Jaki Sarm polecicie na zrzucenie wagi

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

dzialdo83

Re: Jaki Sarm polecicie na zrzucenie wagi

Post autor: dzialdo83 » pn cze 07, 2021 6:46 pm

Rad nie powoduje supresji testosteronu?

Awatar użytkownika
TrainingAddict

Post autor: TrainingAddict » pn cze 07, 2021 7:16 pm

dzialdo83 pisze:
pn cze 07, 2021 6:46 pm
Wszystko po jakimś czasie powoduje ale jak ktoś nie chce igieł to cóż it is what it is
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)

dzialdo83

Post autor: dzialdo83 » pn cze 07, 2021 7:19 pm

TrainingAddict pisze:
pn cze 07, 2021 7:16 pm
dzialdo83 pisze:
Wszystko po jakimś czasie powoduje ale jak ktoś nie chce igieł to cóż it is what it is
Tylko że jak pamiętam to po Rad 140 ciężko było się ogarnąć. Tak czy owak igła najbardziej przebadana i "zdrowa"

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw cze 10, 2021 9:16 am

TrainingAddict pisze:
pn cze 07, 2021 7:16 pm
dzialdo83 pisze:
Rad 140 fajny środek - jedyny z sarms co powoduje podniesienie testosteronu a nie stłumienie - dlatego można go fajnie łaczyc z innymi sarmamy do wzmocnienia efektow - wiekszosc sarmow typy MK677 MK288 działa silnie na nadnercza - ze względu na to że pobudzaja przysadke HGH do pracy co ma drugie dno wlasnie na nadnercza -podnosi to Prolaktyne ktora blokuje naturalny testosteron i to może byc wlasnie takie błedne kolo - podobnie jaks z braniem samego HGH bez supprtu testosteronu
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21

Post autor: Euro-Pharmacies-Trener21 » czw cze 10, 2021 10:03 am

Hanibal pisze:
śr gru 16, 2020 10:49 am
Witam wszystkich
Mam 31 lat 96 kg 182 cm wzrostu
Chciałbym prosić o poradę jaki Sarm dobry by był i polećcie na zrzucenie wagi. Myślałem na początku nad oxanodrolem albo clenbuterolem, nigdy nie brałem anabolików i dlatego myślę nad Sarm.
Co do wagi to niestety przytylo mi się dobre 20 kg ,a byłem dobrze rozbudowany niestety z nikąd przyszła mi choroba i dostałem epilepsji i choruje na nią od 5 lat. I przez te 5 lat walczyłem z choroba i nie ćwiczyłem prawie wogule jak ataki się nasiliły, teraz jak już udało mi się można powiedzieć wygrać z chorobą i nie mam wogule ataków wruciłem spowrotem do ćwiczeń.
Co byście najlepiej polecili na zrzucenie wagi i wyrzeźbienie ?
Pozdrawiam serdecznie.
Na zrzucenie wagi to tylko i wyłącznie deficyt kaloryczny. Albo przez jedzenie mniej albo przez dodanie treningów aerobowych.

Doskonałym byłoby jakbyś wszedł na Testosteron + HCG i ewentualnie inne środki, które dodadzą mocy, energii, przyspieszą budowanie mięśni przez co również spalanie tkanki tłuszczowej czyli normalne środki anaboliczno-androgenne, które stosuje każdy kulturysta.

Jeżeli chcesz prawdziwych rezultatów, zdrowia, mega samopoczucia, wysokiego libido i radości z życia to zapraszam po kurację do mnie. Dodatkowo zamawiając środki EURO-Pharmacies u mnie na priv dostaniesz 10% RABATU także warto.

CHCESZ 10% RABAT NA EURO-Pharmacies? ZAMAWIAJ U MNIE NA PRIV!

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw cze 10, 2021 11:16 am

Euro-Pharmacies-Trener21 pisze:
czw cze 10, 2021 10:03 am
Hanibal pisze:
śr gru 16, 2020 10:49 am
Witam wszystkich
Mam 31 lat 96 kg 182 cm wzrostu
Chciałbym prosić o poradę jaki Sarm dobry by był i polećcie na zrzucenie wagi. Myślałem na początku nad oxanodrolem albo clenbuterolem, nigdy nie brałem anabolików i dlatego myślę nad Sarm.
Co do wagi to niestety przytylo mi się dobre 20 kg ,a byłem dobrze rozbudowany niestety z nikąd przyszła mi choroba i dostałem epilepsji i choruje na nią od 5 lat. I przez te 5 lat walczyłem z choroba i nie ćwiczyłem prawie wogule jak ataki się nasiliły, teraz jak już udało mi się można powiedzieć wygrać z chorobą i nie mam wogule ataków wruciłem spowrotem do ćwiczeń.
Co byście najlepiej polecili na zrzucenie wagi i wyrzeźbienie ?
Pozdrawiam serdecznie.
Na zrzucenie wagi to tylko i wyłącznie deficyt kaloryczny. Albo przez jedzenie mniej albo przez dodanie treningów aerobowych.

Doskonałym byłoby jakbyś wszedł na Testosteron + HCG i ewentualnie inne środki, które dodadzą mocy, energii, przyspieszą budowanie mięśni przez co również spalanie tkanki tłuszczowej czyli normalne środki anaboliczno-androgenne, które stosuje każdy kulturysta.

Jeżeli chcesz prawdziwych rezultatów, zdrowia, mega samopoczucia, wysokiego libido i radości z życia to zapraszam po kurację do mnie. Dodatkowo zamawiając środki EURO-Pharmacies u mnie na priv dostaniesz 10% RABATU także warto.

No jedna z lepszych i naj mniej inwazyjnych metod na zrzucenie wagi

Hanibal

Post autor: Hanibal » czw cze 10, 2021 3:17 pm

Witam wszystkich ponownie
Dzięki wielkie za wsparcie w temacie, co do wybrania sterydów/sarmów chwilowo wybrałem i kupiłem już Rad 140.
Na diecie i ,zarazem na deficycie kalorycznym cały czas jestem, obecnie zrzuciłem 3 kg pomału do celu. Niedługo zrobię badania, wrzucę i zobaczymy w jakim stanie jestem.
Po tem jak będzie wszystko ok to wezmę i przetestuje na sobie rad140 i proviron.
Trener21 dzięki za propozycję może skorzystam następnym razem, co do zastrzyków to nie mam z tym problemów czy się boje, nie mam gdzie ich trzymać, szczególnie dlatego że jak się ma kobietę co pracuje w szpitalu i by mnie pochlastala za to. :D

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » czw cze 10, 2021 6:26 pm

Hanibal pisze:
czw cze 10, 2021 3:17 pm
Dzięki wielkie za wsparcie w temacie, co do wybrania sterydów/sarmów chwilowo wybrałem i kupiłem już Rad 140.
Na diecie i ,zarazem na deficycie kalorycznym cały czas jestem, obecnie zrzuciłem 3 kg pomału do celu. Niedługo zrobię badania, wrzucę i zobaczymy w jakim stanie jestem.
Po tem jak będzie wszystko ok to wezmę i przetestuje na sobie rad140 i proviron.
Trener21 dzięki za propozycję może skorzystam następnym razem, co do zastrzyków to nie mam z tym problemów czy się boje, nie mam gdzie ich trzymać, szczególnie dlatego że jak się ma kobietę co pracuje w szpitalu i by mnie pochlastala za to. :D
Spoko jasne - pisz jak u ciebie i jak beda postepy szly - powodzenia

Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21

Post autor: Euro-Pharmacies-Trener21 » czw cze 10, 2021 6:30 pm

Hanibal pisze:
Skoro pracuje w szpitalu to mogłaby Tobie robić zastrzyki! Źle ją wychowałeś. Kto nosi spodnie w waszym związku? Ty czy ona?

CHCESZ 10% RABAT NA EURO-Pharmacies? ZAMAWIAJ U MNIE NA PRIV!

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » pt cze 11, 2021 8:24 am

Euro-Pharmacies-Trener21 pisze:
czw cze 10, 2021 6:30 pm
Hanibal pisze:
Skoro pracuje w szpitalu to mogłaby Tobie robić zastrzyki! Źle ją wychowałeś. Kto nosi spodnie w waszym związku? Ty czy ona?
:lol: :lol: Wiesz jak wzrosnie ci libido to sama bedzie chcial robic te zastrzyki : )

ODPOWIEDZ