Z czym łączyć Sustanon 250 aby otrzymać najlepsze rezultaty ?

Sustanon, bardziej znany jako, Sustanon 250, jest bardzo wydajną mieszanką testosteronu, jest to idealny dodatek do praktycznie każdego cyklu. Podobnie jak wszystkie egzogenne formy testosteronu, ważne jest, abyśmy zrozumieli z czym połączyć Sustanon 250 , aby zmaksymalizować swoje wyniki.

Tradycyjne formy testosteronu wyróżniamy w dwóch postaciach : krótkie lub długie estry , czyni je to szybko działającymi lub długo działającymi . Krótki estr testosteronu (propionat) ma krótki okres półtrwania, lecz jego działanie odczujemy prawie natychmiast, w postaci wzrostu wytrzymałości, siły i energii. Długi estr testosteronu ,dłużej gromadzi się w krwiobiegu, ale za to jest wykorzystywany w budowaniu mięśni. W rzeczywistości długi testosteron , dłużej się wkręca , sustanon jest takim pośrednikiem w działaniu pomiędzy krótkimi a długimi estrami testosteronu , szybko go odczujemy ale długo też będzie działał w naszym organizmie .

W naszym organizmie występuje enzym o nazwie aromatazy, dzięki niemu pewien procent testosteronu w organizmie konwertuje do estrogenów. Chociaż częściowo estrogen jest normalny, i tak naprawdę organizm go potrzebuje, aby funkcjonować prawidłowo, zbyt wysoki może powodować działania niepożądane, w tym przyrost tkanki tłuszczowej, wzdęcia, a nawet ginekomastie. Podczas korzystania z Sustanonu, ważne jest, aby upewnić się, że można również użyć AI lub inhibitory aromatazy takie jak : letrozol lub Arimidex. To zapobiega konwersji testosteronu do estrogenów, utrzymując skutki uboczne w minimalnym poziomie.

Z czym lączyć Sustanon 250 ?

Zaobserwowałem że biorąc suste w pojedynkę można osiągnąć super rezultaty i zarówno jeżeli chodzi o siłę jak i masę mięśniową , jednak większość uważa, że łącząc go z innymi sterydami takimi jak turanabol lub metanabol , można wzmocnić te efekty jeszcze bardziej. Sustanon to bardzo synergistyczny steryd , co tak na chłopski rozum oznacza, że może on zwiększyć pozytywny wpływ innych sterydów zażywanych w tym samym czasie, a co najważniejsze wszystko to bez zwiększenia ryzyka skutków ubocznych. Pamiętaj, że zarówno meta jak i tura są toksyczne dla wątroby, więc upewnij się, że korzystając z nich , na początku cyklu nie przekraczać okresu 6 tygodni , aby zminimalizować uszkodzenia wątroby.

Sustanon z suplementami ?

Oprócz łączenia mety z turą , większość z nas stosuje w pełni legalne suplementy popularnie zwane odżywkami , zażywając sustanon z innymi sterydami lub w pojedynkę warto uzupełnić naszą dietę o białko.

Dowolny Whey Protein – biorąc sterydy musimy , karmić nasz organizm dużą ilością białka. Dowolny Izolat białka jest doskonałym wyborem; ze względu że jest łatwo przyswajalny i dlatego jest optymalną odżywką , jeśli chodzi o środki wypełniające.
Co dodatkowo ? Warto biorąc sterydy sięgnąć po taurynę – sama tauryna jest aminokwasem, ale służy również jako podstawowy element dla wszystkich innych aminokwasów. Kiedy połączymy taurynę z testosteronem ( a takim właśnie jest sustanon) , to pomaga organizmowi utrzymać potas na odpowiednim poziomie, co jest dobre dla zapobiegania bólom mięśni i skurczą w trakcie jak i po treningu. Co więcej, tauryna zapewnia niesamowitą pompę. Dodaje objętości do naszych komórek, dzięki czemu mięśnie wydają się znacznie większe .

Podsumowując, jeżeli zależy nam na maksymalizacji wyników biorąc Sustanon to nie jest to jakoś mocno trudne. To wspaniały produkt, który pomoże nam wzmocnić efekty jeżeli chodzi nam o masę mięśniową i siłę. Potężna mieszanka testosteronu pozwala cieszyć się z wielu korzyści, zwłaszcza jeśli powiążemy go z silnymi sterydami oralnymi , takimi jak Metanabol lub Turanabol.

Więcej o Sustanonie znajdziecie państwo w poniższym linku :

https://euro-sterydy.pl/glowna/6-sustanon-250-susta-sterydy-cykl-sklep.html?search_query=sustanon&results=3

Po sprawdzone sterydy anaboliczne zapraszamy na stronę euro-sterydy.pl