Hormonalna Terapia Zastepcza ( HTZ) na testosyeronie cypionate euro pharmacies

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

Steroidologia

Re: Hormonalna Terapia Zastepcza ( HTZ) na testosyeronie cypionate euro pharmacies

Post autor: Steroidologia » pt lut 12, 2021 10:51 am

Tomson pisze:
pt lut 12, 2021 10:17 am
Ja robię iniekcje podskórne testosteronem. Zastrzyk co 6 dni 100mg prolagatum. Byłem ciekawy jak to będzie wyglądać i jak narazie jest ok Do TRT iniekcje podskórne jak najbardziej, ale do ciężkich cykli raczej bym nie stosowal. . Muszę tylko zwiększyć dawkę testosteronu co najmniej do 200mg bo w badaniu wyszło słabo,ale przy takim stężeniu liczyłem się z tym. .Smialo mogę polecić leki z Euro-Pharmacies bo również stosowałem cypka i byłem zadowolony,ale poprostu dostałem prolagatum z free więc skorzystałem. Planuję jakiś cykl w marcu bo narazie warunki pogodowe mi przeszkadzają.
Wiesz co tescia mozna stosowac tezw masci ,jest to znana forma podawnia chodz on nie wchlania sie wtedy w calosci ale wiekszej czesci - podobnie jest z podskornymi zastrzykami , dlatego polecam tez forme domiesniowa , bo wez wbij 2 ml pod skore :lol: :lol:

Dzieki za info Tomson - pozdrowionka
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

Marcin88

Re: Hormonalna Terapia Zastepcza ( HTZ) na testosyeronie cypionate euro pharmacies

Post autor: Marcin88 » pt lut 12, 2021 3:17 pm

Sterydy pisze:
pt lut 12, 2021 10:48 am
Marcin88 pisze:
pt lut 12, 2021 8:18 am
W czasie trt najbezpieczniej jest podawac hcg 250 j co dwa dni. Do tego clomid 25mg (pol tabletki) schematy sa rozne, kazdy z nich sie zazwyczaj sprawdza.
Co do odbloku i podawania calosci hcg jednorazowo co dwa tygodnie to na ten temat sie nie wypowiem. Jedynie taki schemat jest stosowany przez niektorych endokrynologow
Wiesz co wszytko jest zalezne od dawek testosteronu , dlugosci cykli i lekow ktorymi je laczysz - lekarze nie wiedza co to jest trenbolone , boldenone , bo to leki weterynaryjne : ) - a to ma duze znaczenie podczas cyklu \\ : ) ale do rzeczy

PCT co dosatles jest dobre czesto je robia lekarze ale ja nie jestem zwolnnikime clomidu w tak dlugim okresie czasowym , gdyz podnosi on cisnienie w galkach ocznych i zmiejsza ich plamistosc , jest to skotek nie odwracalny - ktos kto ma ogolnie problem z oczami - a duzo ludzi go ma, moze sobie narobic duzo klopotow - ponadto te PCT co dal ci lekarz to PCT na wyjscie na prosta tzn - on nie anlizuje ze ktos wejdzie za 7- 9 tyg na nastepnego cykla :) PCT ktore ja rozpisuje to PCT na tak zwany kick - zeby nie poblokowac sie calkowicie , i tu trzeba wziasc pod uwage - czy bedzie nastepny cykl , jak przerwa miedzy cyklami itp - ale ta forma co dal lekarz jest dobra pod katem calkowitego odbloku - c o do HCG i zapalenia jader - to nie jest do konca tak Trener21 , zdarza sie to czasami ale rzadko glownie u mlodych ludzi - gdzie testosteron jest wysoki zwlascza wieki 16-21 lat nie maja na ten tema wiedzy szprycuja sie potem ktos zle doradzi i wychodza takei cyrki - ale przy cyklach powyzej 10 tyg i dawce powyzej testosteronu powyzej 250 mg na PCT daje sie od 500 iu do 1000 iu co drugi dzien a nawet co dzien to zalezy po ktorym jest cyklu , jaki leki brales , czy chce wejsc na nastepny cykl czy to tylko przerwa pomiedzy cyklami to ma duze znaczenie - dlatego na podawanie HCG podczas PCT nie ma takeigo stalego schematu

