CJC-1295 jest analogiem peptydu GHRH. Ze względu na sposób działania CJC-1295 został zaprojektowany tak aby jego okres półtrwania został przedłużony z około 7 minut do ponad 7 dni!
Ze względu na bardzo długi okres półtrwania CJC-1295 , daje nam taki komfort że możemy korzystać z tego peptydu raz w tygodniu ze znakomitymi wynikami. Byłoby rozsądniej korzystać ½ dawki dwa razy w tygodniu, aby utrzymać wysokie stężenie w surowicy i uzyskać dzięki temu maksymalny efekt.

W laboratoriach ale i wśród praktykantów na siłowni przeprowadzono różne eksperymenty w celu przetestowania skuteczności CJC-1295 . Efekty były u większości bardzo podobne , a więc wniosek jest taki że : zależnie od dawki wzrost średnich stężeń GH w osoczu od 2-10-krotnie dłużej w okresie 6 dni, a zwiększone stężenie IGF-1 1,5-3 krotnie przez okres 9-11 dni po pojedynczej iniekcji.

Nie tylko to zachęca nas do stosowania CJC , okazało się że średni okres półtrwania, może trwać 5.8-8.1 dni i po wielokrotnych dawkach wykazało że średni poziom IGF-1 utrzymał się powyżej linii podstawowej przez okres do 28 dni ! Brak poważnych działań niepożądanych odnotowano w każdej badanej grupie.

Innym pozytywem jest fakt że CJC-1295 jest zdolne do promowania slow wave sleep. A tak po polskiemu 🙂 Snu wolno falowego, jest również znanym pod pojęciem : głębokiego snu. Jest to część snu odpowiedzialna za najwyższym poziomie rozwoju mięśni i zatrzymywania tzw. pamięci. Głęboki sen znacznie zmniejsza się w starszym wieku, a także u ludźi, którzy mają tendencję do wykonywania prac późnym wieczorem. Ten peptyd ma stosunek korzyści do efektu ubocznego, który przewyższa wszystkie inne obecnie legalnie sprzedawane peptydy i może być wspaniałym dodatkiem do treningu lub po terapii sterydami.

 

Cytaty  :


Najpopularniejsze dawki używane przez kulturystów wydają się być w granicach 100 mcg na zastrzyk zarówno CJC 1295 & GHRP 6 * 3 razy dziennie. Tak naprawdę zależy to od celów danej osoby, ponieważ niektórzy ludzie używają peptydów w bardzo dużych dawkach , raz lub dwa razy w tygodniu. W powszechnej opinii, jednak wydaje się, że regularne małe dawki są zdrowsze i bardziej skuteczne. Odkryłem, że dzięki połączeniu tych dwóch peptydów uzyskujemy takie rezultaty : lepszy sen, lepsze trawienie są to oczywiste rezultaty stosowania tych produktów.

GHRP-6 doskonale nadaje się do pobudzenia apetytu i działa bardzo dobrze, kiedy jest przyjmowany z CJC-1295 i testosteronem, zwłaszcza dla tych, którzy mają problemy z przybraniem na wadze.

Staraj się nie jeść przez około 30 minut po jak i przed iniekcją z peptydów .