Ciężko jest jakkolwiek porównać działanie peptydów i sterydów i dać jednoznaczną odpowiedź co jest lepsze .

Peptydy , GH , sterydy , biorąc te wszystkie środki możemy liczyć na dobre rezultaty , łącząc je czy biorąc osobno , pod warunkiem że będziemy przestrzegali paru podstawowych zasad .

Po pierwsze musimy trenować , nie wymyślono jeszcze środka który daje efekty bez wysiłku fizycznego , drugim punktem jest odżywianie , jeżeli głównym naszym posiłkiem będą fast foody , słodycze itp., to nie możemy liczyć na super rezultaty.

Jednak przestrzegając tych zasad i dodatkowo wspomagając się peptydami lub sterydami możemy liczyć na dobre rezultaty.

Krótkie porównania:

Sterydy anaboliczne – Szybkie przyrosty wspaniałe efekty , zależnie od zażywanych środków . Czy efekty są długotrwałe a to już sprawa sporna , dobra kuracja PCT po cyklu oczywiście nie uchroni nas , przed pewnymi spadkami ale częściowo zabezpieczy nas przed utratą zysków z cyklu . Dlatego ważne jest abyśmy pamiętali że odblok jest bardzo ważny , nie jest sztuką , zrobić dobre efekty czy też siłowe czy wagowe biorąc sterydy , sztuką jest to utrzymać podczas fazy off.

Podsumowując nie kwestionuje mocy działania sterydów bo jest ona ogromna 🙂 , ale trwałość nabytych na nich korzyści to kwestia sporna.

Hormon wzrostu czyli GH , jak z korzyściami które , biorąc go możemy osiągnąć ?

Są one na pewno o wiele bardziej trwałe niż na sterydach , ale proces ich zdobywania jest długoterminowy.

Przyrost dobrze jakościowej masy mięśniowej , występuje zazwyczaj nawet po paru miesiącach , co do zwiększenia siły to uzyskamy wzrost na pewno mniejszy niż na sterydach , to dość powolny proces budulcowy , dlatego popularne jest łączenie hormonu z saa.

Podsumowując , biorąc Gh uzyskamy bardziej trwałe efekty niż saa , lecz dochodzimy do nich w dłuższym czasie .

A co do Peptydów to ich działanie jest zbliżone do GH , lecz w porównaniu do hormonu ich działanie jest nieco słabsze. Peptydy uwalniają nasz własny hormon wzrostu , dlatego należy mieć na uwadze wiele czynników , wiek , dietę , naturalne predyspozycje .

A więc tak jak widać tak naprawdę , nie ma jednoznacznej odpowiedzi na te pytanie , moim zdaniem peptydy czy też gh , śmiało można łączyć z sterydami , co będzie gwarantowało nam wspaniałe rezultaty , jednak pamiętajmy o odpowiednim prowadzeniu się i umiarkowaniu , bo co za dużo to nie zdrowo.

Przykład moich długo miesięcznych kuracji :

3iu GH Eurotropin codziennie ( 1,5 iu rano / wieczór)

1ml Testostero Cypionate EP – raz w tygodniu

  • cyklicznie co jakiś czas kiedy czuje przypominające się kontuzje TB500.

    Tak jak widać jest to przykład , połączenia peptydów , gh i sterydów w umiarkowanych , nawet powiedział bym małych ilościach ale dających wspaniałe rezultaty.