Pierwszy kontakt z testosteron cypionate

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

wysmarcin

Re: Pierwszy kontakt z testosteron cypionate

Post autor: wysmarcin » pn cze 07, 2021 1:09 pm

Witam, jestem po 6 strzale testosteronu cypionatu 200 mg (po 0,6 ml na raz - dwa razy w tygodniu). Coś ostatnio zauważyłem że mam czerwoną twarz i wahania nastroju. HCG co drugi dzień 300 jednostek czyli np. pon, środa, piątek, niedziela. Czy czekać jeszcze tydzień z badaniami czy może już je robić. Ostatni strzał był w sobotę 120 mg.

Awatar użytkownika
TrainingAddict

Post autor: TrainingAddict » pn cze 07, 2021 4:25 pm

Masz na 100% wystrzelone estro w kosmos stąd te objawy idz zbadaj i poczekaj na wynki ale raczej to zbyt wysokie estro
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)

wysmarcin

Post autor: wysmarcin » wt cze 08, 2021 6:52 am

Jutro zrobię wyniki i się z nimi podzielę an forum

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw cze 10, 2021 11:19 am

wysmarcin pisze:
pn cze 07, 2021 1:09 pm
Witam, jestem po 6 strzale testosteronu cypionatu 200 mg (po 0,6 ml na raz - dwa razy w tygodniu). Coś ostatnio zauważyłem że mam czerwoną twarz i wahania nastroju. HCG co drugi dzień 300 jednostek czyli np. pon, środa, piątek, niedziela. Czy czekać jeszcze tydzień z badaniami czy może już je robić. Ostatni strzał był w sobotę 120 mg.
Tak zapewne testosteron sie w pelni wkreca ,cialo adoptuje leki : ) to normalne zrob badnie krwi na

teststeron
estrogen
SHGB
prolatyne

pozdro
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

wysmarcin

Post autor: wysmarcin » wt cze 15, 2021 4:24 pm

Witam, po krótkiej przerwie. Dziś zrobiłem badania, ostatni zastrzyk testosteronu cypionate przyjąłem w sobotę 0,6 ml 120 mg testosteronu.
Objawy czerwona twarz (czasami piecze po południu) stojące sutki, wahania nastroju, brak dobrego wzwodu.

POMOCY :) !!!

Co powinienem zażywać żeby zbić te estro i prolaktynę.

Co do działania testosteronu europharmacies podchodziłem trochę sceptycznie ale jak widać dawki 1.2 ml 240 mg w tyg robią robote chyba zejdę na 200 mg w tyg. Siła i regeneracja na plus. Waga mimo redukcji 3 kg w 5 tygodniu stosowania.
Załączniki
Bez nazwy.jpg
(1.74 MiB) Nie pobierany

Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21

Post autor: Euro-Pharmacies-Trener21 » wt cze 15, 2021 11:01 pm

wysmarcin pisze:
wt cze 15, 2021 4:24 pm
Witam, po krótkiej przerwie. Dziś zrobiłem badania, ostatni zastrzyk testosteronu cypionate przyjąłem w sobotę 0,6 ml 120 mg testosteronu.
Objawy czerwona twarz (czasami piecze po południu) stojące sutki, wahania nastroju, brak dobrego wzwodu.

POMOCY :) !!!

Co powinienem zażywać żeby zbić te estro i prolaktynę.

Co do działania testosteronu europharmacies podchodziłem trochę sceptycznie ale jak widać dawki 1.2 ml 240 mg w tyg robią robote chyba zejdę na 200 mg w tyg. Siła i regeneracja na plus. Waga mimo redukcji 3 kg w 5 tygodniu stosowania.
Masteron, który poleciłem Tobie brać od początku, ale oczywiście nie posłuchałeś się a później ździwionko, obniżyłby lekko wynik Estradiolu. Możliwe, że jesteś dość wrażliwy na estrogeny, bo wynik wcale nie jest wysoki, ale będzie trzeba u Ciebie wdrożyć coś by go nieco obniżyć. Prolaktynę też możesz powoli zacząć zbijać, bo ją należy trzymać w normie.
Ważne też byś zbadał sobie ciśnienie krwi bo od zbyt wysokiego ciśnienia możesz mieć czerwoną twarz. Zbadaj rano na czczo po wypiciu szklanki wody około 30-40min od wstania z łóżka oraz wieczorem przy tętnie spoczynkowym i podaj mi wyniki.

Zalecenia:
1) Dodaj do cyklu 150mg Boldenonu - by obniżyć Estradiol a przy okazji dostaniesz minimalny bodziec anaboliczny
2) Zastosuj Cabaser 0,5mg co 10 dni
3) Po 3 tyg od wdrożenia powyższych zmian badania krwi: morfologia, estradiol, prolaktyna, progesteron, profil lipidowy - WYNIKI DO MNIE DO ANALIZY
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

CHCESZ 10% RABATU? ----> ZAMAWIAJ U MNIE NA PRIV!

wysmarcin

Post autor: wysmarcin » śr cze 16, 2021 6:14 am

"Trener 21" bardzo dziękuje za szybką odpowiedź.
Co do ciśnienia to mierzę mam je w granicach 140/80 puls okolice 80.

1. Zakupie cabaser.
2. Co do wprowadzenia na cyklu Boldenonu lub masteronu to jest to mój pierwszy cykl i chciałem ograniczyć się tylko do jednego środka jakim jest testosteron w związku z tym czy mógł byś zaproponować mi środek który zbije mi estrogen czyli arimidex lub aromasin. Proszę o poradę który i w jakiej dawce żeby zbić ten estogen do górnej granicy normy.

Stosuje dwa zastrzyki testosteronu w tygodniu (środa, sobota) po 0.5-0.6 ml (100 120 mg) testosteronu cypionate. Stosuje HCG w dawce 300 jednostek co drugi dzień czyli np. pon środa piątek niedziela wtorek czwartek sobota itd.

Bardzo proszę o w miarę możliwości pilną odpowiedź.

Awatar użytkownika
TrainingAddict

Post autor: TrainingAddict » śr cze 16, 2021 8:29 am

Jak byś robił to co ci mówił to byś teraz nic nie zbijał a zamiast tego za chwilę ci Gino wyskoczy i game over
Jak zaczniesz inhibitor aromatazy to musisz kontynuować tak czy tak bo estro w parę dni znowu wypierdoli do góry tak to działa
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)

wysmarcin

Post autor: wysmarcin » śr cze 16, 2021 9:23 am

Zamówiłem aromasin i cabaser.
Wole brać jeden środek na początek żeby potem ewentualnie dorzucić sobie coś dodatkowo.
Chce się wstrzymac narazie z masteronem bądź boldenonem.

Czy mogę prosic jak brać ten aromasin jak dojdzie (czy brac 1/4 tabletki do każdego zastrzyku 100 - 120 mg testosteronu?). Cabaser już wiem 0.5 mg co 10 dni.

Kolunio1

Post autor: Kolunio1 » śr cze 16, 2021 9:41 am

Kolego wysmarcin trochę cię nie rozumiem. Prosisz o rady, ktoś szczegółowo ci ich udziela, stara się ci pomóc, a ty i tak robisz swoje. Poczym pojawią się problem, znów prosisz o radę, jest udzielona, a ty znowu swoje. Spójrz czy jest w tym logika :?: :!:
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Pozdrawiam serdecznie.

ODPOWIEDZ