Najsilniejszym peptydem do utraty wagi jest HGH Fragment 176-191, który jest częścią cząsteczki hormonu wzrostu odpowiedzialnego za spalanie tłuszczu. W HGH Frag , udowodniono że w redukcji tkanki tłuszczowej jest bezkonkurencyjny, szczególnie w okolicy brzucha. Drugim najsilniejszym peptydem na utratę tłuszczu jest CJC-1295 DAC ponieważ powoduje ogólny wzrost poziomu GH w organizmie (przeciw działa temu, co dzieje się w sposób naturalny kiedy osoba wraz z wiekiem tyje) , Jeśli naszym jedynym celem jest utrata tkanki tłuszczowej, często najlepiej jest unikać stosowania produktów GHRP (GHRP-6, GHRP-2 lub Ipamorelin), ponieważ mogą one stymulować głód i / lub podnieść poziom kortyzolu, z których oba mogą być odwrotne do spalania tłuszczu.

Rozważna Dieta przy stosowaniu peptydów dla spalenia tłuszczu

GH wykazuje swoje efekty w spalaniu tłuszczu, natomiast insulina nie może być obecna. Wydzielanie insuliny w organizmie jest spowodowane głównie przez spożycie węglowodanów, chociaż wszystkie rodzaje makroskładników (węglowodanów, tłuszczu i białka), nadal powodują uwalnianie insuliny do pewnego stopnia. HGH Frag działa w ten sposób że, pozwala organizmowi rozbić i uwolnić zapasy tłuszczu jako energii do wykorzystania, jeśli masz niedawno skonsumowane kalorie (z posiłków lub napoi), twoje ciało będzie po prostu używać tej energii oraz trochę dodatkowych tłuszczy zostanie spalonych. Jeśli jednak nie spożyliśmy posiłku to nasz organizm będzie wykorzystywał jako energię zapasy tłuszczu. HGH Frag powoduje zmniejszenie tkanki tłuszczowej w ciągu następnych tygodni.

Ze względu na długi okres półtrwania CJC-1295 DAC ,czas posiłków nie jest ważny, i to, właśnie sprawia, że ​​jest atrakcyjnym dodatkiem do HGH Frag 176-191, co jeszcze bardziej przyspiesza utratę tłuszczu. Aby uzyskać jak najwięcej z użycia peptydu do utraty tłuszczu, przestrzegajmy następujących wytycznych:

• Unikaj jedzenia / picia czegokolwiek z duża ilością kalorii przez trzy godziny przed i po iniekcji

• Postaraj się, aby wszystkie posiłki w ciągu dnia były o wysokiej zawartości białka, tłuszczu i niskim poziomie węglowodanów (np. Mięso / ryba z warzywami / sałatki).

• spożywać kilka posiłków, jak to możliwe w ciągu dnia, w równych odstępach czasu

Cykl dla początkujących:

HGH Frag 176-191 – 250-500mcg dziennie.

Cykl dla zaawansowanych:

HGH Frag 176-191 – 250-500mcg dziennie
CJC-1295 DAC – 300mcg dziennie

lub

HGH Frag 176-191 na 250-500mcg dziennie
Zmodyfikowany GRF 1-29 w 100-300mcg dziennie (podzielony na dawki 100mcg)