Hormonalna Terapia Zastepcza ( HTZ) na testosyeronie cypionate euro pharmacies

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

Marcin88

Hormonalna Terapia Zastepcza ( HTZ) na testosyeronie cypionate euro pharmacies

Post autor: Marcin88 » wt lut 09, 2021 6:19 am

Witam wszystkich. Od 3 lat ze wzgledu zdrowotnych zdecydowalem sie wejsc na hormonalna terapie zastepcza. Produkt ktory wybralem bylo to prolongarum wypisane od endokrynologa jednak po roku czasu nie zadobrze sie czulem, pomimo poziom hormonalny byl dobry. Znajony doradzil mi zmiane estru. Zdecydowalem sie na cypionat z euro pharmacies w dawce 200mg co 7 dni. Wynik przedstawia w 5 dniu po iniekcji. Libido, samopoczucie super. Mysle dostawic proviron na pare tygodni.
Cel to zdrowie, regenaracja i samopoczucie.
Dodatkowo wczesniejsze badania wykazaly nie dobor witaminy B12. Po aplikacji iniekcyjnej takze ze sklepu euro pharmacies witaminy B12 zrobilo swoje, dzieki czemu parametry morfologii poptawily sie i obecnie sa wzorowe.
Pozdrawiam
Załączniki
IMG_20210208_071222_BURST001_COVER.jpg
(1.52 MiB) Nie pobierany
IMG_20210209_082434_BURST001_COVER.jpg
(949.25 KiB) Nie pobierany

Steroidologia

Re: Hormonalna Terapia Zastepcza ( HTZ) na testosyeronie cypionate euro pharmacies

Post autor: Steroidologia » wt lut 09, 2021 9:43 am

Dzieki za foty i opis , kurde jestem bardzo zadwolony bo wyniki ktory masz testosteronu to jest maksymalny wyniki jaki mozna praktycznie uzuskac przy dawce 200 mg tygodniowo wiec bardzo gratuluje : ) - zobaczysz jak dorzucisz Proviron to progres sie zwikszy i dostaneisz duzo vigoru : ) bede czekal nastepne info - pozdro
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

Marcin88

Re: Hormonalna Terapia Zastepcza ( HTZ) na testosyeronie cypionate euro pharmacies

Post autor: Marcin88 » wt lut 09, 2021 12:18 pm

1ml co 7 dni. Badania robię od dłuższego czasu od kiedy jestem na HTZ. Jeszcze się nie zawiodłem stężeniami tego testosteronu. Oczywiście że wynik będzie trochę się różnił dniami, jednak oscyluję w tych granicach. Hematokryt, czerwone krwinki w normie co też cieszy. W przyszłym tygodniu postaram się wrzucić sylwetkę po treningu. Nie jest moim priorytetem osiągi a przede wszystkim zdrowie :) Jednak treningi całkowicie lepiej przebiegają niż kiedy miałem w dolnej granicy testosteron.
Pozdr.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » wt lut 09, 2021 7:59 pm

Mega - bardzo podoba mi sie twoje podejscie do sprawy - moze chesz ten provion ? wysle ci go za free za to ze ladnie i fachowo wszytko opisales - super robota

Marcin88

Post autor: Marcin88 » śr lut 10, 2021 6:29 am

Jasne, jedno opakowanie provironu wezme na sprobe. Oczywiscie pod koniec opisze co sie zmienilo i zrobie badania. Z opisu tego leku wiem ze podnosi SHGB to powinno byc super.
Dam znac na meila za pare dni, poniewaz mysle jeszcze cos dokupic tzn. testoteron i jakis peptyd.
Pozdrawiam.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » śr lut 10, 2021 8:47 am

Wiesz co 1 op to malo to bedzie tylko na 20 dni zeby mialo to sens to 2 op 40 dni bedzie juz lepiej
To nie tak : ) Proviron obniza SHGB - i to bardzo dobrze bo SHGB laczy hormony i nie mozemy z nich korzystac jak masz wysokie SHGB to zle - np jak masz wysokie SHGB i testosterone jest wysoki to z nigo nie korzystasz bo SHGB go wiaze - a wlasnie prviron pozwala obnizyc SHGB to pozwoli wykorzystac tescia na 100% : )

podaj mi adresik na private wysle ci proviron

Marcin88

Post autor: Marcin88 » śr lut 10, 2021 2:47 pm

Nie ma to jak fachowa pomoc :-) i sprostowanie. Ok napisze PW co i jak do wysylki.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » śr lut 10, 2021 7:39 pm

Nie ma za co i powodzonke , naprawde cieszy mnie podejscie do sparwy jak towje , bardzo profesjonalne wiec powodzenia

Tomson

Post autor: Tomson » śr lut 10, 2021 8:12 pm

Hey.. A powiedz jeszcze czy stosujesz HCG podczas terapi? Jestem ciekawy jak lekarze podchodzą do stosowania HCG podczas terapi testosteronem.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » śr lut 10, 2021 8:31 pm

Tomson pisze:
śr lut 10, 2021 8:12 pm
Hey.. A powiedz jeszcze czy stosujesz HCG podczas terapi? Jestem ciekawy jak lekarze podchodzą do stosowania HCG podczas terapi testosteronem.
Zapomnij ze lekarz da ci HCG na TRT : ) u nas temat TRT raczkuje calkowicie - lekarze maja slaba wiedze w tym temacie : (

ODPOWIEDZ