Na koniec Dzieki Marcin88 - za super info bardzo przydatne - robisz super robote - z glowa i oby tak dalej
Dokladnie, lekarz dal mi odblok,, nacwszelki wypadek,, gdybym chcial zejsc calkowicie z HTZ i miec 100% plodnosc podczas PCT i po. Jednak narazie nie planuje dzieci. Na HTZ czuje sie bardzo dobrze wyniki sa bardzo dobre. Sam endo uznal ze na takich dawkach mozna przyjmowac terapie zastepcza.
Co do klomidu to niestety juz o tym slyszalem i dodatkowo jest wyszczegolnione w ulitce w ramach skutkow ubocznych :-( typowy ek dla kobiet we wskazaniach i dawkowanie jest krotsze niz zalecil endokrynolog. Narazie i tak z odblokiem sie powstrzymam. Mysle aby dodac ovitrelle (hcg) co pare dni do tego trt.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » pt lut 12, 2021 4:32 pm

Nic dodac nic ujac : ) - powodzonka i jestemy w kontackie

Marcin88

Post autor: Marcin88 » pt lut 12, 2021 8:23 pm

Sterydy pisze:
pt lut 12, 2021 10:51 am
Tomson pisze:
Ja robię iniekcje podskórne testosteronem. Zastrzyk co 6 dni 100mg prolagatum. Byłem ciekawy jak to będzie wyglądać i jak narazie jest ok Do TRT iniekcje podskórne jak najbardziej, ale do ciężkich cykli raczej bym nie stosowal. . Muszę tylko zwiększyć dawkę testosteronu co najmniej do 200mg bo w badaniu wyszło słabo,ale przy takim stężeniu liczyłem się z tym. .Smialo mogę polecić leki z Euro-Pharmacies bo również stosowałem cypka i byłem zadowolony,ale poprostu dostałem prolagatum z free więc skorzystałem. Planuję jakiś cykl w marcu bo narazie warunki pogodowe mi przeszkadzają.
Wiesz co tescia mozna stosowac tezw masci ,jest to znana forma podawnia chodz on nie wchlania sie wtedy w calosci ale wiekszej czesci - podobnie jest z podskornymi zastrzykami , dlatego polecam tez forme domiesniowa , bo wez wbij 2 ml pod skore :lol: :lol:

Ja na prolongatum 100mg co 7 dni miałem wynik 733 ng/dl. Prolaktyna,estrogen idealnie progesteron też. Jednak sampoczucie słabe dlatego zdecydowałem się zwiększyć do 200mg. Zmieniłem estr i jest o wiele lepiej. Dość długo jestem na cypionacie i jest wporządku.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » sob lut 13, 2021 8:40 am

Marcin88 pisze:
pt lut 12, 2021 8:23 pm
Sterydy pisze:
pt lut 12, 2021 10:51 am
Tomson pisze:

Ja na prolongatum 100mg co 7 dni miałem wynik 733 ng/dl. Prolaktyna,estrogen idealnie progesteron też. Jednak sampoczucie słabe dlatego zdecydowałem się zwiększyć do 200mg. Zmieniłem estr i jest o wiele lepiej. Dość długo jestem na cypionacie i jest wporządku.

Ale Prolongatum -to ineczej test enanthate praktycznie ten same estr co cypionate , ale fakt stezenie 733 ng/dl to takie normalne : )

Marcin88

Post autor: Marcin88 » wt lut 16, 2021 2:19 pm

Dzis doszla paczka. Od jutra wystartuje z Provironem. Dzis poszlo 25mg.

Marcin88

Post autor: Marcin88 » wt lut 16, 2021 2:21 pm

Proviron + cypionat + peptydy.
Załączniki
IMG_20210216_140706_BURST002.jpg
(1.11 MiB) Nie pobierany

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » wt lut 16, 2021 4:51 pm

Marcin88 pisze:
wt lut 16, 2021 2:21 pm
Proviron + cypionat + peptydy.
piekny widok : ) dzieki za info

Marcin88

Post autor: Marcin88 » ndz lut 21, 2021 2:51 pm

A więc tak po pierwszych dniach zarzywania provironu stwierdziłem i zaryzyukowałem zwiększeniem dawki. Czyli obecnie leci 25mg rano i 25mg wieczorem co daje 50mg na dobę. Pierwsze odczucia to libido ;-) i świetny nastrój :-)
Za jakis czas postaram sie zrobić badania kontrolne w tym SHGB.
Pozdrawiam :-)

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » ndz lut 21, 2021 2:59 pm

Marcin88 pisze:
ndz lut 21, 2021 2:51 pm
A więc tak po pierwszych dniach zarzywania provironu stwierdziłem i zaryzyukowałem zwiększeniem dawki. Czyli obecnie leci 25mg rano i 25mg wieczorem co daje 50mg na dobę. Pierwsze odczucia to libido ;-) i świetny nastrój :-)
Za jakis czas postaram sie zrobić badania kontrolne w tym SHGB.
Pozdrawiam :-)
No Libido to pierwszy obja :) a jak jest libido to i nastroj jest hahahha - super a jak sen ? glebia snu ?

ODPOWIEDZ