Łączenie Deca Durabolin z peptydami TB-500 lub GHRP-6 do wspomagania leczenia urazów?

Jestem po operacji dosyć długiej i dokuczliwej kontuzji barku ,mam zamiar użyć TB-500 lub GHRP-6 w cyklu z decą, który mam nadzieję wspomoże mi w leczeniu niektórych z moich urazów.
Osobiście nie jestem fanem Deca Durabolin ze względu na dosyć sporą dawkę skutków ubocznych jakie stosowanie jej za sobą niesie, chociaż faktycznie jest coś na rzeczy jeżeli chodzi o jej działanie lecznicze.
Przy większych stężeniach deca może wywołać sporą dawkę skutków ubocznych , na szczęście eksperci zauważyli już przy stężeniach 100mg na tydzień jej działanie lecznicze, przy takim dawkowaniu raczej nie musimy obawiać się o skutki uboczne.
Łączenie Deci z takimi peptydami jak TB-500 lub GHRP-6 faktycznie ma sens, przy czym pamiętajmy że ogólnym założeniem nie jest tu wzrost masy itp., tylko nastawiamy się na jak najszybsze zaleczenie kontuzji .
Sporo mówi się też o łączeniu TB-500 z GHRP-6 a nie traktowaniu ich jako zamienniki w połączeniu z decą.
Badania wykazały że łączenie tych dwóch peptydów daje o wiele lepsze jak i szybsze rezultaty w leczeniu kontuzji niż stosowanie ich w pojedynkę , co do deci to od zawsze się słyszało że pomoże ona nam w „nasmarowaniu” naszych stawów .
Pamiętajmy że jeżeli chodzi o Deca to jest ona w opcji długiej i krótkiej , czyli różni je okres półtrwania w naszym organizmie , Deca Durabolin ma długi okres półtrwania czyli nasze iniekcje będą w tym przypadku rzadsze , w 1ml mamy 250 mg stężenia sterydu , czyli na naszą iniekcję raz w tygodniu wystarczy nam tylko 0,4 ml w dozie.
Pamiętajmy też o tym że oprócz GHRP-6 możemy zastosować zamiennie inny peptyd z tej samej rodziny jak np. GHRP-2 lub Imapropelin.
Jeżeli chodzi o dawkowanie to tak jak pisaliśmy w naszych artykułach wcześniej TB-500 , raz w tygodniu w dawce 2mg przez okres od 4 do 6 tygodni.
Jeżeli chodzi o GHRP-6 , to tu iniekcje najlepiej stosować 3 razy dziennie od 100 do 200 mcg na zastrzyk (okres przyjmowania od 3 do 4 miesięcy)
Deca tak jak powyżej 100mg na tydzień.
Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się nieco więcej o peptydach i sterydach zapraszamy na strony naszych sklepów euro-peptydy.pl i euro-sterydy.pl