• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 546 )

Wpis dodał Bartek DE
Bartek DE
Wszystko ok Dotarło do DE w 3 dni od wysyłki Napewno jeszcze wrócę
22-02-2020
Wpis dodał Andrzej
Andrzej
Pełna profeska ,bardzo szybka wysyłka i jak zawsze wszystko w jak najlepszym porządku POLECAM !!
22-02-2020
Wpis dodał Pawel
Pawel
Paczka dotarła na czas. Polecam, fachowa robota !!!
21-02-2020
MK2866 180 tab 5mg/tab - 130 zł Zobacz większe

MK2866 180 tab 5mg/tab

Nowy produkt

Więcej informacji

Dobór odpowiedniej suplementacji to jeden z kluczowych czynników, które wspierają efekty regularnych treningów. Aby walka o wymarzoną sylwetkę była skuteczna, warto sięgnąć po sprawdzone i bezpieczne preparaty. Do takich rozwiązań należy MK2866 Ostaryna. W naszym sklepie klienci kupić mogą opakowanie, w którym znajduje się 180tabs (5mg/tab).

Czym charakteryzuje się ta suplemetacja?
Związki zawarte w Ostarynie MK2866 należą do grupy SARM (Selektywnych Modulatorów Receptorów Androgenowych). Jak sama nazwa wskazuje, związki takie charakteryzują się dużą selektywnością podczas procesu pobudzania konkretnych receptorów androgenowych. Oznacza to, że pozwalają na rozwinięcie konkretnych struktur w organizmie, a dokładniej gwarantują wzrost mięśni. Oprócz zwiększenia ich masy przyspieszają również regenerację. Związki z grupy SARM to suplementacja charakteryzująca się nie tylko skutecznością, ale również bezpieczeństwem - SARM nie aktywizuje całkowicie receptorów w gruczole krokowym, dzięki czemu substancja nie prowadzi do rozrostu prostaty.

Siła i masa w zasięgu twoich rąk
Jedną z podstawowych funkcji właściwej suplementacji jest wzrost zarówno masy, jak i siły mięśni. Ostaryna to preparat, którego regularne stosowanie sprawi, że siła organizmu widocznie się zwiększy. Ten swoisty wydolnościowy doping przynosi najbardziej spektakularne efekty, jeśli używany jest zgodnie z przeznaczeniem i we właściwych dawkach. Tabletki 5 mg pozwolą z łatwością wydzielić odpowiednią porcję suplementacji. Wiele zależy do tego, jakich efektów się oczekuje. Gdy celem staje się poprawa wydajności organizmu, można zdecydować się na niższą dawkę (ok. 10 mg). Do powiększenia tkanki mięśniowej na skutek rozrostu zbitych włókien poleca się zażywanie nieco większej dawki (15-20 mg). Osobom, które za cel obrały sobie spektakularny przyrost masy mięśniowej oraz widoczne zwiększenie siły, rekomenduje się 25-35 mg. Niezależnie od wybranej opcji warto przed zażyciem Ostaryny MK2866 skonsultować się z dietetykiem lub trenerem osobistym, który do suplementacji dobierze również odpowiednie ćwiczenia/dietę oraz doradzi odpowiednia dawkę, gdy cykl trwa, oraz po zakończeniu cyklu.

Idealna sylwetka
Doping w postaci Ostaryny to nie tylko wzrost dotyczący takich atrybutów jak siła i wielkość masy mięśniowej. To również sposób na wzrost waskularyzacji. Widoczne żyły na umięśnionej sylwetce to dla wielu osób ideał atrakcyjności. Kolejną cechą substancji jest obniżenie poziomu SHBG. SHBG to białka, które pełnią ważną funkcję w transportowaniu hormonów płciowych, do których zaliczyć można dihydrotestosteron (DHT), testosteron, androstenediol, estradiol i estron. U mężczyzn bzyt niski poziom SHBG przynosi efekty w postaci impotencji, obniżonym popędem płciowym czy wzrostem piersi. Zażywanie Ostaryny MK2866 pozytywnie wpływa na regulację gospodarki testosteronu, co w efekcie zapobiega pojawieniu się tych problemów. Odpowiedni poziom SHGB jest szczególnie ważny dla osób często uprawiających sport - gdy jest zbyt niski, pojawiają się problemy w postaci spadku witalności, zmniejszonej gęstości kości oraz do obniżonego samopoczucia.

Zadbaj o właściwe funkcjonowanie organizmu
Suplementacja polegająca na zażywaniu Ostaryny zapewnia również właściwy metabolizm cukrów w organizmie, a dokładnie reguluje poziom glukozy we krwi. W efekcie glukoza w komórkach ciała w odpowiednim stopniu przekształcona zostaje w energię. Dodatkowo Ostaryna wspiera procesy anaboliczne, które prowadzą do rozrostu tkanek. Ów rozrost możliwy jest na drodze wytwarzania ze związków prostych związków bardziej złożonych (w efekcie np. aminokwasy tworzą białka, a wodór, węgiel i tlen węglowodany). Zażywanie Ostaryny to najlepsze rozwiązanie, jeśli naszym celem jest wzrost masy i rozmiarów ciała na skutek powiększenia się mięśni.

Wybór właściwego preparatu nie musi być długim i ciężkim procesem. Klientom naszego sklepu oferujemy profesjonalne doradztwo. Chętnie pomożemy podczas zakupów i z radością przyczynimy się do tego, aby osoby odwiedzające naszą stronę zakupiły suplementację która idealnie będą dopasowane do konkretnych oczekiwań.

8 innych produktów w tej samej kategorii: