NEUROPRZEKAŹNIKI :

Od pewnego czasu będąc osobą aktywną fizycznie od kilkunastu dobrych lat , zacząłem pogłębiać swoją wiedzę nie tylko o sterydach anabolicznych , hormonach czy peptydach , ale jakiś czas temu wśród znajomych padło hasło neuroprzekaźniki ?

Co to ? Po co ?

Pierwsze co poszło w necie to wikipedia :

https://pl.wikipedia.org/wiki/Neuroprzeka%C5%BAnik

I tak w wielkim skrócie wyczytałem tam że neuroprzekaźnik (neurotransmiter) to związek chemiczny , gdzie zachodzi zależność że cząsteczki tego związku przenoszą sygnały pomiędzy neuronami ( są to komórki nerwowe) . Transfer sygnału odbywa się poprzez synapsy i komórki nerwowe do komórek mięśniowych lub gruczołowych.

Najbardziej znane neuroprzekaźniki to : GABA , glutaminian , dopamina i serotonina.

No dobra wiemy już tak w wielkim skrócie , co to neurotransmiter , ale do czego on będzie potrzebny sportowcom ?

Przyjmijmy że jesteś sportowcem , zdrowo się odżywiasz , trenujesz (do tego dochodzi masa supli których i tak już nie czujesz , w wielu przypadkach dodatkowo wspomagasz się anabolikami , peptydami , GH itp. ) a mimo tego i tak czujesz przemęczenie , narzekasz na brak koncentracji , jesteś zestresowany , kiepsko u ciebie z pamięcią ?

Neuroprzekaźniki są właśnie dla ciebie !!!

Aż dziw bierze ale pionierami w tej dziedzinie są Rosjanie 🙂 , najpopularniejsze leki mające działanie nootropowe powstają właśnie w Rosji , w ofercie naszych sklepów które sprzedają sterydy anaboliczne , peptydy , hormon wzrostu , postanowiliśmy dodać 2 sprawdzone i w 100 % pewne neurotransmitery takie jak :

-Noopept w tabletkach

-Semax w postaci kropli do nosa .

Nootropy polecane są nie tylko dla sportowców , są bardzo popularne w leczeniu wielu dolegliwości , Semax np. , często wykorzystywany jest przez tak zwanych imprezowiczów ( po mocno zakrapianej alkoholem i nie tylko nocy , pomaga bardzo szybko postawić się na nogi ).

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem Noopept lub Semax zapraszamy na witryny naszych sklepów : euro-sterydy.pl i euro-peptydy.pl .