„Nie lubię igieł”

Czasem jest tak że nie mamy możliwości dokonania iniekcji , czy też po prostu nie lubimy igieł. Czy można rozpisać cykl tylko na sterydach w postaci tabletek , czy jest to bardziej szkodliwe niż sterydy iniekcyjne, i czy ma to podobną moc działania? W jaki sposób można uzyskać doskonałe wyniki pomimo nie stosowania sterydów w zastrzykach?

Rzeczywiście czasem jest tak że nie ma możliwości skorzystania ze z opcji zastrzyków.
Zaletą środków iniekcyjnych jest to, że przy zastrzykach nie narażamy tak naszej wątroby na uszkodzenie , iniekcje nie są tak dla niej toksyczne, niestety tabletki są dla niej bardziej toksyczne , dlatego zaleca się branie różnego typu osłonek na naszą wątrobę.
Wyjątkiem może być używanie Primobolanu w formie doustnej (octan methenolone), ale niestety jego wadą praktycznie jedyną są koszty zakupu. Mimo że jest sterydem doustnym, nie jest toksyczny dla wątroby ze względu na brak grupy 17-metylowej.

Na stronie euro-sterydy.pl Primobolan jest w bardzo atrakcyjnej cenie, co może umożliwić nam użycie wtedy kiedy nie mamy czasu na iniekcje, pozwoli to nam na cykl , w podróży czy braku możliwości iniekcji.
Jeżeli jesteśmy zdecydowani na cykl z Primobolanu, polecam użyciu 200-300 mg na dobę w dawkach podzielonych, na przykład na 3 do 5 dawek dziennie. Choć może to brzmieć jako duża ilość – będzie w naszym organizmie funkcjonować do 1400-2100 mg na tydzień.

Primobolan sam w sobie nie jest tak bardzo skuteczny, oczywiście forma Primobolan w iniekcji jest bardziej skuteczna, ale przecież chodzi nam o cykl tylko doustny , a więc łącząc Octan Primobolanu w połączeniu z dianabolem w dawce 25-50 mg na dzień , dają wspaniałe wyniki.
Gdy mamy problem aby pozyskać dobrej jakości Primobolan w formie doustnej , albo nie jesteśmy przekonani do tego środka, możemy skorzystać z alternatywy jaką jest cykl z użyciem Oxandrolone w dawce 50-75 mg na dobę w połączeniu z Dianabol. Taka alternatywa może dać doskonałe rezultaty.
Ponieważ te cykle obejmują sterydy 17-alkilowe, lub składają się w całości z nich, to czas cyklu powinien wynosić do 6 tygodni.
Po cyklu może być potrzeba odbloku z anty-aromatazy, w celu uniknięcia efektów estrogenów aromatyzacji Dianabolu, zależnie od indywidualnej wrażliwości osoby stosującej.

Samo zażywanie Winstrolu w formie doustnej może również dać dobre efekty , ale może mieć gorszy wpływ na profil lipidów we krwi i enzymów wątrobowych niż anabolicznie- porównywalnych ilości Dianabolu. Jednakże, jeśli osobiście podoba nam się zażywanie Winstrolu , bądź jest on dla nas szczególnie atrakcyjny cenowo i ma dobre właściwości dla osoby go stosującej , jesteśmy na niego podatni, to na pewno może być połączony z każdym z powyższych doustnych sterydów które tu opisaliśmy.

Wybór sterydów w tabletkach jest dosyć duży oprócz Primbolanu , Dianabolu , Oxandrolonu i Winstrolu na przykładach które tu opisaliśmy jest sporo innych środków , przedstawimy te które oferujemy w naszym sklepie:

Anadrol-50mg/tab 40tabs
Arimidex-1mg/tab 20tabs
Aromasin-20mg/tab 40tabs
Clenbuterol-0,04mg/tab 100tabs
Clomid-50mg/tab 20tabs
Cytomel-T3-50mcg/tab  50tabs
Halotestin-5mg/tab 50tabs
Letrozole-2,5mg/tab  50tabs
M1T-10mg/tab 50tabs
Methandienone-10mg/tab 100tabs
Oxandrolone-10mg/tab 20tabs
Proviron-25mg/tab 50tabs
Stanozolol-10mg/tab 100tabs
T4-50mcg/tab 50tabs
Tamoxifen-20mg/tab 20tabs
Turanabol-10mg/tab 100tabs

Z powyższych środków można ułożyć dosyć fajne doustne cykle sterydowe, ciekawym środkiem jest Turanabol który jest takim środkiem pośrednim pomiędzy Metanabolem a Winstrolem, dzięki niemu uzyskujemy dosyć dobrej jakości masę mięśniową. Tylko tak jak pisaliśmy na początku , moim zdaniem cykl z tabletek powinien być stosowany tylko w przypadkach kiedy nie możemy stosować środków iniekcyjnych bo nie pozwalają nam na to okoliczności itp.

Pamiętajmy że cykl powinien być ułożony po wcześniejszych konsultacjach , przemyślany , i ze sterydami które chcemy użyć powinniśmy się zapoznać z ich działaniem , okresem półtrwania , czasem dawkowania itp.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie na euro-sterydy.pl