Łączenie różnych sterydów w pojedynczym produkcie ?

Na stronie euro-sterydy.pl , w naszym sklepie pewnie zauważyliście trochę tzw mixów , czyli np.: 2 sterydów w jednym produkcie. Nasi klienci coraz częściej zadają pytanie a po co to, i co to daje ?

Postaramy się odpowiedzieć na wasze rozterki brać czy nie brać ?

Piotrek napisał :”Męczy mnie to i jest mało komfortowe że podczas cykli muszę wstrzykiwać tyle ml sterydów anabolicznych w tygodniu, chciałbym połączyć sterydy w jednym preparacie, aby iniekcje nie były tak częste i bolesne. Jakie kombinacje są dobre, jakiego rodzaju kombinacje są bezcelowe, a których należy unikać? Co to jest rozsądne maksymalne stężenie? ”

To jest oczywiście możliwe, aby połączyć różne sterydy anaboliczne w jeden produkt do iniekcji:

Takim najpopularniejszym sterydem jest np. Sustanon , który jest mixem testosteronów.
Ostatnimi czasy zaobserwowaliśmy na rynku coraz więcej tzw. mix , w ich produkcji wyróżnia się firma Euro-Pharmacies która oferuje nam kilka popularnych mieszanin wykorzystywanych podczas kuracji :

Sustanon 250-250mg/ml 10 ml flakon

Sustanon 500-500mg/ml 10ml flakon
Testosteron 400-400mg/ml 10ml flakon
Testosteron Enathate 200mg / Boldenon EQ 200mg/ml 10ml flakon
Testosteron Enathate 250mg / Deca Durabolin 200mg/ml 10ml flakon
Testosteron Enanthate 250mg / Trenbolone Enanthate 150mg/ml 10ml flakon
Testosteron Propionate 50mg / Trenbolone Acetate 50mg/ml 10ml flakon

W preparatach już gotowych wygodne jest to że w 1ml mamy tylko co mieszając np. 2 środki czyli 2ml. Dzięki temu iniekcje są mniej bolesne a producent daje nam komfort że połączone środki dają maksymalne efekty, oraz 100% pewność że ich połączenie jest prawidłowe. Oczywiście możemy sami mieszać sterydy w jednej strzykawce do iniekcji przy czym wymaga to od nas odpowiedniej wiedzy i nie jest już tak komfortowe, a co za tym idzie im więcej ml tym iniekcja jest bardziej bolesna.

Taką pierwszą ważną rzeczą jest to, że mieszanka naprawdę powinna być tylko z sterydów znanych wam i sprawdzonych , które są korzystne dla ciebie i wszystkie są zażywane w konkretnym celu.
Po drugie, pamiętajmy o stężeniach , są one bardzo ważne bo decydują o efektach naszego cyklu.
Zasadniczo, można mieć dobre wyniki w dowolnej kombinacji, z poszczególnych sterydów, pamiętajmy tylko żeby podczas iniekcji , czy też mieszania sterydów wcześniej zaczerpnąć trochę wiedzy od bardziej doświadczonych kolegów , czy też z pewnych forów kulturystycznych.
Najbardziej efektywne wykorzystanie sterydów jest wtedy , gdy jeden lub więcej środków anabolicznych jest zazwyczaj w niskim stężeniu. Na przykład, propionat testosteronu jest zazwyczaj w stężeniu nie wyższym niż 100 mg / ml, daje nam to komfort że niższe stężenie jest mniej bolesne. Octan testosteron, podobnie zazwyczaj wynosi tylko 100 mg / ml stężenia. Jeśli chcemy zmieszać te 2 środki, kombinacja krótko działającego testosteronu, propionat testosteronu oraz octan testosteronu , to połączenie te jest bardzo skuteczne, i umożliwia nam to na dawkę iniekcji 150-200 mg / ml łącznie.
Bezcelowe natomiast jest łączenie różnych estrów tego samego sterydu, gdzie nie ma potrzeby zwiększenia osiągalnego stężenia. Na przykład, nie ma sensu łączenia testosteronu enanthate i testosteronu cypionate w tym samym zastrzyku.
Sustanon może ewentualnie być kontr przykładem do tego, jak i pod względem mieszania estrów. Jego kombinacja estrów umożliwia szybko posiadające pewne korzyści . Susta jest połaczeniem krótko działającego estru z długo działającym estrem, możemy to zrobić samemu z dostępnych sterydów na rynku ale, jednakże w przypadku samodzielnego stosowania częstsze wstrzyknięcia, takie jak dwa lub trzy razy na tydzień są bardziej bolesne i wymagają od nas już doświadczenia, natomiast branie Sustanonu czy też innych mixów zapewnia szybkie i większe korzyści bez konieczności kombinacji estrów.

Od pewnego czasu coraz więcej produktów na rynku jest typu 2 w 1 , dla osób mniej zaawansowanych jest to na pewno bardziej wygodne rozwiązanie , co do zaawansowanych sportowców którzy mają ogromną wiedzę w dziedzinie mieszania , dawkowania , łączenia sterydów , wolą oni sami podejmować decyzje co z czym i w jakim stężeniu brać.

Takim przykładem może być np. CYKL Nr7 dostępny na naszej stronie w kategorii PORADY na euro-sterydy.pl

Podsumowując według mnie zakup gotowego mixa jest wygodniejszy w iniekcji , mniej bolesny , i daje nam możliwość łączenia wielu środków w mniejszej ilości ml.

Zapraszam do zakupów w naszym sklepie.