Sklep sterydy

Tutaj możesz przeglądać produkty w sklepie.

Sklep ze sterydami online

Chciałbyś kupić sterydy online i nie wiesz który sklep wybrać ?  Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sterydami online i przekonaj się, że nasze sterydy są najwyższej jakości.Zastanawiasz się czy lepiej kupić sterydy w internecie (online) przez nasz sklep czy u lokalnego dilera ? Zdecydowanie warto wybrać sklep online – mniejsza marża na towarze.

To tutaj drogi kliencie będziesz mógł zakupić dowolny przez siebie wybrany produkt z branży sterydy.

W kategorii SKLEP , znajdziesz wszystkich dostępnych u nas producentów sterydów anabolicznych, w ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie sterydy dostępne na naszym rynku . Znajdziesz tutaj tylko sprawdzone i pewne produkty, w myśl zasady “sam biorę , sam sprzedaje” towar najczęściej testujemy przed dystrybucją.
Pamiętaj że nie namawiamy do zażywania sterydów anabolicznych , ale jeżeli już szukasz w internecie sprawdzonych środków w najlepszej cenie , napisz do nas.

Chcesz kupic sterydy online ?

W internecie jesteśmy online  dla ciebie , ze swoimi klientami planujemy długą i owocną współpracę , pamiętaj że w kategorii PORADY znajdziesz już gotowe cykle sterydowe , a w nich polecane przez nas paczki gdzie kupując oszczędzasz nawet do 20% wartości przesyłki.

Po analizie cen w internecie (w sklepach ze sterydami online )  stwierdzamy że mamy najlepszą cenowo i jakościowo ofertę. Jeśli dalej nie wiesz jaki sklep ze sterydami wybrać napisz do nas . Jesteśmy w stanie pomóc dobrać odpowiedni cykl i produkty z naszego sklepu.

Każdy kto tylko marzy o wysportowanej, a także umięśnionej sylwetce wiele by zrobił i poświęcił, aby uzyskać jak najszybciej zamierzony efekt. Niestety nie zawsze same regularne na siłowni ćwiczenia wystarczą. To też, aby rezultat został szybko osiągnięty z pomocą przychodzą sterydy. Jednakże nie wszystkie sterydy zdziałają cuda, dlatego warto jest postawić na takie, które są sprawdzone oraz najpopularniejsze w Polsce.

Takimi sterydami są sterydy anaboliczne wśród, których wyróżnić należy przede wszystkim:

  • Dianabol – emituje proces syntezy białek, jaki jest pomocny w rozwoju masy mięśniowej oraz wielkości mięśni;
  • Anadrol – poprawia średnicę mięśni, a także pomaga sportowcom ograniczyć urazy;
  • Primobolan – ma umiejętność stymulowania organizmu do wytwarzania bardziej aktywnego testosteronu;
  • Deca – stosowany głównie w procesie zwiększenia syntezy białek,  jednakże zwiększenia także syntezę kolagenu i retencję azotu;
  • Winstrol – jest bardzo skuteczny, jeśli chodzi o poprawę twardości oraz siły mięśni.

Zapraszamy do zakupów!!!

Czym są sterydy?

Sterydy należą do środków, które zostały początkowo opracowane w formie preparatów leczniczych, które występują w dwóch odmianach. Sterydy anaboliczne to te, o których najczęściej usłyszysz. Zachowują się jak męskie hormony płciowe, a lekarze przepisują je w leczeniu problemów, takich jak późne dojrzewanie, a także znaczna utrata mięśni u pacjentów z rakiem i ciężkimi schorzeniami, do których należy między innymi AIDS. Warto również wiedzieć o tym, że sterydy są często wykorzystywane przez sportowców poszukujących drogi do wygranej.

Kortykosteroidy są mniej kontrowersyjne. Nie budują mięśni. Leczą reakcje alergiczne, jak i choroby autoimmunologiczne. Kortyzon jest jednym z powszechnych przykładów, których lekarze używają do leczenia bólu i obrzęku towarzyszącego schorzeniom skóry, takim jak rany po ukąszeniach owadów. Prednizon to kolejny kortykosteroid, który leczy choroby autoimmunologiczne, w tym toczeń i zapalenie stawów.

Oba typy można przyjmować doustnie, wstrzykiwać domięśniowo lub wcierać w skórę. Forma przyjmowania najczęściej zależy od efektów, które użytkownik pragnie uzyskać.

