• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 558 )

Wpis dodał Sylwester
Sylwester
Wszystko ok...<br/>Polecam
13-03-2020
Wpis dodał Krzysztof
Krzysztof
Wszystko zgodne z opisem, bardzo dobry kontakt i expresowa wysyłka. Po 3 dniach od zamówienia prze ...
13-03-2020
Wpis dodał Marian
Marian
Faktycznie tak jak poprzednicy piszą, dobry kontakt i szybka wysyłka. Też polecam.
11-03-2020
Test P 50mg / Tren A 50mg Zobacz większe

Test P 50mg / Tren A 50mg/ml 10ml vial

Nowy produkt

Więcej informacji

Test P 50mg / Tren A 50mg/ml

Propionat z trenem acetate. 2w1 50mg każdego ze środków w 1ml .

Tylko u euro-pharmacies.

Zapraszamy do zakupów.

TEST P 50 +TREN A 50 MIX to - jak sama nazwa wskazuje - połączenie dwóch niezwykle popularnych obecnie środków - estrów: octanu trenbolonu oraz propioniatu testosteronu w wysokości 200 miligramów. Warto wspomnieć, iż produkt ten charakteryzuje się bardzo długim okresem aktywności, który wynosi nawet aż dwa, trzy dni. 

 

TEST P 50 +TREN A 50 MIX należy do grupy sterydów anaboliczno-androgennych. Produkt ten oferowany jest przez doświadczoną już firmę Euro-Pharmacies.

 

Najważniejsze zastosowanie TEST P 50 +TREN A 50 MIX

 

TEST P 50 +TREN A 50 MIX znalazło własne zastosowanie przede wszystkim w kulturystyce. Jego najważniejszym zadaniem jest budowanie wartościowej masy mięśniowej, a dodatkowo - siły oraz wytrzymałości. 

 

Działanie produktu TEST P 50 +TREN A 50 MIX

 

Połączone ze sobą wspomniane estry testosterony oraz trenbolonu łączą się oraz wzajemnie uzupełniają, wchodząc w odpowiednie reakcje. Dzięki temu, gwarantują niezwykłe rezultaty i działają między innymi w obszarze kształtowania masy mięśniowej. Co ważniejsze - środek ten jest bezpieczny, a dodatkowo nie wpływa negatywnie na męski układ rozrodczy.

 

Do znaczących zalet stosowania można zaliczyć między innymi:

- małe ryzyko ginekomastii;

- niewielką retencję wody;

- wyraźny przyrost masy mięśniowej w krótkim czasie. 

 

TEST P 50 +TREN A 50 MIX gwarantuje między innymi przyrost muskulatury, która w szczególności jest ważna dla osób specjalizujących się w kulturystyce, a dodatkowo przyczynia się do widocznego wzrostu wytrzymałości, co z kolei może przekładać się na podnoszenie dużych ciężarów. Ponadto, należy wspomnieć, iż mięśnie stają się świetnie wyprofilowane, a muskulatura - "sucha" - będzie posiadała duże użylenie, co dla wielu jest bardzo ważną kwestią.

 

Wyraźne efekty działania 

 

TEST P 50 +TREN A 50 MIX umożliwia osiągnąć znaczące oraz zadowalające rezultaty w cyklach, które są widoczne po stosunkowo krótkim czasie od rozpoczęcia stosowania produktu. 

 

Postać środka TEST P 50 +TREN A 50 MIX

 

Środek TEST P 50 +TREN A 50 MIX można zakupić w dwóch formach - w płynie, w ampułkach o pojemności 10 mililitrach, bądź też w tabletkach z siłą 50 miligramów.

 

Charakterystyka trenbolonu i testosteronu

 

Zarówno trenbolon, jak i wspomniany testosteron są sterydami, które charakteryzują się bardzo intensywną anabolicznością oraz androgenicznością. Sprawia to z kolei, iż nie powinno się łączyć obu środków w przypadku dopiero początkujących kulturystów. Doświadczeni sportowcy jednak coraz częściej bardzo chętnie sięgają po tenże środek. Co więcej - oba składniki posiadają krótki okres półtrwania w organizmie, a co za tym idzie - nie aromatyzują one w zbyt dużym stopniu. Jednocześnie, trenobole nie aromatyzują w ogóle. Wszystko to oznacza, iż retencja wody jest niewielka.

 

Trenbolon jest uważany w chwili obecnej za jeden z najlepszych sterydów, który pozytywnie wpływa na budowę masy oraz w fazie przygotowań do zawodów. Dodatkowo, wpływa on na wzrost IGF-1, co sprawia, że jest jeszcze bardziej efektywnym środkiem pośród dostępnych na rynku produktów. Co więcej - jest on bardziej anaboliczny oraz androgenny w stosunku do testosteronu. Wśród pozytywnych działań trenbolonu można wymienić między innymi szybki oraz - co ważniejsze - trwały wzrost siły, a także masy mięśniowej, niewielką retencję wody podczas stosowania, twardość mięśni oraz redukcję tłuszczu. 

 

W połączeniu z testosteronem, trenbolon staje się wręcz niepokonany przez inne produkty. TEST P 50 +TREN A 50 MIX to środek, który zawiera w sobie dwa najważniejsze składniki pozwalające szybko i efektywnie osiągnąć zamierzony cel.

 

Możliwe skutki uboczne stosowania produktu TEST P 50 +TREN A 50 MIX

 

Choć środek TEST P 50 +TREN A 50 MIX jest stosunkowo bezpieczny, to jednak - jak każdy produkt tego typu - posiada możliwe skutki uboczne o charakterze androgennym. Do ryzyka zalicza się między innymi pojawienie się trądziku, większej skłonności do agresji, bądź występowania łysienia. Co więcej - całkiem prawdopodobne jest też pojawienie się rozrostu gruczołu krokowego.

30 innych produktów w tej samej kategorii: