Pierwszy kontakt z testosteron cypionate

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

wysmarcin

Pierwszy kontakt z testosteron cypionate

Post autor: wysmarcin » czw maja 20, 2021 8:22 am

Witam,
Jakiś czas temu pisałem że chciał bym pierwszy raz wspomóc się suplementacją testosteronem.
No i po około roku się zdecydowałem. Mam 41 lat 188 cm 94 kg wagi. Trenuję siłowo 6 razy w tygodniu i biegam około 80 -90 km w tyg z pulsem średnim około 145.
Celem przyjmowania testosteronu jest poprawa samopoczucia takie TRT.
Zakupiłem cypionat testosteronu 200 mg w 1 ml. HCG 5000 j środki od Was ze sklepu Euro Pharmacies
Zrobiłem badania FSH, LH, prolaktyny, estradiolu i testosteronu całkowitego - wkleje je wieczorem.
Choruję na haszimoto od około 1 roku stosuję euthyrox teraz w dawce docelowej 88 - wieczorem wklej wyniki TSH, ft4 i ft 3.

Planuje na początek dawkę 200 mg w dwóch strzałach w tygodniu po 100 mg. Pierwszy strzał środa 100 mg, drugi sobota 100 mg.
Pytanie jak brać te hcg - wiem że najlepiej co dwa dni. Czyli jak pierwszy strzał poszedł wczoraj czyli w środę to hcg 250 czwartek sobota poniedziałek środa piątek niedziela itd.. ?
Tego hcg to 250 czy 300 bo nie wiem jak odmierzyć 300. Planowałem zakup strzykawki insulinowej 1 ml z podziałką na 40 i jak bym rozpuścił w 1 ml roztworu to bym miał po 2 kreski. I jeszcze pytanie jakie igły do hcg ?

Badania chce zrobić po 2 tygodniach stosowania środków np w poniedziałek gdzie będzie 4 strzał po 100 mg w sobotę. Estradiol prolaktyna testosteron całkowity. Boję się ze mi e2 wystrzeli. Na ta chwilę nie zakupiłem jeszcze żadnych AI.

Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21

Re: Pierwszy kontakt z testosteron cypionate

Post autor: Euro-Pharmacies-Trener21 » czw maja 20, 2021 11:32 am

Cześć wysmarcin,

Wybacz, że konkretnie i bez owijania w bawełnę ale sporo info do przekazania a nie chcę 30min spędzić na pisaniu posta.

1) Przy Twoim trybie treningowym stosuj 350mg Cypionatu tygodniowo - nie bój się Testosteronu! To nie Metanabol czy Anadrol albo Turanabol.
2) HCG 250iu co 2 dni to minimum. Przy Pregnylu z apteki tyle zalecam. Przy środkach underowych zalecam więcej czyli 300iu co 2 dni lub na leniwca 600-750iu 2x w tygodniu też jest ok.
3) Haszimoto - żadna przeszkoda dla stosowania dopingu hormonalnego. Po prostu bierz hormony tarczycy tak jak lekarz przepisał i tyle.
4) Na lato przydałby Ci się Masteron do tego Testosteronu - zawsze polecam moim podopiecznym ten środek bo daje fenomenalne samopoczucie, libido, radość z życia, motywację, ogrom energii, więcej siły na treningu. Znowu poczujesz się jak 18-sto latek! Jeżeli Cię stać to od razu możesz dołączyć go w dawce 400mg na sam początek a po badaniach jeżeli będzie ok to zwiększysz do 600mg. Droga zabawa ale warta każdej złotówki.
5) Po 4 tyg badania: morfologia, estradiol, prolaktyna, profil lipidowy, noi Twoja tarczyca oczywiście. Jeżeli nie badałeś dawno nerek to dorzuć: kreatynina, mocznik. WYNIKI JAK ZAWSZE DO MNIE DO ANALIZY A POPROWADZĘ DALEJ

Sprzęt:
1) strzykawki najlepiej 3częściowe luer-LOCK - najwygodniejsze i najlepsze a kosztują groszę jak kupisz 100szt z allegro.
2) Igły do iniekcji w udo czy pośladek: 0,6mm x 30mm - grosze za 100szt.
3) Igły do iniekcji w bark: 0,5mm x 25mm - grosze za 100szt.
4) Igły do pobierania środka z fiolki: 1,1mm x obojętnie jak długie - dużo łatwiej pobierać szeroką igłą plus nie niszczysz ani nie brudzisz igły, którą będziesz robił iniekcję
5) Strzykawki z igłą do HCG: insulinowe 0,5ml z wbudowaną igłą 0,3mm x 12mm - allegro 100szt około 45zł
6) Waciki nasączone alkoholem 100szt około 10zł

Zamawiając środki Euro-Pharmacies u mnie na PRIV dostaniesz 10% RABATU także zapraszam.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

CHCESZ 10% RABATU? ----> ZAMAWIAJ U MNIE NA PRIV!

wysmarcin

Post autor: wysmarcin » czw maja 20, 2021 6:07 pm

Dziękuje za podpowiedź.
Na razie zostanę na samym testosteronie chciałem zobaczyć jak będę na niego reagował. I zobaczę jaki będę maił jego poziom po tych 4 tyg.
W załączeniu wyniki badan przed stosowaniem testosteronu.
Załączniki
3.jpg
(2.22 MiB) Nie pobierany
2.jpg
(2.31 MiB) Nie pobierany
1.jpg
(2.54 MiB) Nie pobierany

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » sob maja 22, 2021 10:02 am

wysmarcin pisze:
czw maja 20, 2021 8:22 am
Witam,
Jakiś czas temu pisałem że chciał bym pierwszy raz wspomóc się suplementacją testosteronem.
No i po około roku się zdecydowałem. Mam 41 lat 188 cm 94 kg wagi. Trenuję siłowo 6 razy w tygodniu i biegam około 80 -90 km w tyg z pulsem średnim około 145.
Celem przyjmowania testosteronu jest poprawa samopoczucia takie TRT.
Zakupiłem cypionat testosteronu 200 mg w 1 ml. HCG 5000 j środki od Was ze sklepu Euro Pharmacies
Zrobiłem badania FSH, LH, prolaktyny, estradiolu i testosteronu całkowitego - wkleje je wieczorem.
Choruję na haszimoto od około 1 roku stosuję euthyrox teraz w dawce docelowej 88 - wieczorem wklej wyniki TSH, ft4 i ft 3.

Planuje na początek dawkę 200 mg w dwóch strzałach w tygodniu po 100 mg. Pierwszy strzał środa 100 mg, drugi sobota 100 mg.
Pytanie jak brać te hcg - wiem że najlepiej co dwa dni. Czyli jak pierwszy strzał poszedł wczoraj czyli w środę to hcg 250 czwartek sobota poniedziałek środa piątek niedziela itd.. ?
Tego hcg to 250 czy 300 bo nie wiem jak odmierzyć 300. Planowałem zakup strzykawki insulinowej 1 ml z podziałką na 40 i jak bym rozpuścił w 1 ml roztworu to bym miał po 2 kreski. I jeszcze pytanie jakie igły do hcg ?

Badania chce zrobić po 2 tygodniach stosowania środków np w poniedziałek gdzie będzie 4 strzał po 100 mg w sobotę. Estradiol prolaktyna testosteron całkowity. Boję się ze mi e2 wystrzeli. Na ta chwilę nie zakupiłem jeszcze żadnych AI.

Wiesz co do dlugi ester lepsza opcja bedzie injekcja 200 mg co 5 -6 dni co do HCG to 250 iu co drugi dzien na okres cyklu bedzie wystrczajca

Nie ma sensu robic badnia po 2 tyg stosowania tego srodka bo on sie w pelni wkreca w 4 tygodniu regularnego stosowania i robi sie badnie 6 dni po jakiejs injekcji , naczczo - wtedt rez zrob estrogen wtedy wyniki bedzie miarodajny

co do haszimoto pamietaj ze watroba rozklada testosteron - i musisz o nia dbac - a przy tym schorzeniu bardziej , tak samo o cukier, odpowednie tluszcze - bo mozesz miez zanizone wyniki testosteronu gdyz nie bedzie dobrze przetwazany ok wiec zadbaj o to

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » sob maja 22, 2021 10:05 am

wysmarcin pisze:
czw maja 20, 2021 6:07 pm
Dziękuje za podpowiedź.
Na razie zostanę na samym testosteronie chciałem zobaczyć jak będę na niego reagował. I zobaczę jaki będę maił jego poziom po tych 4 tyg.
W załączeniu wyniki badan przed stosowaniem testosteronu.
wyniki masz ok, a powiedz mi czy na haszimoto stosujesz cos na zbijanie cukrow ? nie bierzesz zadnych lekow ? tylko eutyrox ? jak bedziesz robil badnia zrob dodatkowo na panel tarczycowy

wysmarcin

Post autor: wysmarcin » sob maja 22, 2021 3:39 pm

Dziękuje Steroidologia za zainteresowanie się moim tematem.