Istnieje wiele różnych rodzajów sterydów anabolicznych, ale większość z nich działa podobnie. Kiedy ćwiczymy, tworzymy małe mikro urazy we włóknach mięśniowych. Kiedy mięsień odrasta i goi się, zwiększa nieco swoją objętość, a powtarzanie tego procesu w miarę upływu czasu jest tym, co buduje twarde i masywne mięśnie. Męski hormon płciowy testosteron ułatwia wzrost mięśni. Sterydy anaboliczne robią to samo, ale lepiej i szybciej. Przyspieszają także proces gojenia mięśni, blokując hormon stresu zwany kortyzolem, który rozkłada tkankę mięśniową. Może to oznaczać mniej przestojów dla sportowców, którzy przygotowują się do zawodów sportowych lub wyjścia na scenę kulturystyczną.

Ponieważ sterydy anaboliczne są tak dobre w rozrastaniu mięśni, sportowcy czasami zażywają je w celu zwiększenia ich wydajności lub poprawy bezpośrednio wyglądu fizycznego, nawet jeśli prawie zawsze jest to jedynie efekt subiektywny. Od graczy w baseball, przez bokserów po kulturystów, sterydy od dziesięcioleci występują w świecie sportów amatorskich i zawodowych.

Szacuje się, że osoby nadużywające substancji będących sterydami mogą przyjmować do 100 razy więcej niż w dawce medycznej. To oznacza ogromne niebezpieczeństwo dla ciała. Tak więc, aby spróbować odciążyć organizm mniejszymi efektami ubocznymi, niektórzy ludzie używają mieszanki różnych rodzajów sterydów. Takie praktyki bez względu na formę przyjmowania, zarówno iniekcję, jak i doustne dawki najczęściej rozkładane są na kilkutygodniowy plan. Podawanie dawek w cyklach od 6 do 12 tygodni jest jedną z najpopularniejszych metod stosowania sterydów. Przyjmowanie mniejszych dawek w okresie kilkunastu tygodni zmniejsza nieprzyjemne skutki uboczne związane z reakcją organizmu na zażywane sterydy.

Potencjalne skutki uboczne nadużywania sterydów anabolicznych obejmują: guzy wątroby, żółtaczkę, wysokie ciśnienie krwi, podwyższony poziom cholesterolu, guzy nerek, zatrzymanie płynów, ciężki trądzik, skurcz jąder, zmniejszoną liczbę plemników, bezpłodność, łysienie, rozwój piersi i rak prostaty. Kobiety doświadczają zwiększonego owłosienia twarzy, łysienia typu męskiego, zmian lub ustania w cyklu miesiączkowym oraz pogłębienia głosu. Młodzież przyjmująca sterydy może zatrzymać swój wzrost, ponieważ leki mogą powodować wczesne dojrzewanie szkieletu i przyspieszenie dojrzewania.

Niestety to nie wszystko! Sterydy mogą powodować problemy emocjonalne, w tym gwałtowne zmiany nastroju, które w niektórych przypadkach prowadzą do przemocy, depresji, zazdrości paranoidalnej, skrajnej drażliwości, urojeń i innych upośledzeń.

Istnieje także możliwość wystąpienia chorób wywołanych igłą, w tym HIV i wirusowego zapalenia wątroby typu B i C.

Pomimo nieprzyjemnych skutków ubocznych i coraz bardziej rygorystycznych zasad przeciwko stosowaniu sterydów w sporcie, lista sportowców, którzy zostali złapani lub podejrzewani o używanie sterydów, jest długa.

Jak długo działają sterydy po odstawieniu?

Na powyższe pytanie nie znajdziemy jednoznacznej, prostej odpowiedzi ze względu na to, że większość sterydów różnie oddziałuje na ludzki układ hormonalny, którego działanie jest bardzo zależne od każdego indywidualnego użytkownika środków dopingujących. Pamiętajmy o tym, że każdy organizm działa inaczej, na co wpływa mnóstwo czynników. Należą do nich między innymi wiek, płeć, stan zdrowotny osoby, jak i oczywiście genetyka. Najlepszym sposobem na pozbycie się działania sterydów, które może doprowadzić do nieprzyjemnych skutków ubocznych po zakończonym cyklu, jest detoksykacja.

Detoksykacja sterydów to proces opuszczania leku z organizmu. Zwykle odbywa się to w sposób profesjonalny i jest to pierwszy krok w kierunku powrotu do uzależnienia steroidowego. Placówka detoksykacyjna może pomóc w komunikacji ze specjalistami leczenia uzależnień, którzy mogą podawać leki w celu opanowania objawów odstawienia i zmniejszenia różnych stresorów. Ponadto świadczeniodawcy leczenia mogą monitorować twoje bezpieczeństwo podczas odstawienia i zapewniać wsparcie w jak największym stopniu.

Detoksykacja steroidów może odbywać się w placówkach stacjonarnych i ambulatoryjnych. Zwykle detoksykacja trwa do jednego tygodnia, ale w razie potrzeby leczenie może trwać znacznie dłużej. Jeśli lekarz stwierdzi, że leczenie szpitalne i leki mają zasadnicze znaczenie dla powrotu do zdrowia, dostarczą niezbędne leki, aby poradzić sobie z niewygodnymi objawami odstawienia, szczególnie w przypadku depresji, która w niektórych przypadkach może być śmiertelna. Ponadto będziesz mieć bezpieczne miejsce do radzenia sobie z intensywnym procesem detoksykacji, w tym ciągłą chęcią używania narkotyków, alkoholu lub innych środków odurzających.

10 najpopularniejszych sterydów

Primobolan.

Ten zakazany steryd został powiązany z kilkoma graczami ligi baseballowej, w tym Alexem Rodriguezem. Można go wstrzykiwać lub przyjmować w postaci tabletek. Primobolan od dawna jest popularny wśród sportowców, ponieważ pomaga budować siłę bez masy mięśniowej lub wielu negatywnych skutków ubocznych występujących w innych sterydach.

Anadrol.

Znany również jako „Andro”, androstenedione to designerski steryd, który był powszechnie nadużywany przez sportowców w latach 90. XX wieku, mimo że istnieje niewiele dowodów naukowych potwierdzających jego skuteczność. W 2004 r. Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków zakazał sprzedaży anadrolu z powodu rosnących dowodów potwierdzających poważne zagrożenie dla zdrowia.

Turinabol.

Jest to niezwykle popularny na siłowniach steryd, który powstał poprzez modyfikację dianabolu. Do jego składu dołączono atom chloru. Nie zostało to potwierdzone badaniami, jednak użytkownicy uważają, że modyfikacja zmniejszyła ryzyko skutków ubocznych występujących podczas zażywania dianabolu, przy równoczesnym zachowaniu pożądanych efektów.

Testosteron.

Na liście najpopularniejszych środków dopingujących nie mogło zabraknąć prawdziwego króla wśród wspomagaczy, czyli syntetycznego testosteronu. Testosteron znany jest na całym świecie w różnych odmianach. Ze względu na dominujące wzmocnienie męskiego hormonu środek ten nie powinien być zażywany przez kobiety. Dodatkowo warto mieć na uwadze to, że testosteron zapewni najlepsze rezultaty, gdy zostanie wykorzystany w cyklu połączonym wraz z innymi środkami dopingującymi.

Deca.

Deca, która potocznie zwana jest nandrolonem to jeden z najsilniejszych dostępnych sterydów anabolicznych, który wspomaga zawodników związanych ze sportami siłowymi w ich morderczych przygotowaniach do zawodów. Deca jest z całą pewnością środkiem, który nie powinien znaleźć się w menu amatora sportów siłowych, który zamierza ćwiczyć jedynie rekreacyjnie w celu upiększenia swojej sylwetki. Deca jest wszechstronnym sterydem, który pozwala przekroczyć użytkownikowi jego naturalne limity. Wzmacnia odporność kości, przyswajanie białka i redukuje zmęczenie po ciężkim treningu, dzięki czemu na cyklu z tym środkiem możemy pozwolić sobie na o wiele bardziej intensywny wysiłek.

Dianabol.

Dianabol to steryd, który zyskał swoją popularność ze względu na to, że działa w niezwykle dynamicznym tempie. Dianabol jest jednym ze środków dopingujących, który pozwala zwiększać nasze wizualne efekty, jak i praktyczne rezultaty treningowe dosłownie z dawki na dawkę. Ze względu na swoje intensywne działanie dianabol może przyczynić się do wyniszczenia wątroby, dlatego też podczas zażywania tego środka użytkownicy powinni wyposażyć się w leki przeznaczone do osłony tego organu.

Winstrol.

Kolejny z listy znanych w sporcie sterydów anabolicznych. Niezwykle skutecznie poprawia siłę użytkownika w trakcie cyklu. Cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród zawodowców, jak i amatorów, ponieważ w odróżnieniu od innych sterydów anabolicznych nie naraża osoby zażywającej winstrol na najbardziej inwazyjne skutki uboczne.

Anavar.

Ananvar to środek, który w środowisku miłośników sportów siłowych nosi wiele różnych nazwa. Najczęściej używaną zamiennie nazwą jest oksandrolon lub oksa. Anavar niegdyś miał za zadanie pomóc chorym ludziom wrócić do pełni sił po przebyciu trudnej operacji. Okazuje się jednak, że spełnia swoje zadanie podczas redukcyjnych cyklów sterydowych.

Sustanon.

Jeden z efektów syntezy innych środków sterydowych. Na sustanon składają się różne wersje testosteronu. Połączenie kilku wersji syntetycznego testosteronu w jeden steryd zaowocowało środkiem o zwiększonej wydajności i sile.

Clenbuterol.

Bardzo chętnie sięgają po niego zawodnicy startujący w zawodach sylwetkowych. Clenbuterol nie powoduje skutków ubocznych w postaci ginekomastii, czy też zatrzymania wody pod skórą, dlatego też sprawdza się podczas ostatniego szlifu redukcyjnego przed zawodami kulturystycznymi.

5 znanych osób zażywających sterydy.

Marion Jones była wcześniej mistrzem świata w lekkoatletyce. Posiadała wiele rekordów i zdobyła wiele medali, z których najważniejsze to pięć medali zdobytych podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2000 w Sydney w Australii.

Wszystkie rekordy, nagrody i medale, które Marion Jones zdobyła po wrześniu 2000 r., Zostały jednak jej odebrane w 2007 r., Po tym, jak jej nazwisko zostało powiązane z głośnym skandalem sterydowym.

Marion Jones później przyznała się do stosowania sterydów przed Olimpiadą w Sydney. Co więcej, skłamała na temat stosowania sterydów dwóm wielkim ławom przysięgłych. Została skazana za krzywoprzysięstwo i została skazana na sześć miesięcy więzienia. Odbyła karę od marca do września 2008 roku.

Barry Bonds.

Barry Bonds jest uważany za jednego z największych graczy w historii baseballu. Jego liczne rekordy sportowe obejmują siedem nagród MVP, z których cztery wygrał z rzędu 14 gwiazd; i 762 przebiegów domowych.

Jego osiągnięcia w baseballu zostały jednak zaćmione użyciem sterydów. Podobnie jak Marion Jones, stał się centralną postacią w skandalu BALCO. Skłamał także przed komisją, mimo że był pod przysięgą. Chociaż ustanowił rekordy w baseballu i wciąż może zarobić więcej, Barry Bonds nie został ponownie podpisany z San Francisco Giants. Został wolnym agentem i sezon baseballowy 2008 spędził bez żadnej aktywności.

Tim Montgomery.

Tim Montgomery to kolejny były sportowiec, który był zamieszany w skandal związany z BALCO. Był w drużynie olimpijskiej w USA zajmującej się lekkoatletyką i dokonał wielu rekordów na boisku. Był także byłym partnerem życiowym Marion Jones.

Ken Caminiti.

Ken Caminiti był pierwszym graczem w baseball, który przyznał się do stosowania sterydów. Jego przyznanie się, choć skandaliczne, doprowadziło do różnych zapytań o zasięgu ligowym i kongresowym dotyczącym stosowania wzmacniaczy wydajności wśród innych graczy w sporcie, którym jest baseball.

Arnold Schwarzenegger.

Znany oldschoolowy kulturysta, który swoją przygodę z bodybuildingiem zaczął w wieku 15 lat. Nikomu nie trzeba przedstawiać tego aktora, który swoich sił spróbował nawet w polityce.

Jak działają sterydy?

Ciekawostką jest zastosowanie sterydów w przypadku celów medycznych. Sterydy działają poprzez zmniejszenie stanu zapalnego i zmniejszenie aktywności układu odpornościowego. Zapalenie to proces, w którym białe krwinki i substancje chemiczne organizmu mogą chronić przed infekcją i obcymi substancjami, takimi jak bakterie i wirusy. Jednak w niektórych chorobach układ obronny organizmu (układ odpornościowy) nie działa prawidłowo. Może to powodować zapalenie wpływające niekorzystnie na tkanki organizmu, co może powodować uszkodzenia.

Kiedy zapalenie grozi uszkodzeniem kluczowych narządów, sterydy mogą ratować narządy, a w wielu przypadkach ratować życie. Na przykład sterydy mogą zapobiegać pogorszeniu stanu zapalnego nerek, co może prowadzić do niewydolności nerek u osób z toczniem lub zapaleniem naczyń. U tych pacjentów leczenie sterydami może wyeliminować potrzebę dializy lub przeszczepu nerki.

Niskie dawki sterydów mogą zapewnić znaczną ulgę w bólu i sztywności u osób z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Krótkotrwałe stosowanie większych dawek sterydów może pomóc osobie wyzdrowieć po ciężkim zaostrzeniu zapalenia stawów.

Wyświetlanie 1–15 z 236 wyników

X