• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 509 )

Wpis dodał Omen
Omen
Kolejne zamówienie ekspresowo. Towar pierwsza klasa. Polecam!
16-01-2020
Wpis dodał Artur
Artur
Niezawodnie i bezproblemowo, polecam.
16-01-2020
Wpis dodał Bart
Bart
Po prostu zajebisće zamawiasz i dostajesz
15-01-2020
Oxandrolone-10mg/tab 20tabs-50zł Zobacz większe

Oxandrolone-10mg/tab 100tabs-220zł / 20 tabs 45 zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Oxandrolone popularna oxa  to coraz popularniejszy steryd na polskim rynku.Ze względu na swoją charakterystykę jest środkiem popularnym w wielu dyscyplinach sportowych. Stosowany w sporcie jak i medycynie,w chirurgii. Często lekarze podają go przy chemioterapii.Wśród kulturystów panuje przekonanie że jest delikatnym środkiem o dobrych właściwościach androgennych i anabolicznych. Oxandrolon nie toksyczny, dlatego w medycynie często korzystają z niego pacjenci, którzy zmagają się z uszkodzeniami wątroby. Oxa w ogronym skrócie poprawia wytrzymałość i wpływa znacząco na regeneracje , okres półtrwania to 12 godzin.

Dawkowanie Oxandrolonu to średnio od 20 do 50 mg czyli od 2 do 5 tabletek dziennie.

Już pierwsze efekty Oxy możemy poczuć po około 2 tygodniach. Środek ten możemy mieszać z innymi sterydami zależnie od efektu jaki chcemy uzyskać.

Oxandrolone jest sterydem anaboliczno - androgennym, który w wielu kręgach zyskał już niemalże miano preparatu kultowego. Jego szybko zauważalne działanie, w połączeniu z małym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych i prostym stosowaniem sprawia, że oxandrolone cieszy się niesłabnącą popularnością. 

Dla kogo przeznaczony jest Oxandrolon?

Oxandrolon, o wzorze chemicznym C19H30O3, nie jest sterydem silnym - w związku z tym nie ma znacznych przeciwwskazań do jego stosowania. Jest środkiem bezpiecznym, a zarazem wysoce skutecznym. Doskonale sprawdza się również w połączeniu z innymi sterydami. Polecany jest przede wszystkim osobom, którym zależy na przyspieszeniu przyrostu mięśni - efekty nie są ogromne, za to bardzo trwałe. 

Działanie

Działanie preparatu, jak wyżej wspomniano, jest łagodne. Oxandrolon nie zatrzymuje wody w organizmie, wpływa na zwiększenie masy mięśniowej i przyrost siły. Ma również zastosowania stricte medyczne - stosuje się go do leczenia objawów zespołu Turnera, przy zaburzeniach wzrostu, a także u osób po urazach i w celu wzmocnienia kości. 

Choć Oxandrolon jest sterydem anaboliczno - androgennym, jego działanie anaboliczne jest znacznie silniejsze, aniżeli działanie androgenne. Produkt ten posiada zdolność do syntezowania fosfokreatyny w komórkach mięśniowych, dzięki czemu wytwarzane może być więcej ATP, które odpowiada za siłę mięśni. Również regeneracja mięśni odbywa się w takiej sytuacji znacznie szybciej. Osoby, którym zależy na szybkim i dużym przyrośnie mięśni, mogą przyjmować ten środek w połączeniu ze sterydami o silnym działaniu androgennym.

Oxandlrolon jest nietoksyczny, nie uzależnia i nie zaburza pracy układu podwzgórze – przysadka – jądra. Nawet jego przyjmowanie przez dłuższy czas nie wywiera szkodliwego wpływu na zdrowie. Jego stosowanie podczas diety redukcyjnej przyczynia się do szybszego i bardziej efektywnego spalania tkanki tłuszczowej. Przyczynia się głównie do zwiększenia twardości i siły mięśni. Efekty utrzymują się przez długi czas po odstawieniu preparatu. 

Oxandrolon jest sterydem bezpiecznym i odpowiednim również dla kobiet - dzięki swoim właściwościom nie powoduje bowiem maskulinizacji ani nadmiernego rozrostu mięśni, co w przypadku kobiet często nie jest pożądane. 

Dawkowanie

Oxandrolon dostępny jest w postaci tabletek zawierających  2,5 mg, 5 mg lub 10 mg substancji czynnej.

Dawkowanie dla osób dorosłych określa się zazwyczaj na poziomie 2,5 - 20 mg/doba, w przypadku młodzieży zalecane dawki są niższe. Za każdym razem dawka powinna jednak być dobierana indywidualnie. Są to dawki lecznicze - dawki stosowane w celu uzyskania przyrostu mięśni i zwiększenia ich siły mogą być wyższe i kształtują się na poziomie 40 - 100 mg na dobę dla mężczyzn i 10 - 25 mg na dobę dla kobiet. Należy zaczynać zawsze od dawek mniejszych, a następnie - w razie potrzeby - sukcesywnie je zwiększać. 

Steryd należy przyjmować w godzinach porannych - w ten sposób poziom androgenów w organizmie przez cały dzień będzie utrzymywał się na optymalnym poziomie. 

Skutki uboczne

Skutki uboczne Oxandrolone są niewielkie - liczne badania wykazały, że jest to środek bezpieczny, nie przyczyniający się do powstawania uzależnień. Niemniej jednak, należy pamiętać iż każdy organizm jest inny, a jego reakcja na środek nie może zostać do końca przewidziana. Należy więc zachować ostrożność - zwłaszcza w przypadku przyjmowania stosunkowo wysokich dawek. 

W przypadku stosowania dużych dawek sterydu, można zauważyć podwyższenie wątrobowych wskaźników ALAT/ASPAT, pomimo iż Oxandrolone nie jest silnie toksyczny dla wątroby. Stosując ten preparat należy uważać na kontuzje stawów - stosowanie go nieznacznie zwiększa ryzyko kontuzji. Przyczynia się do tego również fakt zwiększenia siły mięśni, co może prowadzić do wykonywania nadmiernie forsownych dla stawów treningów. U niektórych kobiet stosujących przez dłuższy czas Oxandrolone zaobserwowano obniżenie głosu. Wszelkie niepokojące objawy, zaobserwowane podczas stosowania preparatu, stanowią podstawę do konsultacji lekarskiej.

 

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: