Oto najważniejsze zasady dotyczące peptydów , przeczytaj zanim zdecydujesz się brać :

1 – Jesteś na tej stronie, ponieważ obiło ci się coś o uszy i chcesz być bardziej świadomy z tematem hormonu uwalniającego peptyd (GHRP) lub hormon uwalniający hormon wzrostu (GHRH). Te 2 środki, podawane mogą być dla podwyższenia jakości życia , przyrostu mięśni, utraty tkanki tłuszczowej, naprawy urazów i mikrourazów, zwiększą gęstość kości i poprawią jakość snu.

2 – GHRP może być stosowany w monoterapii w celu zwiększenia naszego naturalnego hormonu wzrostu (GH) uwalnianie impulsu z przysadki w mózgu. GHRP dozowane w połączeniu z GHRH wzmocni nasz uwalniany hormon wzrostu, co spowoduje znaczne zmaksymalizowanie korzyści.

3 – Istnieją różne rodzaje GHRH . Jednym z GHRH do rozważenia jest tetra-podstawione CJC-1295 / CJC-1295 (bez DAC(przewodnik) / modGRF (1-29). Są one praktycznie takie same , występują tylko pod inną nazwą. Są one dostępne w fiolkach z peptydem w środku , który mierzony jest w miligramach (mg) składających się ze stałej liofilizowanej (liofilizowane) substancji.

4 – Istnieją różne rodzaje GHRP np: GHRP-6, GHRP-2, Heksarelina, lub Imaporelin. Różnice między nimi siłą działania i skutkami ubocznymi. GHRP-6 jest bardzo silnym środkiem i sprawia, że ​​stajemy się głodni. GHRP-2 jest również bardzo silne i może nieznacznie wpływać na jakość snu. Heksarelina jest bardzo silna, ale może znieczulać z wyższych dawkach. Imaporelin jest silnym peptydem z minimalnymi efektami ubocznymi spośród wszystkich GHRP.

5 – Peptydy są dozowane za pomocą zwykłej strzykawki insulinowej 1ml , stosowanej wśród cukrzyków. Peptydy są podawane podskórnie (tuż pod skórą do tkanki tłuszczowej), najczęściej w regionie brzucha.

6 – Wymagana ilość (dawka nasycenia) jest 1mcg (mikrogramów) na kg (kilogram) masy ciała. Typowe użycie i łatwość w dozowaniu to 100mcg z modGRF (1-29) z 100mcg dowolnego, wybranego przez nas GHRP. Niższe dawki po prostu mogą spowodować mniejsze uwalnianie GH z powodu nieco słabszego impulsu GH . Wyższa dawka natomiast będzie miała minimalną korzyść i jest to bardziej strata pieniędzy.

7 – Mieszanie peptydu w postaci produktu liofilizowanego w fiolce z wodą bakteriostatyczna (iniekcyjną ). Chodzi o to, aby nie dodawać zbyt dużo wody do rozcieńczenia. Typowa zasada jest dodanie 0,5 ml wody do 1 mg peptydu. Więc fiolkę z 2mg należy rozpuścić w 1 ml wody iniekcyjnej. 5mg, 10mg z 2.5ml z 5ml itp Tryskać wodą po wewnętrznej ściance fiolki, w płynny sposób, kontrolowany ostrożny, aby nie mieszać mieszaniną zbyt dużo. Można toczyć fiolkę delikatnie między palcami lub rękami , ale nie potrząsając.

8 – Strzykawki insulinowe 1 ml, są z różnymi podziałkami : 50 , lub podziałki od 0-100, pomijając każdą nieparzysta lub 100 jednostek międzynarodowych (IU). Dawka 100mcg jest w połowie drogi pomiędzy 2. i 3 kreseczką . lub 5 IU . Na stronie euro-peptydy.pl znajdą państwo dokładne informacje jak wyliczyć mcg w roztworze i na insulinówce. Nie ma problemu z tym , aby wciągnąć modGRF i GHRP do jednej strzykawki . Nie jest natomiast w porządku, aby wymieszać peptydy w tej samej fiolce do przechowywania.

9 – Peptydy powinny być przechowywane w lodówce, aby zapobiec degradacji. Pozostawiony w temperaturze pokojowej, peptyd ulega degradacji w ciągu kilku dni, ale przechowywany w lodówce może stać nawet miesiąc.

10 – Dawki mogą być podjęte w ciągu całego dnia, ale w nie mniejszych odstępach niż 3 godziny pomiędzy iniekcjami. 1 dawka / dziennie daje nam lepszą regeneracje, naprawia urazy, odczuwamy głębszy sen i lepszą jakość życia organizmu. Najbardziej korzystnie byłoby dozować bezpośrednio przed udaniem się na spoczynek w ciągu dnia. Sen to czas, kiedy nasz mózg jest najbardziej aktywny. 2 lub 3 dawki dziennie daje dodatkowe korzyści w postaci budowy nowych tkanek i utratę tłuszczu, uwzględniając dietę daje to bardzo dobre efekty.

11 – Dawki należy przyjmować na pusty żołądek . Peptydy przyjmujemy w odstępach czasowych minimum 3 godzin.

12 – Nie należy spożywać żywność między 15-30 minut po iniekcji. Impulsy GH swój szczyt mają w ciągu około 10 minut po dawkowaniu. Tłuszcze i węglowodany mają wpływ na impuls GH, dramatycznie go tłumią. Białko nie ma wpływu na moc impulsu GH , dlatego możemy mieć czyste źródło białka w żołądku w każdej chwili.

13 – Najbardziej korzystne dawkowanie dla wzrostu mięśni to 2 razy dziennie. Najkorzystniejszy czas iniekcji jest po treningu. A kolejny najlepszy czas jest wstępnie kiedy idziemy spać, bo sen pomaga nam odzyskać i naprawić nasze komórki i je rozwijać.

14 – W przypadku utraty tłuszczu, dawka uzupełniająca wynosi na godzinę wcześniej, przed treningiem najlepiej: cardio , na pusty żołądek. Najlepszy czas jest po przebudzeniu i przed śniadaniem. Podczas ćwiczeń cardio, należy utrzymywać umiarkowaną intensywność między 30-60 minut, najlepiej 45 minut to dobra sesja. Nie należy ćwiczyć zbyt długo. Umiarkowane tempo będzie wykorzystywać wolne kwasy tłuszczowe. Należy powstrzymać się od jedzenia przez około 2 godziny po treningu, ponieważ jest to czas, w którym ciało jest wciąż nastawione na spalanie tłuszczu jako paliwa. Musisz jeść przez cały dzień, w miarę równych odstępach czasu , aby zmniejszyć ryzyko katabolizmu mięśni.

15 – Peptydy mogą być stosowane na co dzień przez resztę swojego życia ,bez szkody dla organizmu i obawy o skutki uboczne.