Hormonalna Terapia Zastepcza ( HTZ) na testosyeronie cypionate euro pharmacies

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

Awatar użytkownika
TrainingAddict

Re: Hormonalna Terapia Zastepcza ( HTZ) na testosyeronie cypionate euro pharmacies

Post autor: TrainingAddict » pt mar 26, 2021 2:42 pm

Michał Piechoś kiedyś fajnie podsumował że zanim ktoś zacznie finasteryd to musi się zastanowić czy woli żeby sprzęt działał czy mieć włosy na głowie xD
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)

Marcin88

Re: Hormonalna Terapia Zastepcza ( HTZ) na testosyeronie cypionate euro pharmacies

Post autor: Marcin88 » pt mar 26, 2021 8:20 pm

Dziewczyna odpocznie w takim razie :D :D

Utialdo

Post autor: Utialdo » sob mar 27, 2021 8:17 am

Albo sąsiad podejdzie😁

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » sob mar 27, 2021 9:31 am

Marcin88 pisze:
pt mar 26, 2021 9:21 am
Dziękuję Panowie za inforamcję. Teraz nie wiem co zrobić, czy pociągnąc jeszcze pare tygodni fina na 1mg i zobaczyć jak sie ma sprawa do benifitów z testosteronu czy od razu odrzucić.
ale to ci odraz mowie ze tego nie cofniesz : ) tylko stracisz wszystkie benefity
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

Marcin88

Post autor: Marcin88 » sob mar 27, 2021 10:08 pm

Tak też zrobię, Po tygodniu stosowania fina nie czuję pompy nawet na treningu i sampoczucie bardziej ospały jestem. Moze to placebo wmówiłem sobie albo i nie. Musaiłbym teraz zbadac DHT ale w takim wypadku jak teraz to odrzucam fina.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » ndz mar 28, 2021 5:32 pm

Marcin88 pisze:
sob mar 27, 2021 10:08 pm
Tak też zrobię, Po tygodniu stosowania fina nie czuję pompy nawet na treningu i sampoczucie bardziej ospały jestem. Moze to placebo wmówiłem sobie albo i nie. Musaiłbym teraz zbadac DHT ale w takim wypadku jak teraz to odrzucam fina.
Nie- tak wasnie dzial Fina.... wszytko dobrze czujesz :) szkoda zabawy calej , i tego co osiagnoles - a o wolsy sie nie martw - lysina teraz w modzie : )

Marcin88

Post autor: Marcin88 » ndz mar 28, 2021 6:49 pm

Z reszta moj dziadek, ojciec, wujek - kolko na srodku glowy takze przynajmniej wiem po kim geny mam :lol: :lol:
Dzieki odkladam fina od dzis :-)

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » pn mar 29, 2021 6:51 am

Marcin88 pisze:
ndz mar 28, 2021 6:49 pm
Z reszta moj dziadek, ojciec, wujek - kolko na srodku glowy takze przynajmniej wiem po kim geny mam :lol: :lol:
Dzieki odkladam fina od dzis :-)
hahaha -ja mam to samo :):)

Marcin88

Post autor: Marcin88 » sob kwie 10, 2021 12:52 pm

Nie chciałem rozpoczynać nowego tematu także do rzeczy ;-)
Ostatnio dotarła do mnie paczka :-) a w niej HGH 100 j.
A więc, nadal jestem na TRT :-) czyli bez zmian jednak dołaczyłem jeszcze HGH Eurotropin. Zaczołem od paru dni 2j dzienie rano 1j i wieczorem 1j. W insulinówce 40j daje 4 kreseczki czyli 1j. Ma to być bardziej pod kontem HRT czy dawki moga pozostać czy zejść na jeszcze mniej?

Pozdrawiam :-)

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » pn kwie 12, 2021 8:31 am

Marcin88 pisze:
sob kwie 10, 2021 12:52 pm
Nie chciałem rozpoczynać nowego tematu także do rzeczy ;-)
Ostatnio dotarła do mnie paczka :-) a w niej HGH 100 j.
A więc, nadal jestem na TRT :-) czyli bez zmian jednak dołaczyłem jeszcze HGH Eurotropin. Zaczołem od paru dni 2j dzienie rano 1j i wieczorem 1j. W insulinówce 40j daje 4 kreseczki czyli 1j. Ma to być bardziej pod kontem HRT czy dawki moga pozostać czy zejść na jeszcze mniej?

Pozdrawiam :-)
Witam Witam
O jak milo :) fajnie - GH super sparwa naprawde : ) zobaczysz sam : ) jak zaczniesz spac po 5 godzin to sie nie sprzejmuj to narmalne :):):)
Ok wiec 2 iu dziennie to juz sporo jak po HRT - wiec ja bym na pocztku zatakowal 2 x 0.5 iu na okres 30 dni potem zbadal sobie prolaktyne - bo GH dziala na krtyzol i warto tego pilnowac : ) jak wszytko bedzie ok mozna myslec dalej : )
pamietaj ze gh dziala na insuline wiec warto dodac wieksze ilosci weglowodanow do diety zwlaszcza do posilkow po injekcji : ) ale przy takich dawkach nie powinno byc za duzo odchylen

ODPOWIEDZ