• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 505 )

Wpis dodał Marcin
Marcin
Gorąco polecam, solidnie, szybko i fachowo!!! Tak trzymać Panowie !!!
15-01-2020
Wpis dodał Ares
Ares
Polecam naprawdę dobre rzeczy w niskich cenach. Pakowanie na +. Wysyłka błyskawiczna bez żadnych ...
14-01-2020
Wpis dodał Mirosław
Mirosław
Wszystko okej, wielkie dzięki
13-01-2020
Bromergon 2,5mg/tab 30 tabs SANDOZ - 80 zł Zobacz większe

Bromergon 2,5mg/tab 30 tabs SANDOZ - 85 zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Działa bezpośrednio na komórki, które odpowiadają za wydzielanie prolaktyny i pośrednio podrażnia receptory dopaminowe dzięki czemu przyspiesza uwalnianie PIF (Prolactin Release Inhibiting Factor).

Przy pomocy Bromergonu można zahamować fizjologiczną laktację, można leczyć również stany patologiczne wywołane przez prolaktynę.

Nadmiar prolaktyny objawia sie poprzez :

  • zaburzenia miesiączkowania,

  • niepłodność,

  • impotencja u mężczyzn

  • trądzik i nadmierne owłosienie u kobiet,

  • zmniejszenie libido,

  • stany depresyjne,

  • drażliwość,

  • zaburzenia uwapnienia kości.

  • nadmiar prolaktyny może doprowadzić do mlekotoku u pań jak i u panów

  • powiększenia gruczołu piersiowego czyli ginekomastii , szczególnie narażeni są na to mężczyzni.Ciekawostką jest że przy nadciśnieniu tętniczym prawdopodobnie obniża ciśnienie przez obniżenie stężenia katecholamin w naszym krwiobiegu i bezpośrednio oddziałuje wazodylatacyjne poprzez receptory dopaminy na naczynia krwionośne.

Bromergon to populanry lek antyprolaktynowy , jak wiemy prolaktyna jest jednym z hormonów których poziom wzrasta niestety wraz z naszym wiekiem, produkowana jest w przysadce mózgowej. Prolaktyna wpływa ujemnie na system odpornościowy. Hamowanie produkcji prolaktyny pomaga w leczeniu cukrzycy 2 typu .

.

Skutki uboczne które mogą wystąpić podczas stosowania Bromergonu to : 1/100- Mdłości. 1/1000- Ból głowy, spadek ciśnienia krwi z zawrotami głowy, wymioty. Niezależne od woli ruchy mięśni. <1/1000- Nieregularna praca serca. Pamiętajmy że zaburzenia krążenia krwi objawiają się najczęsciej zimnymi kończynami. Mogą wystąpić również skurcze mięśni, ospałość, dezorientacja, nadmierna aktywność u pacjentów cierpiących na chorobę Parkinsona , brak apetytu, suchość błony śluzowej jamy ustnej (dlatego niezbędna jest dokładna higiena zębów), zaparcia, metaliczny smak w ustach.

Prolaktyna jest bezpośrednio związana z estrogenem , kiedy jeden z hormonów wzrasta, wzrasta również i drugi. Czym niższy poziom prolaktyny a tym samym i estrogenu, tym większy staje się poziom testosteronu/LH.

Bromergon powoduje zwiększenie poziomu neurotransmitera dopaminy. Dzięki czemu możemy powiedzieć, że wpływa także na OUN. Skutkiem tego są silniejsze orgazmy (dlatego że są lepiej kontrolowane) a przedorgazmowa faza plateau może trwać kilka minut.

Najlepiej zacząć od dawki 1,25 mg dziennie i powoli zwiększać dawkę o 1,25 mg co 5-6 dni. Maksymalna dawka wynosi 8 mg, tak więc dawki od 1,5 do 8 mg co 5-7 dni. Ponieważ bromokryptyna wywiera wpływ na centralny układ nerwowy, powinnismy raczej brać ją w ciągu dnia napenwo nie przed snem.. Czasami można zaobserwować minimalny spadek temperatury ciała (o 0,2 – 0,5 stopnia) ale można tego uniknąć podając małą ilość T3 (tylko tyle żeby temperatura wróciła do normy).

Bromergon w słoiku 30 tab o stężeniu 2,5 mg dostępny jest na stronach euro-sterydy.pl i euro-peptydy.pl w cenie 80 zł.

30 innych produktów w tej samej kategorii: