• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 558 )

Wpis dodał Sylwester
Sylwester
Wszystko ok...<br/>Polecam
13-03-2020
Wpis dodał Krzysztof
Krzysztof
Wszystko zgodne z opisem, bardzo dobry kontakt i expresowa wysyłka. Po 3 dniach od zamówienia prze ...
13-03-2020
Wpis dodał Marian
Marian
Faktycznie tak jak poprzednicy piszą, dobry kontakt i szybka wysyłka. Też polecam.
11-03-2020
SuperDrol (Methylldrostanolone) 10mg/tab 50 tabs- 140 zł Zobacz większe

SuperDrol (Methylldrostanolone) 10mg/tab 100 tabs

Nowy produkt

Więcej informacji

SuperDrol (Methylldrostanolone) - 10mg / tab Euro-Pharmacies


Producent: Euro-Pharmacies
Nazwa chemiczna: Methylodrostanolone
Dostępny w tabletkach 10 mg
Dawkowanie: 20-60 mg / dziennie
Czas aktywności: do 16 godzin
Klasa: steryd anaboliczny / androgenny

Superdrol (metylodrostanolon)


Metasteron, znany również jako 2α, 17α-dimetylo-5a-dihydrotestosteron (2α, 17α-dimetylo-DHT) lub 2α, 17α-dimetylo-5α-androstan-17β-ol-3-on, jest syntetycznym androgenem sterydowym oraz 17α-alkilowana pochodną DHT.
Związek ten został pierwotnie wytworzony w 1956 roku przez firmę "Syntex Corporation". Nie mając prawdziwego medycznego zastosowania, nie udało jej się uzyskać żadnych prawdziwych stwierdzeń w badaniach medycznych mało tez wzmianek jest na jego temat w literaturze. Parę lat później pojawił się na scenie jako projekt do stworzenia nowego sterydu. I tak w 2005 r. jest to nowo zdobiona nazwa "Super-Drol", nazwa została nadana przez firmę produkującą mieszanki "Anabolic Extreme".

Metasteron ma doskonałą reputację jako jeden z najczęściej używanych preparatów SAA od ostatniej dekady, z praktyki wiemy że można zyskać fajne efekty w którkim czasie a co najważniejsze nie blokując tak naszej gospodarki hormonalnej. W rzeczywistości jest bardzo skuteczny w promowaniu wyjątkowo szybkiego wzrostu mięśni przy zachowaniu szczupłej sylwetki. Nazwa handlowa pochodzi od niezwykłych podobieństw, które dzieli z Anadrolem. Użytkownicy podkreślają, że może być równy lub nawet silniejszy niż Anadrol, dlatego zdubbingowano nazwę "super-drol" .

Co gwarantuje nam Super-drol : w zależności od poziomu sprawności i celu zastosowania przez daną osobę , 10 mg wydaje się być punktem wyjścia dla większości stosujących przy osiąganiu suchych przyrostów masy ciała, niektórzy użytkownicy będą zwiększać dawkę co 10 mg co tydzień, aż do osiągnięcia limitu 30-40 mg( dziennie) Stałe przyrosty , zachowująć „wyciętą sylwetke” zagcowuje się przy skromnych dawkach 20 mg ED przez 4-5 tygodnii.

Super-drol jest powszechnie stosowany podczas fazy beztłuszczowej lub tzw.cięcia, ze względu na unikalne właściwości, co najważniejsze nie ma działania estrogennego, a zatem nie ma retencji wody, tak jak jest to jest w przypadku ANADROLu.
Należy jednak zachować szczególną ostrożność w stosowaniu , uważając na wątrobe , przy czym zapobiegamy tak jak w przypadku innych orali. Hepatotoksyczność, podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne C17-aa, jest hepatotoksyczna i może uszkadzać wątrobę. Jednak nie należy tego podkreślać, ponieważ odpowiednie środki ostrożności mogą zapewnić bezpieczny i skuteczny cykl z suplementami Super-drol..Liver, które powinny zostać włączone, lub nawet TAD-600 (glutation).

Użytkownicy nie powinni układać cyklu z superdrol z innymi oralami , a spożycie alkoholu powinno być zerowe.

Super-Drol poprawi prawie każdą sylwetkę, zwiekszy osiągi z wyjątkowymi zyskami, Super-Drol jest supresyjny, więc konieczne jest użycie wraz z Testosteronem , a po cyklu zastosowanie protokołu PCT. Jeśli którykolwiek z użytkowników zobowiązuje się do właściwej diety, intensywnych i regularnych treningów z odpowiednim odpoczynkiem / regeneracją, można oczekiwać ogromnych poztywnych zmian w swoim wyglądzie, co wydaje się być rekordowym patrząc na czas stosowania.
 

30 innych produktów w tej samej kategorii: