Sterydy

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21, Forin

Awatar użytkownika
TrainingAddict

Re: Sterydy

Post autor: TrainingAddict » śr mar 10, 2021 5:35 pm

Euro-Pharmacies-Trener21 pisze:
wt mar 09, 2021 2:35 pm
Diablo1997 pisze:
pn mar 08, 2021 3:30 pm
Witaj trenerze:) A więc mam kilka pytań nie robiłem badań typowych mam je w planach na za 3 tyg jak będę w mojej miejscowości A teraz tak kilka pytam mam do Ciebie
Jadę cały czas tak jak poleciałes raz w tyg testosteron plus co 3-4 dni hcg czuje się okej nie odczuwam skutków ale chciałbym zrobić te badania i pod jakim celem je zrobić?
2 sprawa to chciałbym dołożyć coś do efektów na jakiś czas nawet np na wakacje czy jest coś co mogę dorzucić do tego? Jakieś tab będą okej? No i tak myślę nad tym czy tak jak teraz jadę jest okej ile tak mogę?

I 3 sprawa mam jedną fiolke hcg bez roztworu do rozrabienia (uszkodziłmem wode) i teraz widzę że na stronie są do kupienia już bez roztworu jaki to trzeba dokupić i w jakiej ilości do tej fiołki 5000ui

POZDRAWIAM SERDECZNIE :)
Kolego Diablo1997,

Nie mam za bardzo czasu i ochoty przeglądać postów w poszukiwaniu tego co bierzesz aktualnie i w jakich dawkach, gdyż temat jest mocno pomieszany z wypowiedziami innych osób dlatego zawsze proszę o zakładanie osobnego tematu a NAJLEPIEJ TEMATU W DZIALE LOGI WRAZ Z OPISEM SWOJEJ OSOBY, DOŚWIADCZENIA, ŚRODKÓW, KTÓRE STOSUJESZ I NAJLEPIEJ WRAZ ZE ZDJĘCIAMI SYLWETKI. Wtedy wszystko jest przejrzyste, jasne i łatwiej mi doradzać indywidualnie do potrzeb.

Jeżeli stosujesz tylko testosteron + HCG to wystarczy badać: morfologia, estradiol, prolaktyna, profil lipidowy (+ ewentualnie testosteron całkowity by sprawdzić jakość środka, który stosujesz) - to dla większości osób wystarczy przy tych środkach. Zazwyczaj w tym przypadku jedynie estradiol może stanowić problem jeżeli wyjdzie zbyt wysoko. Co znaczy zbyt wysoko: zazwyczaj nie warto przekraczać dwukrotności górnej granicy normy przy małych dawkach testosteronu. Jednak jest to kwestia indywidualna i niektórzy nie mają żadnych oznak zbyt wysokiego estradiolu przy przekroczeniu 2x norma (ciśnienie ok, retencja wody mała lub brak, samopoczucie bardzo dobre) więc wynik badania + wywiad z podopiecznym to podstawa do ustalenia czy należy obniżyć poziom estradiolu czy zostawić go w spokoju.

Dalej: pytasz o to co mógłbyś dodać by pójść o krok dalej, by mieć nieco lepsze efekty. W Twoim indywidualnym przypadku na początku zwiększyłbym po prostu dawkę testosteronu. Nie wiem jaką dawkę stosujesz aktualnie ale jeżeli jest to około 300mg to podniósłbym ją do 500mg w tygodniu. Po zwiększeniu dawki koniecznie badania zwłąszcza estradiolu gdyż może być już zbyt wysoko i trzeba będzie interweniować albo masteronem (minimum 400mg/tydz) lub boldenonem (taniej bo już 100-150mg wystarczy do kontroli estrogenów przy tej dawce teścia). Kolejnym krokiem jaki zazwyczaj polecam jest dodanie nandrolonu (350-400mg minimum), po którym Twoje mięśnie będą jeszcze twardsze, mocniej nabite, pompa na treningu będzie około 2x większa niż na samym testosteronie. Jeżeli jednak zależy Tobie bardziej na genialnym samopoczuciu i jeszcze wyższym libido plus oczywiście nieco większych przyrostach - polecam dodać do testosteronu masteron (minimum 500mg/tydz) + proviron (25mg na noc a po czasie 2x 25mg dziennie rano+wieczór).

Odnośnie HCG: można tak jak pisał kolega powyżej kupić w aptece sól fizjologiczną i rozcieńczyć HCG w niej (w oryginalnym pregnylu z apteki zawarty jest właśnie roztwór 0,9% NaCL (soli fizjologicznej) do rozrobienia proszku ACZKOLWIEK nie jest to do końca dobrym rozwiązaniem dla nas kulturystów. W ulotce oryginalnego Pregnylu z apteki napisane jest, że należy zużyć środek zaraz po rozrobieniu więc nie jest on przystosowany do dłuższego przechowywania - dlaczego? Dlatego, że po rozrobieniu proszku w samej soli fizjologicznej dość szybko mogą zacząć namnażać się bakterie w zawiesinie ponieważ nie ma w niej zawartej substancji antybakteryjnej jaką jest alkohol, który zawarty jest w wodzie BAKTERIOSTATYCZNEJ. Woda bakteriostatyczna to nic innego jak sól fizjologiczna 0,9% z dodatekim 0,9% alkoholu benzylowego - ot cała filozofia. HCG rozrobione w wodzie bakteriostatycznej można zdecydowanie dłużej przechowywać w lodówce (do 60 dni) co jest dla nas bardzo przydatne, gdyż nie zużywamy go całego jednorazowo a stosujemy około 1000-1500iu tygodniowo.

Odezwij się na priv to wyślę do Ciebie 10ml wody bakteriostatycznej a może przy okazji zamówisz jakieś środki EURO-Pharmacies z RABATEM 10%. Zapraszam

PS. fotka łysiny kolegi TrainingAddict EPICKA!
Dzięki :lol:
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)

slawek83266

Post autor: slawek83266 » sob kwie 03, 2021 11:32 pm

witam:) 6 tyg temu zakończyłem wcześniejszy cykl (wg Pana zaleceń), ile czasu musze odczekać przed wejściem na następny? czy to jest kwestia powtórzenia poprzednich badań i zweryfikowania wyników? oraz czy mógłby by być to cykl opisany na forum jako-Cykl "Masa jakościowa (cykl mistrzów)"? i ewentualnie jakich przyrostów mogę się spodziewać po nim? Dziękuje i pozdrawiam

Awatar użytkownika
TrainingAddict

Post autor: TrainingAddict » ndz kwie 04, 2021 7:28 am

slawek83266 pisze:
sob kwie 03, 2021 11:32 pm
witam:) 6 tyg temu zakończyłem wcześniejszy cykl (wg Pana zaleceń), ile czasu musze odczekać przed wejściem na następny? czy to jest kwestia powtórzenia poprzednich badań i zweryfikowania wyników? oraz czy mógłby by być to cykl opisany na forum jako-Cykl "Masa jakościowa (cykl mistrzów)"? i ewentualnie jakich przyrostów mogę się spodziewać po nim? Dziękuje i pozdrawiam
Co prawda mnie nie pytasz ale tak to kwestia powtórzyć badania jak jest ok to lecisz temat zresztą czas trwania cyklu to też kwestia badań jak nic się nie dzieje alarmujące to kontynujesz jak trzeba odpocząć to schodzisz TRT i nie trzeba się męczyć zabawa w odblok bo i po co
Jak nie jesteś 100 kg potworem szykującym się na zawody to nie potrzebujesz tyłu sterydów ...
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » wt kwie 06, 2021 8:46 am

TrainingAddict pisze:
ndz kwie 04, 2021 7:28 am
slawek83266 pisze:
sob kwie 03, 2021 11:32 pm
Co prawda mnie nie pytasz ale tak to kwestia powtórzyć badania jak jest ok to lecisz temat zresztą czas trwania cyklu to też kwestia badań jak nic się nie dzieje alarmujące to kontynujesz jak trzeba odpocząć to schodzisz TRT i nie trzeba się męczyć zabawa w odblok bo i po co
Jak nie jesteś 100 kg potworem szykującym się na zawody to nie potrzebujesz tyłu sterydów ...
kolega ma tu racje jak wskoczysz na TRT - mozesz w kazdej chwili wskakiwac na cykla : ) oczywiscie przerwa wskazana zeby miesien sie zregenerowal : ) ale TRT to najlesza opcja - co do badan - zrobic wtorne badanai zobaczyc czy wszytko ok i zaczac bawic sie dalej : )
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

Matek93

Post autor: Matek93 » pt lis 19, 2021 5:21 pm

Witam mam pytanie 2 tyg temu skończyłem cykl na anapolonie trwał 6 tyg ile mam tab wystarczy mi aby się odblokować doradzi ktoś mi?

Awatar użytkownika
Forin

Post autor: Forin » pt lis 19, 2021 6:12 pm

Matek93 pisze:
pt lis 19, 2021 5:21 pm
Witam mam pytanie 2 tyg temu skończyłem cykl na anapolonie trwał 6 tyg ile mam tab wystarczy mi aby się odblokować doradzi ktoś mi?
witam,

czy na tym cyklu z anapolonem stosowałeś również testosteron? jaki estr testosteronu?

Matek93

Post autor: Matek93 » pt lis 19, 2021 8:12 pm

Sam Anapolon brałem wiem ze zle robiłem ale balem się kuc wiem że Anapolonu nie bierze się solo i też jest najmocniejszy doping szybka się przybiera i też szybko się leci doradzil byś coś mi kolego aby spadki były mniejsze czekam na odpowiedź.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » sob lis 20, 2021 12:38 pm

Matek93 pisze:
pt lis 19, 2021 8:12 pm
Sam Anapolon brałem wiem ze zle robiłem ale balem się kuc wiem że Anapolonu nie bierze się solo i też jest najmocniejszy doping szybka się przybiera i też szybko się leci doradzil byś coś mi kolego aby spadki były mniejsze czekam na odpowiedź.
a jak się czujesz ? bo jak to było tylko 6 tyg to nie tak zle : ) jak jest ok to nic jak bardzo chcesz to clomid : ) 1 tab /dz na okres 2 tyg powinno być ok
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

Matek93

Post autor: Matek93 » sob lis 20, 2021 12:57 pm

Bardzo dobrze tylko czasmi nic mi nie nie chce kupiłem sobie clomid 10 tabletek po 50 mg wystarczy mi czy mogę podzielić na pół tabletkę aby mieć na 2 tyg co o tym sądzisz dzienki.

Matek93

Post autor: Matek93 » sob lis 20, 2021 12:59 pm

Bo chce wziąść ten odblok aby się odblokować aby mieć swój testosteron a nie zewnątrz

ODPOWIEDZ