Jak zaplanować kompletny cykl sterydowy ?

Kluczowe komponenty do pełnego cyklu :

 1. Tak zwany kick-start – na początku cyklu zaczynamy od czegoś szybko działającego zanim zaczną działać inne środki saa przez nas wykorzystane.

  Zastosowanie tabletek na początku cyklu jest chyba najpopularniejszym rozwiązaniem. Chociaż nie jest to tak naprawdę konieczne, większość zaczyna równocześnie z sterydami iniekcyjnymi właśnie od tabli . Najpopularniejszym chyba kickiem w cyklu jest popularny Metanabol , większość kulturystów wrzuca go właśnie na początku cyklu .

  2) Czy częstotliwość iniekcji ma jakieś znaczenie ? Tak nawet bardzo , iniekcje mają zasadnicze znaczenie dla uzyskania odpowiedniego stężenia we krwi androgenów. Im częściej wstrzykujemy saa, tym lepiej. Stara zasada mówi że “wstrzyknąć w połowie życia saa “. Chodzi o to że jeśli czas półtrwania sterydów wynosi 7 dni, powinien być on podawany co najmniej dwa razy w tygodniu. Ważne też jest zwrócenie uwagi na tzw. długie i krótkie estry . Oto przykład : jeśli robisz cykl na testosteronie propionacie i dece , powinniśmy zrobić tak by wstrzyknąć propa EOD (czyli każdego dnia) i Deca ( jeżeli jest długa ) raz w tygodniu .Jeśli wstrzykujemy Deca tylko raz w tygodniu, i z jedną iniekcją propionatu , to możemy mieć pewność że będziemy mieli wahania stężeń w naszym organizmie .Ważne jest abyśmy odpowiednio dobierali sterydy w cyklu , i brali je z odpowiednią częstotliwością , jak nie mamy pewności co do okresu półtrwania jakiegoś środka internet jest ogromną bazą w tym temacie 🙂

  3) Ważne jest również samo zakończenie cyklu – Przejście na krótkie estry pod koniec cyklu również ma sens , lecz nie jest to obowiązkowe . Nowoczesny cykl powinien jednak zawierać taką metodę że kiedy nasz cykl powoli zmierza do końca , to zastępujemy długie z estry na krótsze, tak że czas zwrotu jest bardziej efektywny. Konieczność zastąpienia krótszych estrów pod koniec cyklu zależy tak naprawdę od rodzaju stosowanych leków. Estry, długie takie jak : Deka czy Boldenon powinny być zastąpione krótszymi wersjami , nie później niż cztery tygodnie przed końcem cyklu. Estry średniej długości, takie jak testosterony -enanthate i cypionate powinny zostać zastąpione, nie później niż na trzy tygodnie przed końcem cyklu. A przykładami odpowiednich zamienników są: octan trenbolonu i testosteron propionate.

  4) Co tak naprawdę ta zmiana estrów ma na celu ? Daje nam to , dosyć łagodne zejście z cyklu i przygotowuje odpowiednio do kuracji PCT , czas między końcem cyklu i początkiem terapii clomidem jest mniejszy . Na przykład, jeśli 100mg Trenbolonu Acetate (bite nawet codziennie), to terapia clomidem może rozpocząć się w ciągu zaledwie 5 dni po ostatnim strzale. To ogromnie zwiększa wydajność czasową. Terapia clomidem po cyklu , zwykle trwa 4 tygodnie.

  Jeżeli powyższe zalecenia są wykonane, to kuracja sterydowa staje się bardziej wydajna , a okres tak zwanych trwałych przyrostów po cyklu jest bardziej efektywny , jak również czas kiedy jesteśmy na tzw. „off”

Po więcej informacji o sterydach , peptydach i nie tylko zapraszamy na nasze strony internetowe euro-sterydy.pl i euro-peptydy.pl , zachęcamy również do korzystania z forów internetowych o tematyce dopingu.