Co nieco o Sustanon 250.

Sustanon 250 jest popularną mieszanką testosteronu i bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych mixów w historii. Jako pierwzszy wyprodukowany przez Organon, a główną ideą Sustanonu było dostarczenie najlepszych krótkich jak i długich estrów testosteronu w jednym związku. Pozwoliłoby to na utrzymanie stabilnego stężenia we krwi hormonu testosteronu z możliwością rzadkich iniekcji ,jednocześnie otrzymując szybkie korzyści wynikające z zażywania testosteronu .

Ograniczona częstotliwość iniekcji sprawia że Sustanon 250 jest idealnym związkiem w leczeniu niskiego testosteronu. Pozwala to na indywidualne zapewnienia stabilności stężenia , bez konieczności częstych i dokuczliwych iniekcji, ale jest to naprawdę jedyną zaletą tego testosteronu. Sustanon 250 nie zapewnia żadnej przewagi nad innymi estrami testosteronu , nie ma wpływu na lepszą wydajność niż np. cypionat czy propionat . Z włąsnych doświadczeń z sustanonem powiem że częsta iniekcja jest raczej wymagana, jeżeli zależy nam na utrzymaniu stabilnego stężenia we krwi. Sustanon 250 zawiera cztery różne estry w jednym zastrzyku. Jeśli chodzi o podstawowe cechy funkcjonowania testosteronu, będą takie same w Sustanon 250, ponieważ ma on w sobie wszystkie formy testosteronu. Będą tak samo mniej lub bardziej skuteczne lub nieskuteczne.

Sustanon 250 jest hormonem testosteronu. Chociaż syntetyczny to jest to jednak doskonała replika naturalnie wytwarzanego podstawowego męskiego androgenu testosteronu. Przez estry, które są w nim przyłączone, to Sustanon 250 różni się od innych związków testosteronu. Związek nosi mieszaninę krótkich i długich estrów w jednej dawce np. 1ml . Jest to dokładna dawka każdego z czterech estrów testosteronu, które go tworzą.

30mg Testosteron propionate
60mg Testosteronu fenylopropionian
60mg Testosteronu Isocaproate
100mg Testosteronu Decanoate

Suma wszystkich estrów daje nam 250mg testosteronu w 1 mililitrze. Sustanon 250 będzie można oprócz flakonów znaleźć także w pojedynczych ampułkach . Jednak można zauważyć to, że skład Sustanon 250 jest bardzo podobny do Omnadren, jest to mieszanka testosteronu produkowana przez Jelfe. Pierwotna mieszanina Omnadren była identyczna jak Sustanon 250 z jednym wyjątkiem, Omnadren początkowo był w stężeniach 100mg testosteronu haksanian zamiast testosteronu Decanoate. Jednak nowoczesny Omnadren teraz nosi ester dekanianowy dzięki czemu jest identyczny jak Sustanon 250.

Jako testosteron, Sustanon 250 jest idealny w leczeniu niskiego poziomu testosteronu. Testosteron jest hormonem niezbędnym dla mężczyzn i kobiet; Jednak mężczyźni wymagają około dziesięciu razy więcej niż kobiety. Hormon ten jest odpowiedzialny za rozwój i dojrzewanie płciowe , ale jest również odpowiedzialny za utrzymanie, konserwację i funkcje w wielu kluczowych obszarach naszego życia. Jest to hormon, który odgrywa ważną rolę w naszej fizycznej, psychicznej i seksualnej sferze życia , i to od niego zależy nasze dobre samopoczucie, a gdy poziom testosteronu spadnie bardzo nisko , możemy cierpieć na wiele chorób, we wszystkich dziedzinach funkcjonowania naszego organizmu. Objawy i skutki niskiego testosteronu nie są w żaden sposób widoczne ani klasyfikowane jako zagrażające życiu; jednak mogą one ogromnie tłumić ogólną jakość życia. Niski poziom testosteronu jest również bardzo niezdrowy i jeśli jest ignorowany może prowadzić lub przyczyniać się do promowania warunków, które są rzeczywiście zagrażające życiu. Jeśli nasili się którykolwiek z następujących objawów istnieje duża szansa, że cierpisz z powodu niskiego testosteronu , a Sustanon 250 może łatwo rozwiązać ten problem:

Utrata libido (może odnosić się do częściowej lub całkowitej utraty)
Zaburzenia erekcji (niezdolność do utrzymania lub uzyskania )
Utrata masy mięśniowej (pomimo diety i ćwiczeń)
Utrata siły (mimo diety i ćwiczeń)
Zwiększona masa tkanki tłuszczowej (pomimo diety i ćwiczeń)
Utrata jasności umysłu
Zmniejszona zdolność koncentracji
Letarg
Bezsenność
Drażliwość
Zmniejszona Energia
Depresja
Osłabiony układ odpornościowy

Podczas wielu badań wykazano że przez podawanie Sustanon 250 , można uniknąć powyższych objawów. Oczywiście przy założeniu, że objawy są związane z niskim testosteronem. Co ważniejsze, kiedy uważamy na niski testosteron możemy chronić się od wielu chorób w przyszłości , które mogą powstać, gdy problem jest ignorowany. Badania wykazały, że długotrwały niski poziom testosteronu może przyczyniać się do następujących objawów :

Choroba Alzheimera
Cukrzyca
Osteoporoza
Bezpłodność
wielomocz
Niepokój
Choroba serca

Po Sustanon najwyższej jakości zapraszamy do sklepu euro-sterydy.pl :

https://euro-sterydy.pl/glowna/6-sustanon-250-susta-sterydy-cykl-sklep.html

https://euro-sterydy.pl/glowna/10-sustanon-500-susta.html