Jeżeli jesteśmy już przy takiej dyscyplinie jak pływanie , i planujemy wspomagać się dopingiem to polecam dwa alternatywne połączenia takich środków jak :

mała ilość Testosteronu w maxie do 150 mg tygodniowo ( i w tym przypadku polecamy długi estr np. cypionat lub enanthat) .

Dodatkiem do Testosteronu będzie GH ( czyli hormon wzrostu) lub jeżeli mamy nieco mniejszy fundusz finansowy możemy skorzystać z peptydu CJC 1295 .

Jeżeli chodzi o dawkowanie to jeżeli chodzi o hormon wzrostu to dziennie maksymalnie 2 iu ( raz dziennie , lub po 1iu rano/wieczór).

Natomiast CJC 1295 to dawka max 500-1000mg w tygodniu lub 2 po 500mg w tygodniu.

Kolejną ważną sprawą to spożywanie dużych dawek Lizyny (aminokwasu) wspomaga organizm „aby nie puchnąć tak na treningach” ,dawkowanie lizyny od 500mg-700mg dziennie no i do tego oczywiście dieta to podstawa.

Ceny produktów euro-pharmacies :

Testosteron Enanthate lub Cypionate ( na 12-20 tyg w zależności od dawkowania ) to cena 120 zł

CJC 1295 ( flakon na 2 tygodnie) – 80 zł

Hormon wzrostu Eurotropin ( opakowanie na 50 dni) – 850 zł

Cykl może trwać nawet do pół roku , pod warunkiem że cyklicznie będziemy robić badania kontrolne na : Testosteron , estrogen i prolaktynę.

Fajnie jest mieć pod ręką antyestrogen np. Aromasin ( dostępny w cenie 150 zł starczy na cała kurację , lub Arimidex 180 zł również na cały okres).

Po cyklu pamiętajmy aby skorzystać z PCT czyli popularnie zwanym odblokiem , na pewno trzeba będzie skorzystać z HCG oraz clomidu .

Podsumowując dzięki temu połączeniu , poprawimy siłę , wytrzymałość naszych mięśni , oraz wydolność naszego organizmu.

Na zakupy i konsultacje zapraszamy na euro-sterydy.pl i euro-peptydy.pl