Cykl w dyscyplinie pływanie

Moderatorzy: Sterydy, Sterydy

Wiadomość
Autor
Max10

Cykl w dyscyplinie pływanie

#1 Post autor: Max10 » wt cze 30, 2020 11:21 am

Witam,
Chce sie przygotować do cyklu do dyscypliny pływanie sprinterskie. Cel to wytrzymałość siłowa / tlen, jak najlepszy skład ciała, przyrost masy umiarkowanie.
Interesuje mnie zadka iniekcja, próbowałem juz HCG - nie chce tego - względnie cjc z dać.
Kiedyś miałem cykla test enan 1ml co 7 dni + primobolan 1ml co 7 dni+ armidex 1/2 tab co dwa dni przy dobrej diecie był swietny. Miałem tez test 0,5ml i co 3 dni hcg.
Uważam ze te pierwszy był najlepszy, pytania czy powtarzać czy test z czymś innym połączyć ?
Wziąłbym tez pod uwagę mix’a saa z sarm, kardaryna czy inny wydolnosciowy / moze meldonium.
Prosze o propozycje na +\-12-16tyg

Max10

Re: Cykl w dyscyplinie pływanie

#2 Post autor: Max10 » wt cze 30, 2020 9:47 pm

Dodam jeszcze ze złapałem troche tłuszczu i chciałbym cos dorzucic na szybkie zbicie.
T3?
Fragment GH? - jak go uczyc jakie dawki i o jakiej porze
Daj znac co o tym myslisz

Sterydy

#3 Post autor: Sterydy » śr lip 01, 2020 8:42 am

Witam

Powiedz mi jaki masz czas na przygotowanie ? to jets pod cos ,czy porstu chesz zwikszyc parametry ??
Te dawki co piszesz za duze do tej dysycpilny , chetnie ci pomoge i mysle ze tu najlepszym rozwiazaniem bedzie HGH Plus male dawki tescia + proviron
myse ze T3 bedzie zbeden tutaj jak wkrecisz sie w trening to wszytki przepalisz zwlaszcza jka GH sie wkreci - daj znac to rozpisze ci co i jak

Max10

#4 Post autor: Max10 » śr lip 01, 2020 3:01 pm

Czas nie jest kluczowy, baseny pozamykane, poprostu chce wrócić do formy sprawnie.
Nie chce GH duzo podróżuje służbowo ćwiczyłem juz GH to nie dopilnuje dobrze, dlatego wspomniałem o cjc z dac, dwa razy w tygodniu strzał. Na teściu z primobolanem miałem najlepsze efekty, jesli proponujesz proviron spróbujmy nie korzystałem, co do spalenia tłuszczu to tutaj chciałbym naprawdę przyspieszyć. Wspomniałem o kardaryna czy innym jeszcze sarm bo słyszałem ze wydolność wspierają tlenową swietnie czy meldonium. Jesli jest jakiś saa który moze w złapaniu wytrzymałości siłowej i dynamice pomoc i jest opcja na zastrzyk co 5-7 dni to chce spróbować, pamiętaj ze pisze o sprincie czyli dystansach do 200m, czas wyścigu 30-120sekund, dlatego siła jest potrzebna.

Max10

#5 Post autor: Max10 » śr lip 01, 2020 3:01 pm

Sporo kalisteniki do tego wkładamy swietnie sie sprawdza

ODPOWIEDZ