Przykładowa dieta ułożona dla naszego klienta .

Na samym początku powiem tak , sprawą drugorzędną jest to czy bijemy testosteron propionat czy enanthate , czy nandrolon , oczywiście do dopingu też trzeba podchodzić z głową.

Najlepszą drogą do naszego sukcesu w pierwszej kolejności jest prawidłowe odżywianie , to jest w większości % recepta na nasz sukces , reszta to sumienny trening i wspomaganie ( chociaż jest to kwestia indywidualna) :).

Ktoś mądry kiedyś powiedział „ jesteś tym , co jesz ..” i to prawda .

Pamiętajmy że nikt nie jest cały czas na diecie , dieta wchodzi w grę, w pewnej fazie przygotowań np. do zawodów , ogólnie rzecz biorąc racjonalnych zasad żywienia powinniśmy przestrzegać stale , ale radykalną dietę stosujemy w okresie przed startowym itp.

Poniżej podajemy przykładowy zestaw ułożony przez naszego dietetyka dla jednego z naszych klientów :

Niedawno jeden z klientów naszego sklepu euro-sterydy.pl , napisał do nas o poradę żywieniową.

Przesłał nam swoją rozpiskę , która nie była zła , ale za to mało urozmaicona .

Jak zawsze posłużyliśmy mu poradą , a efekt możecie zobaczyć poniżej, pan X jest osobą aktywną fizycznie , wspomaga się witaminami z naszej strony 🙂 , jeżeli chodzi o trening , to jest on w różnych porach dnia , ze względu na obowiązki zawodowe .

Nasza propozycja wygląda następujące :

Rano nasz pierwszy posiłek to :

Posiłek 1 to: 5 jajek,boczek 30g, pomidor 100g.

Posiłek 2 to: 200 g wołowiny , może być w postaci tatara + 1 żółtko , jeżeli ktoś nie przepada za tatarem może  być karkówka + kapusta kiszona.

Posiłki 3 i 4 to będzie: 200g piersi z kurczaka lub schab ,olej kokosowy , 20 gr ogórka kiszonego i

100g ryżu

Posiłek 5 to: 100 g ryżu lub polecam kasze gryczaną + 1 banan + 2 duże łyżki eletrytolu ( cukier )

Należy pamiętać że przed treningiem najlepiej spożyć posiłek 3 albo 4 .

Uwaga !!! Ta rozpiska jest podana dla osoby która w czasie dnia spala sporą liczbę kalorii nie tylko na treningu ale również poza nim .

Podczas stosowania takiego zestawu w krótkim czasie można zyskać dobrą jakościowo masę mięśniową a dodatkowo co bardzo ważne podczas naszych treningów będziemy maksymalnie efektywni bez uczucia ciężkości.

Jeżeli masz jakieś pytania , szukasz sklepu z najlepszymi cenami w internecie , fachowej porady zapraszamy na nasze witryny : euro-peptydy.pl i euro-sterydy.pl