Methyl-1-Testosterone

Patrząc na fora , jak i zapytania na naszej stronie internetowej , postanowiliśmy napisać nieco więcej o M1T .

Metyl 1 testosteronu w skrócie M-1-T , jest doustnym sterydem anabolicznym , który pochodzi od hormonów dihydrotestosteronu . Jest on najbardziej zbliżony do struktury hormonu dihydroboldenone , różni się jedynie przez dodanie alkilowanego C-17, który to zmienia aktywność tego leku . Methyl 1 testosteron został opracowany w 1960 roku. Badania nad tym związkiem odbywały się w czasie , kiedy „badania nad sterydami były najbardziej aktywne jak i owocne ” , był to czas, kiedy setki różnych środków anabolicznych były bardzo mocno badane przez firmy farmaceutyczne.

Mimo, że substancja ta wykazała pewne bardzo korzystne właściwości i pożądaną anaboliczość w stosunku do androgenów , jak wiele innych związków, opracowanych w tym czasie, metyl 1 testosteronu , na swój debiut w sprzedaży musiał trochę poczekać , przez dłuższy czasu nie był on w sprzedaży. Po pewnym czasie , lek był prawie zapomniany, i praktycznie nie produkowany . W 2003 roku M1T przeżył swoją druga młodość , kiedy to został wprowadzony do obrotu jako dodatek bez recepty w Stanach Zjednoczonych, co było możliwe ze względu na fakt, że był praktycznie nieznany w czasie kiedy w 1991 roku , został napisany wykaz sterydów anabolicznych . Jednak produkcja tego sterydu została przerwana , ponieważ odpowiednia ustawa została zreformowana w 2005 roku, aby włączyć tę substancję jako kontrolowany przez farmaceutów steryd anaboliczny. Obecnie nie ma leków bez recepty zawierających ten związek.

Methyl 1 testosteron zyskał renomę wśród kulturystów i sportowców innych dyscyplin , jako szybki budowniczy mięśni, który jest bardzo skuteczny , nawet w małych dawkach. M1T, jak jest nazywany w skrócie, może być postrzegany jako pewnego rodzaju mieszanina , takich sterydów jak : Primobolan, Trenbolon i Winstrol . Podstawowa struktura 1-en Primobolan oraz biodostępność metylowego sterydu doustnego jak winstrol oraz wysoka moc anaboliczna , jak i androgenna niczym trenbolon , mocno zachęcają sportowców do sięgania w krótkich 4 tygodniowych cyklach po M1T.

Oparta na standardowych testach siła M1T , faktycznie jest większa niż każdego innego sterydu dostępnego na receptę . Steryd ten jest popularny wśród kulturystów i sportowców jako środek wypełniający, ze zdolnością do promowania dużych przyrostów masy mięśniowej oraz siły, które często towarzyszą jednak nabieraniu przez mięśnie sporej ilości wody.

Podczas badań nad M1T nie wykazano by aromatyzował w naszym organizmie, to wydaje się, że ma właściwości progesteronu . Ze względu na to, że progesteron jak i związane z nim skutki uboczne mogą być możliwe podczas stosowania tego leku. Działania niepożądane , jakie mogą wystąpić , są podobne do tych powiązanych z estrogenem i mogą obejmować objawy, takie jak nadmierna zawartość tłuszczu i utrzymywania się wody w organizmie, musimy również uważać na ginekomastię. Androgenne skutki uboczne również mogą wystąpić .

Działania niepożądane mogą obejmować takie objawy : jak tłustą skórę , trądzik i zwiększenie zarostu na ciele . U kobiet objawy te mogą odnosić się do pogłębienia tonu głosu, wzrost zarostu i rozszerzenia łechtaczki . Ogólnie Methyl 1 testosteron nie poleca się dla kobiet , i powinny go omijać w swoich cyklach .

M1T jest w rodzinie anabolików oralnych c17aa i z tego powodu jest dosyć ciężki dla naszej wątroby. W związku z tym, dla osób stosujących nie zachęca się do wykorzystania M1T dłużej niż 6 tygodni , jak i zaleca się aby uruchomić osłonki wątroby w czasie cyklu , takie jak np.: LIV-52. Podobnie jak inne sterydy anaboliczne, M1T wyłącza nam produkcję naturalnego testosteronu w organizmie, dzięki czemu protokół terapii PCT po cyklu , jest niezbędny na koniec cyklu, aby uzyskać w organizmie ponowną produkcję własnego testosteronu.

M1T często jest stosowany w dawkach 10-20 mg dziennie przez okres do 6 tygodni. Kobietą natomiast jest wskazane aby trzymać się z dala od tego leku ze względu na możliwość występowania dużych skutków ubocznych.

Po sprawdzone i pewne sterydy zapraszamy na euro-sterydy.pl