Dyrektor generalny WFN, będący jednocześnie współwłaścicielem siłowni Iron Addicts – Richard Rodriguez – przygotowuje się do ujawnienia listy sławnych użytkowników sterydów. Podczas wystąpienia w Hannibal TV, w lutym bieżącego roku samozwańczy reżyser i realizator filmów, John Bravo zdradził wskazówki mające ukazać zamiary Rodrigueza dotyczące ujawnienia wyżej wspomnianej listy.

Do tej pory, Rodriguez ujawnił takie nazwiska jak Josh Duhamel czy Mark Wahlberg. Oprócz nazwisk wiodących hollywoodzkich aktorów, na liście znalazł się również profesjonalny zapaśnik WWE, Roman Reigns.

Rodriguez i Bravo nawiązali bliższą współpracę, co umożliwiło samozwańczemu reżyserowi dokładny wgląd w bazę użytkowników środków anabolicznych, rozeznanie głównie wśród aktorów, sportowców, celebrytów. Bravo miał mieć dostęp do komputera, w którym znajdowała się baza danych klientów Wellness Fitness Nutrition będących również użytkownikami sterydów. Oprócz danych w bazie znajdowały się również zapisy dotyczące wysyłki i rozprowadzania środków anabolicznych, historia zamówień oraz konwersacje prowadzone przez Rodrigueza i jego klientów. Wśród użytkowników znajduje się wielu sportowców, kulturystów znanych na całym świecie. Bravo pozwolił również na wypłynięcie informacji o rzekomym posiadaniu przez niego pogrążających informacji o klientach. Informacje te mogłyby prowadzić do poważnych problemów w kwestii kariery wielu z nich, głównie dla klientów z branży sportowej, gdzie panują restrykcyjne przepisy antydopingowe. Do tej pory, Bravo nie ujawnił żadnych nazwisk z tej listy, natomiast ukazał zaskakująco dużą liczbę sportowców znajdujących się na niej, która miała wynosić 14 000 klientów. Wielu z nich powiązanych jest z WWE, NBA czy UFC.

Bravo i Rodriguez zaatakowali program wprowadzony przez World Wrestling Entertainment, zwany „WWE Talent Wellness Policy”. Jednocześnie jednak ujawnili, że zapisy dotyczące zakupu środków anabolicznych przez Romana Reignsa mogą być złudne. Zapaśnik wyjaśnił, że zamówienia dokonywane w Wellness Fitness Nutrition miały miejsce przed jego trzydziestodniowym zawieszeniem spowodowanym naruszeniem antydopingowej polityki WWE w czerwcu 2016 roku. Innymi słowy, Reigns został ukarany za używanie niedozwolonych środków przed tą datą. Bravo przyznał, że po dogłębnym przyjrzeniu się sprawie Romana Reignsa można powiedzieć, że zamówienia miały miejsce kilka miesięcy przed zawieszeniem. Tak więc, zapaśnik został ukarany za używanie sterydów pochodzących z Wellness Fitness Nutrition.

Mimo tego, Rodriguez i Bravo nie wydają się być zniechęceni. Sugerowano, że mają dostęp do wielu historii innych sławnych klientów Rodrigueza, jednak ich prywatność, dyskrecja nie wydaje się być priorytetem. Mężczyźni nie wydają się przejmować niszczycielskim wpływem, jaki mogą mieć na kariery wielu sportowców – będących przecież długotrwałymi, lojalnymi klientami.

Czas pokaże, czy zostanie ujawniona pełna lista nazwisk Rodrigueza. Dopóki nie dojdzie do realizacji założeń Bravo i jego współpracownika, wielu celebrytów i gwiazd sportu z pewnością nie będzie mogło spać spokojnie.