Utrata tkanki tłuszczowej

Moderatorzy: Sterydy, Sterydy

Wiadomość
Autor
Ryszardiluta

Utrata tkanki tłuszczowej

#1 Post autor: Ryszardiluta » śr cze 24, 2020 11:43 am

Witam . Proszę doradzcie mi
Co na spalenie fatu. Micha trzymana oraz treningi siłowe . Jest niedobór kaloryczny widzę że zatrzymuje wodę . Proszę o konkretną rozpiskę z nazwą i dawkowaniem waga 64 chciałabym zjechać do 55 💪🏼

Sterydy

Re: Utrata tkanki tłuszczowej

#2 Post autor: Sterydy » czw cze 25, 2020 8:20 am

Witam
A bierzesz jakies inne srodki ? napsiz cos wiecej co trenujesz jak jesz to bedzie mi latwiej cos podowiedziec ok

Ryszardiluta

#3 Post autor: Ryszardiluta » czw cze 25, 2020 2:28 pm

Trenuje siłowo 5 razy w tygodniu . Wcześniej startowałam w zawodach bikini fitness . Obecnie po ciąży mam problem z zejściem z wagi oraz zatrzymywaniem się wody w organizmie. Nie biorę nic . Wcześniej brałam clena jednak teraz wolała bym go uniknąć ;) z dietą kombinujemy razem z trenerem ponieważ mało co działa najpierw mieliśmy 1800 kcal teraz obecnie1400 dwa dni na trzeci dzień do 2200 reefed . Do tego dużo stresu dużo ruchu i bieganiny ;) plus dziecko nocne pobudki i praca

Sterydy

#4 Post autor: Sterydy » pt cze 26, 2020 4:43 pm

Spoko rozumim - zorbisz pare badan ? morgologia, TSH , FT3, FT4 , zelazo frratyna , wit d3 - to pomge ci dalej ok
ile jestes po ciazy ?

Wiesz to jets mega stres moze hrmony jeszcze sie nei ulozyly po ciazy , duzo mzoe byc tego wiesz w ciemno ciezko , moze byc tez stres co pobudza trzoste do pracy : )

ale na pocztek zorb badnia ok zobaczymy co i jak to wtedy ci podpowiem co daalej

Ryszardiluta

#5 Post autor: Ryszardiluta » pt cze 26, 2020 6:45 pm

Badania wszyskie robiłam w tamtym miesięcu wszystko jest idealnie jak doktor powiedział .jestem dwa lata po ciąży . Chyba problem jest w stresie bo mam go bardzo dużo . Moja córeczka ma trochę problemy zdrowotne więc dużo dużo stresu latania po lekarzach i nie przespanych nocy.

Sterydy

#6 Post autor: Sterydy » sob cze 27, 2020 3:25 pm

Wiesz co u konowalow pojecie idealny ma bardzo szerokie znacznie , ci ludzie maja w dupie wszytko lecza glownei skotek , a nei skupiaja sie naj ego przyczynie - jak mozesz wkleic badnai to bedzie super chetnei zobacze

No to pewnie ne\ie pomaga dlatego chcialm zobaczyc badania glownei wit d3 gdyz duzy stares powoduej sie utlenianie komorek i wtedy dzial to na witm d3 a ta witamian to podstawa wszytkiego - da jznac z tymi wynikami , i pomysle co dalej bo bardzij tu ci sie przyda cos na zwlnienie a nei na pobudzenie : )

Ryszardiluta

#7 Post autor: Ryszardiluta » sob cze 27, 2020 7:37 pm

Dobra w poniedziałek poproszę o przefaksowanie badań ;)

Sterydy

#8 Post autor: Sterydy » śr lip 01, 2020 7:27 am

Ok to czekam

ODPOWIEDZ