Mam kilka pytań w związku z Twoją wypowiedzią:
1. Jak mam zadbać o wątrobę myślałem że wyniki wątroby mam dobre) ?
2. Nie biorę nic na obniżenie cukru - powinienem (cukier mam w normie) ?

Jeżeli chodzi o tłuszcze to nie używam tylko 5 razy w tygodniu do smażenia małej ilości oliwy z oliwek. Tak tylko z pożywienia. Staram się zbijać wagę od jakiegoś czasu bo kiedyś bylem mocno otyły. Teraz spożywam głównie płatki owsiane, ryż, ziemniak, warzywa gotowane, mięso z piersi kurczaka i WPC, jakieś owoce. Stosuje suplementację - kompleks witamin, wit c, magnez, wit d3 K2, kwasy omega 3 około 3 gr dziennie, potas, wit b6, koenzym q10, ashwagandę, ZMA.

Kaloryczność diety kolo 2800 - 3000
220 białka
300 węgli
65 tłuszcze

Marcin88

Post autor: Marcin88 » sob maja 22, 2021 8:36 pm

W trące się i dodam 3 grosze od siebie na temat wątroby. Przede wszystkim dieta to oczywiste :-) Dodatkowo polecam od siebie suplemtnację NAC w tabletkach czyli acetylo cysteinę. Do tego TAD 600 dożylnie lub domięsnia min. 2x w tygodniu. Omega 3 cały czas leci.
Pozdr.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » ndz maja 23, 2021 10:55 am

Marcin88 pisze:
sob maja 22, 2021 8:36 pm
W trące się i dodam 3 grosze od siebie na temat wątroby. Przede wszystkim dieta to oczywiste :-) Dodatkowo polecam od siebie suplemtnację NAC w tabletkach czyli acetylo cysteinę. Do tego TAD 600 dożylnie lub domięsnia min. 2x w tygodniu. Omega 3 cały czas leci.
Pozdr.
Bardzo piękne wtrącenie Marcin88 :):) mądrego to i warto posłuchać -dzięki

Badania prób wątrobowych sa chwilowe - co to znaczy jak byś dziś popił jutro poszedl na badanie to byś sie za głowe złapał :) - ja chcę ci kolego wysmarcin uświadomić ze przy wtoim schorzeniu trzeba o nią dbać szczególnie - gdyż będzie zabużona jej praca to że masz teraz dobre wyniki to nie znaczcy czy za miesiąc będą - wiec - podstawa - jedzenie - dobre tłuszcze MCT , awokado, jajka, olje kokosowy , pestki dyni , ostropez plamisty olej to połaczysz tłuszcze odrazu z wątrobą :) weglowodany dobrej jakości - czyli zero przennych - kasz typu jaglana , komosa, soczewica itp - wiec oprocz tego co napisal Marcin88 dodaj przed pisilkiem olej z ostropestu on ma bardzo dużo sylimaryny

Co do cukru - to wynik w okolicach 100 nie jest dobry :) to że normy sie zwiekszaj to nie znaczy ze jest dobrze - to co napisalem ci wyzej -tzn formy jedzenia obniza ci cukier i wyczula insuline - bedzie ci latwiej kontrolowac wage , i poleszy sie sampoczucie - bi tluszcze MCT nie aktywuja trzóstki do pracy a przy Hashimoto to jest bardzo ważne

Oliwa z oliwek nie nadaje sie do smażenia w 50 C utelnia sie i zmienia calkowice swja wartosc - jak smazyc to tylko na masle klarowanym , oleju kokosowym albo nawet smalcu - one nie utleniaja sie nie zmienija właściwości w wysokiej temp a to ważne

Suple super pomogą ci w regeneracji więc trzymaj tak dalej - ja ci tylko chcę uświadomic ze twoje schorzenie wiąże się swoimi prawami i musisz dbac o to bo inaczej gowno z tego bedzie :)

z dieta ci nie pomoge bo i tak ledwo wyrabiam sie z pisaniem tutaj a dieta to rzecz indywidulana zwlaszcza przy Hashimoto ale jak masz jakieś pytania pisz

wysmarcin

Post autor: wysmarcin » pn maja 24, 2021 7:16 am

Będę się stosował do powyższych rad. Dziękuje za trafne uwagi

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw maja 27, 2021 4:02 pm

wysmarcin pisze:
pn maja 24, 2021 7:16 am
Będę się stosował do powyższych rad. Dziękuje za trafne uwagi