• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 509 )

Wpis dodał Omen
Omen
Kolejne zamówienie ekspresowo. Towar pierwsza klasa. Polecam!
16-01-2020
Wpis dodał Artur
Artur
Niezawodnie i bezproblemowo, polecam.
16-01-2020
Wpis dodał Bart
Bart
Po prostu zajebisće zamawiasz i dostajesz
15-01-2020
G-TROPIN (Somatropinum)- 100 iu- 800zł Zobacz większe

G-TROPIN (Somatropinum)- 100 iu- 800zł

Nowy produkt

Więcej informacji

G-TROPIN (Somatropinum) - 10 jn / fiolka

Dostawca: Europe GT (G-Tropin)
Nazwa chemiczna: Somatropinum 191aa
Dawkowanie: Mężczyźni 2-6IU dziennie
Aktywny czas: zależy od metody wstrzykiwania
Klasa: Hormon wzrostu

Wynik testu HGH w surowicy: 10 iu (20 ng / ml-25 ng / ml)

Zapraszamy na zakupy do największego sklepu online , tym razem w swojej ofercie mamy kolejny Hormon wzrostu . GH to obecnie jeden z najbardziej pożądanych na świecie środków dopingujących , w USA nazywany potocznie eliksirem młodości .

Zastanawiacie się pewnie dlaczego gwiazdy Hollywood żyją tak długo i wyglądają tak dobrze ?

A to dlatego że są na kuracji z HGH , co daje nam hormon wzrostu ?

Lepsza regeneracja , zwiększenie sił witalnych , spala tłuszcz , powoduje budowę nowych włókien mięśniowych itd.

HGH wytwarzany jest w przysadce mózgowej, skąd pierwszy raz udało się go pozyskać w 1950 roku. Hormon Wzrostu ma działanie pobudzające organizm do wzrostu , dlatego stosuje się go w przypadku naturalnego braku gh oraz w leczeniu karłowatości

Hormon wzrostu ma ogromny wpływ na sprawność fizyczną jak i intelektualną człowieka, a jego naturalna produkcja w organizmie kończy się w wieku około 20 lat i stopniowo spada z każdym kolejnym rokiem życia .Z punktu widzenia sportowców ważne jest, że GH sprzyja regeneracji organizmu, a co za tym idzie możemy zwiększyć intensywność treningów jak i ich obciążenie. Przyjmowanie hormonu pozwala nam na zredukowanie poziomu tłuszczu we krwi. Hormon wzrostu jednak najlepsze działania wykazuje jako specyfik do budowy masy mięśniowej.

Efekty, jakie można osiągnąć są nieporównywalne z żadnymi innymi sterydami dostępnymi na rynku.

Przyjmowanie hormonu wzrostu daje wspaniałe efekty , kiedy łączymy go np z takimi środkami jak insulina, hormon tarczycy T3 lub popularny testosteron. Przy takim połączeniu z naszego hormonu uzyskujemy maksimum wszystkiego co najlepsze .

W ciągu pierwszych 2-3 tyg. cyklu zawierającego hormon wzrostu przygotujmy się na retencję wody , ale po tym czasie hormon zaczyna już prawidłowo działać. W naszym organizmie dochodzi do pobudzenia syntezy białek, stąd częste przejście na dietę bogatą w proteiny, co optymalnie wzmacnia działanie hormonu wzrostu. Zaleca się spożywanie 4 g białka na kg ciała.

Hormon blokuje proces rozpadu komórek mięśniowych.

Dodatkową zaletą jest to, że powoduje podział komórek mięśniowych, a nie tylko ich rozrost, tak jak jest przy braniu sterydów. Podczas gdy one prowadzą tylko do wzrostu komórek mięśniowych, , hormon wzrostu może owe komórki multiplikować, zwiększając nie tylko ich rozmiar, ale również i ich ilość.

Te cechy hormonu wzrostu decydują o jego uniwersalności, gh daje nam szanse poczynienia znacznych postępów w budowaniu sportowej sylwetki. Jest to środek polecany wszystkim sportowcom nie zależnie od uprawianych dyscyplin .

30 innych produktów w tej samej kategorii: