:55 am

Spoko jasne nawet mam maly pomysl jak chesz meiszac krotkie i dlugie estry do masy najlepsza opcja bedzie sustanon : ) zobacz co mam na mysli

1-10 tyg Sustanon 250mg poniedzialek i 250 mg piatek
4-10 tyg turanabol 30mg /dz
1-10 tyg arimidex 1 tab /dz
10 tyg HCG 2 x 5000 iu - stosowac po 1000 iu co drugi dzien do konca
12 tyg Clomid - 10 dni 3 tab /dz -10 dni 2 tab /dz 10 dni 1 tab na dzien

Mysle ze z tego bedziesz bardzo zadowolony masz tu komplet wraz z PCT i blokerami podczas cyklu daj znac co o tym mysliesz

Paluszek1987

#5 Post autor: Paluszek1987 » wt gru 03, 2019 2:25 pm

Witam bardzo ladna rozpiska tylko jest jeden problem orale odpadaja u mnie :( czy moglbys mi cos doradzic zamiast tej tury cos inj i jaki koszt calej imprezy z gory dziekuje i czekam z niecierpliwoscia....

ODPOWIEDZ