O nas

O NAS

Tak na początek…

Nasz sklep jako pierwszy w Polsce wprowadza do obiegu dwie sprawdzone marki sterydów anabolicznych Euro-pharmacies i Alchemia-pharma.

Testosteron Enanthate najlpeszy na rynku w sklepie ze sterydami online

Towar jaki państwu prezentujemy jest w 100% bezpieczny i sprawdzony .

Dodatkowo informujemy że na naszym facebooku codziennie będziemy zamieszczali nowinki i informacje o sprzedawanych przez nas środkach.

Od 2016 roku firma Euro-pharmacies postanowiła wprowadzić nowe opakowania z kodem kreskowym, gdzie na stronie producenta (euro-pharmacies.net) będziesz mógł sprawdzić autentyczność produktu.

Jako jedyni na polskim rynku zainteresowaliśmy się tematyką peptydów i stworzyliśmy nową gamę produktów dostępnych na stronię euro-peptydy.pl, od początku istnienia naszego sklepu stawiamy sobie za cel podnoszenie jakości naszych produktów i stałej, owocnej współpracy z naszymi klientami.

W przyszłości planujemy poszerzyć ofertę o innych producentów, ale zaznaczamy że współpracę zawieramy z wyłącznie sprawdzonymi dostawcami.

Ciągła wymiana informacji na naszym facebooku, najświeższe informacje o promocjach, a dodatkowo za polubienie strony, korzystny rabat, czego chcieć więcej? Zapraszamy już dziś!

Jeżeli masz jakieś pytania? Jesteś zainteresowany naszą ofertą?  Skontaktuj się z nami.

Nowa jakość w 2019 roku

Od powstania naszego sklepu ze sterydami online, zapracowaliśmy sobie na swoją renomę w Internecie. Śmiało możemy stwierdzić że jesteśmy liderami w sieci 🙂 Jakość świadczonych przez na usług i oferowanych produktów ciągły rozwój, wprowadzanie nowych produktów, pokazuje naszym klientom że warto z nami współpracować.

Nowe produkty w 2019 roku

W 2019 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o takich producentów jak NaturalSarms, Medicare Pharma oraz nowe produkty z brandu Euro-Pharmacies.

Nasz portal cały czas się rozwija o czym świadczy postawienie nowego forum oraz rozbudowany Blog z poradami. Zapraszamy do naszego sklepu i kontaktu.

Zaprzyjaźniona strona

X