HGH Frag 176-191 jest fragmentem peptydu HGH. Naukowcy odkryli, że jeśli będą obcinali peptyd w rejonie terminalu C, to mogą odizolować atrybuty tłuszczu , i strat związanych z HGH. Biorąc fragment z HGH, w tym wiązania peptydowe z 176-191, odkryli oni że opracowali peptyd, który reguluje utratę tłuszczu 12,5 razy lepiej niż zwykły HGH.

HGH Fragment 176-191

Wprowadzenie

Patrząc na skuteczność w spalaniu tkanki tłuszczowej , ale i inne zalety,nie ma wątpliwości, dlaczego kulturyści wykorzystują ludzki hormon wzrostu. Jego zdolność do regulowania utraty tłuszczu, i zwiększanie poziomu IGF-1 to tylko kilka z wielu atrybutów, które zachęcają nas do jego stosowania. HGH Frag 171-191 został opracowany tak, aby kulturyści i sportowcy nie patrząc na właściwości wzrostu z HGH mogą nadal czerpać wszystkie wyniki swoich niezwykłych właściwości z utratę tłuszczu na czele.

HGH FRAG w działaniu

Kulturyści powinni poważnie rozważyć dodanie HGH Frag do ich cykli. Ma on niezwykle zdolności do regulowania przemiany tłuszczowej, bez niepożądanych działań ubocznych na wrażliwość na insulinę. Przez izolowanie końca ogona cząsteczki GH, naukowcy odkryli, że HGH Frag 176-191 działa nawet lepiej niż sam hormon wzrostu ,stymuluje lipolizę . W rzeczywistości, to hamuje lipogenezy; co oznacza, że ​​zatrzymuje się tworzenie kwasów tłuszczowych i innych lipidów. Ponadto, w przeciwieństwie do innych spalaczy tłuszczu , użytkownicy nie będą doświadczać głodu , tłumienia cech ani wahań nastroju, które mogą być związane z efedryną, tak jak np. clenbuterol. Ponieważ liczne badania wykazały, że HGH Frag 176-191 nie powoduje hiperglikemii. Ponadto promuje beztłuszczową masę ciała, syntezę białek, wzrost gęstości mineralnej kości i lepszy sen.

Dawkowanie i sposób użycia

HGH Frag jest jak wszystkie inne peptydy w postaci proszku , które powinny być trzymane z dala od światła, w chłodnym i suchym miejscu. Rozpuszczanie jest dokonywane za pomocą wody iniekcyjnej lub soli fizjologicznej . W celu czerpania korzyści z HGH Frag, użytkownicy będą musieli brać dawki wokół 500mcgs dziennie. Można to zrobić poprzez dozowanie 250mcgs w porannej iniekcji i 250mcgs przed obiadem lub przed snem. Użytkownicy muszą zwrócić uwagę na czas zastrzyków i stosowaną dietę w tym czasie. Optymalne jest aby wstrzyknąć HGH Frag 176-191 na czczo lub kiedy jest białko w żołądku. Podobnie jak w innych peptydach HGH Frag odnotowano , że nie działa równie skutecznie w obecności węglowodanów i cukrów.

Skutki uboczne

Działania niepożądane najczęściej związane z HGH Frag 176-191 są nieliczne, ale mogą obejmować: zaczerwienienie lub bolesność w miejscu wstrzyknięcia oraz nadmierną senność lub uczucie letargu. Poza tym, jest sporo pozytywnych skutków związanych z braniem tego peptydu. HGH Frag 176-191 niszczy tłuszcz, wspomaga budowanie beztłuszczowej masy ciała, nie ma wpływu na poziom glukozy, przyczynia się do wzmocnienia kości, może poprawić jakość snu dla wielu osób i ułatwia syntezę białka.