Pierwszy kontakt z testosteron cypionate

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

wysmarcin

Re: Pierwszy kontakt z testosteron cypionate

Post autor: wysmarcin » śr cze 16, 2021 9:49 am

Po prostu szukam innej opcji niż dodatkowy środek sterydowy. Czy nie można mojego problemu rozwiązać nie sterydem? Bardzo bym chciał się ograniczyć do jednego środka w związku z tym proszę o radę jak to osiągnąć przy pomocy leków na zbicie estrogenu.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » śr cze 16, 2021 3:35 pm

Spokojnie Panowie - kolega nie ma doświadczenia jak wy - po prostu pyta o rade - nie każdy odrazu robil wszytko dobrze nawet jak mu sie cos mowiło :)

Co z mojej strony - estro nie jest mega wystrzelone - i nie powinno nic sie z tego zorbic , mowie o ginece , wiec moje pytanie jak ty sie czujesz ? dokucza ci cos ? mowie tu o samopoczuciu , spadkach energi zlym nastroju ? jak nie to olac to estro moze sie wyregulowac jeszcze bo ten wynik nie jest mega wysoki jedyne moze co bym polecil to proviron moze uda sie je delikatnie wyregulowac , bez blokerow i nie inwazyjnie to tyle - co do prolaktyny - jest wysoka wynikiem tego jest stres , bo tesc sam sobie jej nie podnosi ale prze to ze jestesmy bardziej nerwowi podnosi sie prolktyna bo zwiksza sie stres - najgorsze jest to ze prolaktyna zmniejsza libido :( wiec na okres cyklu i jakies 2-4 tyg po zarzuc caber 0,5 mg co 10 dni ok powinno pomoc
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

wysmarcin

Post autor: wysmarcin » śr cze 16, 2021 5:55 pm

Dziękuje za odpowiedź. Co do samopoczucia to jest chyba ok. Jestem faktycznie bardziej nerwowy ale już nad tym panuje. Co do zbicia estrogenu to powiem tak na Youtubie Dawid Czechowicz mówił ze powinno się trzymać estrogen w górnej granicy ewentulanie troszkę powyżej więc mnie to męczy i stąd te moje pytanie czy mi zaszkodzi jak będe np 1/4 tabletki arimidexu czy aromasimu stosował do 100 - 120 mg testoteronu. Czy to może mi zaszkodzić czego efektem będzie że np ten estrogen sam mi się nie wyreguluje jak np ogarnę prolaktynę.

Ta twarz też czerwona i koło 14 - 15 piecze - łudziłem się że od słońca ale raczej nie.

Ciśnienie zacząłem mierzyć ostatnio i okolice 140/80 podwyższone o jakieś 5 - 10 w stosunku do braku suplementacji.

Waga skoczyła mi o około 3 kg a dodałem 60 gr ryżu i 70 gr WPC do mojego makro.

Nie robię masy raczej zależy mi na redukcji tłuszczu taka rekompozycja. Niedługo wrzucę fotki przed i teraz.

Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21

Post autor: Euro-Pharmacies-Trener21 » śr cze 16, 2021 7:14 pm

wysmarcin pisze:
śr cze 16, 2021 5:55 pm
Dziękuje za odpowiedź. Co do samopoczucia to jest chyba ok. Jestem faktycznie bardziej nerwowy ale już nad tym panuje. Co do zbicia estrogenu to powiem tak na Youtubie Dawid Czechowicz mówił ze powinno się trzymać estrogen w górnej granicy ewentulanie troszkę powyżej więc mnie to męczy i stąd te moje pytanie czy mi zaszkodzi jak będe np 1/4 tabletki arimidexu czy aromasimu stosował do 100 - 120 mg testoteronu. Czy to może mi zaszkodzić czego efektem będzie że np ten estrogen sam mi się nie wyreguluje jak np ogarnę prolaktynę.

Ta twarz też czerwona i koło 14 - 15 piecze - łudziłem się że od słońca ale raczej nie.

Ciśnienie zacząłem mierzyć ostatnio i okolice 140/80 podwyższone o jakieś 5 - 10 w stosunku do braku suplementacji.

Nie robię masy raczej zależy mi na redukcji tłuszczu taka rekompozycja. Niedługo wrzucę fotki przed i teraz.
Kolego wysmarcin,

Wolisz brać silne leki przeciwnowotworowe niż delikatny lek anaboliczno-androgenny w kosmetycznej dawce? Za dużo internetów się naoglądałeś a potem problemy zdrowotne. Ja już wypowiedziałem się co Tobie zalecam i nie będę się powtarzał.

CHCESZ 10% RABATU? ----> ZAMAWIAJ U MNIE NA PRIV!

wysmarcin

Post autor: wysmarcin » czw cze 17, 2021 6:11 am

Dziękuje za odpowiedź Trener 21.

Przespałem się z tematem i zastanawiam się jednak nad włączeniem Boldenonu do mojej kuracji. Dawka faktycznie jest niska.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw cze 17, 2021 8:16 am

wysmarcin pisze:
śr cze 16, 2021 5:55 pm

Powiedz mi ile twoj cykl jeszcze potrwa ?? bo jak 5-6 tyg to wejdz na blokery jak dluzej wejdz na boldka - pamietaj ze boldek wkreci sie w 4 tyg dopier - estrogen twoj nie jest wysoki male dawki armidexu zalatwia spawe - na 5-6 tyg nic ci sie nie stanie - wiec zastanow sie i daj znac

wysmarcin

Post autor: wysmarcin » czw cze 17, 2021 9:33 am

Witam dziękuje za zainteresowanie tematem.

Co do cyklu to raczej nie mam zamiaru schodzić na razie dopiero zaczynam 6 tydzień. Będzie on trwał miniumum 20 tygodni o ile nie więcej.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw cze 17, 2021 3:34 pm

wysmarcin pisze:
czw cze 17, 2021 9:33 am
Witam dziękuje za zainteresowanie tematem.

Co do cyklu to raczej nie mam zamiaru schodzić na razie dopiero zaczynam 6 tydzień. Będzie on trwał miniumum 20 tygodni o ile nie więcej.
No to ODP juz znasz :) wchodz na boldka - i powtorz badnia na estro po 4 tyg stosowania ok

wysmarcin

Post autor: wysmarcin » czw sie 26, 2021 6:32 am

Witam po przerwie.

W dniu wczorajszym zrobiłem badania - morfologia, wątrobowe, lipidogram, prolaktyna, estradiol, testosteron wolny (badania w załączeniu).
Testosteron cypionate przyjmuję od 18.05.2021 r. w dawce 220-240 mg na tydzień (dawka podzielona na dwa zastrzyki środa, sobota).
Badania zrobiłem wczoraj rano (25.08.2021 r.) czyli ostatnią dawkę testosteronu w wysokości 120 mg przyjąłem w sobotę. Badania zrobiłem rano na czczo przed zastrzykiem testosteronu.
Ostatnie dwa tygodnie brałem do zastrzyku testosteronu 0.25 mg arimidexu (czyli wychodziło 0,5 mg w tygodniu) - widzę że estradiol mam za bardzo zbity więc na razie się wstrzymam z przyjmowaniem tego leku.
Na początku cyklu miałem też problemy z prolaktyną i przyjmowałem co 10 dni 0,5 tab cabaseru - na razie się też z nim wstrzymam chyba bo mam wynik w okolicach polowy normy.

Dieta 300 białka 360 węgli 40 tłuszczy. Trening 6 razy w tygodniu siłownia i bieganie codziennie około 85 km w tygodniu. Staram się trochę zrzucić kilogramów. Waga aktualnie 96.4 kg na czczo przy wzroście 188 cm. (na cyklu waga wzrosła o około 2-3 kg ale sylwetka się dużo polepszyła, wyniki siłowe i regeneracja na plus).

Do setna.
Martwią mnie trochę wyniki w morfologii.
Wątrobowe to już bardziej (koło 2 tygodni temu skończył mi się liv52 od tego czasu nic nie brałem na wątrobę) mam haszimoto i przyjmuje euthyrox w dawce 88 od około półtora roku.
Prosił bym tez o poradę odnośnie cholesterolu bo ten dobry mam za nisko a zły dosyć wysoko. (mam zakupiony olej MCT ale nie stosowałem)

Dziękuje za ewentualne porady i sugestie
Załączniki
morfologia-min.jpg
(1.23 MiB) Nie pobierany
watroba lipidogram.gif
(3.7 MiB) Nie pobierany
hormony.gif
(3.48 MiB) Nie pobierany

Awatar użytkownika
Forin

Post autor: Forin » czw sie 26, 2021 7:45 am

Ostatnie dwa tygodnie brałem do zastrzyku testosteronu 0.25 mg arimidexu (czyli wychodziło 0,5 mg w tygodniu) - widzę że estradiol mam za bardzo zbity więc na razie się wstrzymam z przyjmowaniem tego leku.
Na początku cyklu miałem też problemy z prolaktyną i przyjmowałem co 10 dni 0,5 tab cabaseru - na razie się też z nim wstrzymam chyba bo mam wynik w okolicach polowy normy.
Po prostu zwiększ testosteron do 350mg/tydzien.
Zwiększy się testosteron, estradiol (poniżej granicy normy). Jeśli kontrolujesz estradiol prawdopodobieństwo podwyższenia prolaktyny jest mniejsze (możesz więc 1/4 tabletki cabaser co 10 dni).

Wysoki estradiol jest bardziej pod cykle masowe. Jeśli chcesz robić redukcje to lepszy będzie w normie/poniżej połowy normy.

Dawka na cyklu 220-240 mg na tydzień jest bez sensu - praktycznie tyle samo zachodu z kontrolą estradiolu/prolaktyny co przy 350mg przy małej anaboliczności.
Dieta 300 białka 360 węgli 40 tłuszczy. Trening 6 razy w tygodniu siłownia i bieganie codziennie około 85 km w tygodniu. Staram się trochę zrzucić kilogramów. Waga aktualnie 96.4 kg na czczo przy wzroście 188 cm. (na cyklu waga wzrosła o około 2-3 kg ale sylwetka się dużo polepszyła, wyniki siłowe i regeneracja na plus).
mniej białka, więcej węgli, odrobinę więcej tłuszczy

zmiana cardio na eliptyczne

co robisz 6 dni w tygodniu na siłowni?

trudno uwierzyć, że nie jesteś przetrenowany i ćwiczysz optymalnie

Prosił bym tez o poradę odnośnie cholesterolu bo ten dobry mam za nisko a zły dosyć wysoko. (mam zakupiony olej MCT ale nie stosowałem)

Dziękuje za ewentualne porady i sugestie
omega3, GW501516

Podwyższone EOS to może być jakaś infekcja, alergia takie rzeczy? Przymyśl ten trening, bo przetrenowanie na pewno

ODPOWIEDZ